Jak se cítíte po tranferu embrya

157
12.2.16 10:40

Jak se cítíte po tranferu embrya

Ahoj holky, jak se cítíte po tranferu embrya? Já ho absolvovala ve středu, tak bych klidně s někým pokecala, kdo je na tom podobně jako já :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3275
12.2.16 10:47

Ahoj, já jsem absolvovala transfer minulý týden v úterý :) Jak to dopadlo zatím nevím. Ještě netestuju. Akorát mě bolí prsa a občas dloupe v břiše. Jinak se cítím úplně normálně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
12.2.16 10:53

Ahoj, já teda ve středu, ale zbylo mi jen jedno vajíčko a tranfer byl se č buněčným embryem…testovat mám po 14 dnech. celkově po těch hormonech mi natekla prsa a pořád chodim na malou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3275
12.2.16 11:06

Kolikátý to máš pokus? Já druhý. Poprvé to nevyšlo a prsa mě teda nebolela. Tak nevím, jestli si mám dělat naděje, nebo jestli to mám po lékách :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
12.2.16 11:40

Já právě první…vůbec s tím nemám zkušenost. Nevím, jestli je to dobrý příznak těhotenství, může to asi být i po utrouši, když je to hormon, fakt nevím….ty už budeš za chvíli testovat, to je super, mně to vůbec neutíká :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3275
12.2.16 11:50

Nejlepší je se moc nepozorovat a nechat to osudu :palec: Taky mi to vůbec neutíká, už mám nervozitou okousané všechny nehty :) Asi o víkendu už testnu. Ale jestli to zase nevyjde, tak mě klepne :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
12.2.16 12:17

Ahoj me transferovali v pondeli. A vcera jsem lehla s bolesti krku, teplotou a celkovou malatnosti…:( nechci nic brat tak jen kloktam sul… Obcas me pobolivaji vajecniky… Prsa trochu natekla, ale to bude po hormonech… Jak pisete, lepsi je se nepozorovat protoze vsechno muze znamenat to ci ono :) kazdopadne by ten cas ted mohl utikat rychleji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3275
12.2.16 12:20

@ReTraktor Tak to máš jako naschvál nějakou virozu.. Tak snad to na konečný výsledek nebude mít vliv :palec: Taky se bojím nějaké nemoci, všude straší s chřipkovou epidemií..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
12.2.16 12:21

A jak staré embrya vám transferovali? já byla na odběru v pondělí a na transferu ve středu, tak jsem si myslela, že ta šance bude strašně malá a embryoložka mi řekla, že je 40-50% tak nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3275
12.2.16 12:31

Já mám v sobě dvě 5ti denní blastocysty. Jedno už se začínalo klubat z obalu vajíčka ven, druhé ještě ne. Bylo o pár hodin pomalejší. My jsme si u ivf připláceli proudlouženou kultivaci. Poprvé jsme dávali jedno. To se ani nechytlo. A napodruhé nám doporučovali dát dvě :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
12.2.16 12:36

@Pajka89

No to já chtěla taky prodlouženou kultivaci, ale měla jsem 9 vajíče, z toho 5 nezralých a ze 4 se podařilo oplodnit jen jedno a oni proto zvolili transfer takhle brzo tak mám strach

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3275
12.2.16 12:43

@Vitalka Z devíti vajíček pět nezralých a ještě se podařilo oplodnit jenom jedno? 8o S takovýmhle skóre bych pochybovala o správnosti zvoleného stimulačního protokolu 8o Ale samozřejmě tě neznám ani nejsem doktor, tak to nemůžu posoudit… Snad doktoři vědí co dělají, když zvolili brzký transfer :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
12.2.16 12:57

Ja byla na ketu a davala jsem 1 petidenni embryo… @Vitalka ja jsem v prvnim ivf mela 7 vajicek a 6 nezralych a ani to posledni to nedali, takze nebyl transfer. A to jsem mela gonal. Proste mi to nesedlo. Na druhy ivf jsme meli dlouhy protokol a merional. Myslim ze to doktor na priste zmeni protokol… Teda drzim palce abys zadne priste uz nemela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
12.2.16 12:57

Jestli to jedno to zvládne, tak budu nejšťstnější na světě….to mi říkala i doktorka při transferu, že mám jednoho bojovníka a že musím doufat, že je nejlepší….

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
12.2.16 13:00

@ReTraktor

Já teda svému doktorovi věřím, sama jsem se těch hormonů obávala, protože jsem byla dřív vážně nemocná a každý zásah do těla je risk, proto jsem měla asi hormonů málo a kratší dobu..snad moje jedno embryjko bude silák :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama