Jak se cítíte po vysazení AD?

4.5.17 20:16

Jak se cítíte po vysazení AD?

Ahojte skupinko,
chtěla jsem se zeptat, kdo úspěšně vysadil AD. Již druhý měsíc mám vysazené a cítím se hrozně unavená. Ráno je to fajn, ale odpoledne je to síla. Je fakt, že směnuji a raní mám od 6 hodin. a jestli jste měli ještě nějaké jiné pocity…občas se trošku motám, ale jako když z únavy. Jinak vysadila jsem s lékařkou a postupně. Měla jsem panickou poruchu a cítím se až na tu únavu, která mně někdy obtěžuje dobře :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4.5.17 22:31

@EvickaEva Taky se toho obávám až začnu vysazovat za cca 2 měsíce, jestli si to nenechám prodloužit a pokračovat v tom. Upřímně ani nevím, zda na mě mají AD nějaký vliv pozitivní či bych se bez nich cítila stejně. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.17 23:48

Po jaké době vysazujete? Nebojíte se, že se vše vrátí? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.17 00:04

@Jatoznam Já beru krátce, něco přes měsíc, měsíc a půl. Ale jak říkám, nevím, zda to má nějaký účinek, nějak to nedokážu posoudit. Bojím se toho, jak se budu cítit až je vysadím. Když jsem začínala, tak první dny třes svalů a špatně od žaludku, tak se děsím co bude při vysazování. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.17 13:47
:nevim:

Příspěvek upraven 15.07.17 v 23:07

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.17 14:25

Ja vysazuji po roce…citim se az na tu unavu super. Strach z vraceni poruchy? Stat se to muze, ale pokud bych takto premyslela tak se o to nepokousim. Proste verim v to, ze to dokazu a pokud ne tak uz ted budu vedet, ze zajit k psychiatrovi neni ostuda a nenecham to zajit tak daleko :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.17 14:26

Jinak me zabraly az tak po 6-ti tydnech byla to hruza, ale pak mi bylo lip a lip…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.17 15:12

Mě je předepsala praktická lékařka, ani jsem k psychiatrovi jít nemusela, jen kdyby ty mé stavy přetrvávaly, horšily nějak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.17 15:24

Ja uz po domluve s moji obvodni radeji zvolila psychiatra. Preci jen to bylo pro me nove…stavy strasne a verila jsem, ze tem stavum rozumi vic nez obvodak, ale jak rikam je to situace od situace a clovek od cloveka…pani psychiatricka je bajecna zena…v zadnem bilem plasti…ordinace neni ordinace, ale krasna miistnost provonena svickami a cajem:-) a mame na sebe cas, kdyz jsem tam. Ted uz mam chodit jen v nouzi ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.17 16:03

Tak zalezi na cloveku v jakem stavu je. Nekomu staci predepsat prasky, nekdo musi navstevovat psychiatra. Taky zalezi na tom koho zvolite a jak si sednete. Ja chodila k psycholozce, moc fajn zena, ale vubec mi nepomohla s nicim, proste jsme si nesedly a radeji jsem to ukoncila. Umeni narazit na toho spravneho cloveka, ktery pomuze. :) @EvickaEva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama