Jak se cítíte po zmenšení prsou po 1 roce a více letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jarněnka
Nováček 7 příspěvků 27.02.18 10:22
Jak se cítíte po zmenšení prsou po 1 roce a více letech

Dobrý den. Ráda bych se Vás zeptala na to, jak se i po roce či po letech cítíte po operaci zmenšení prsou. Mám problémy se zády a už delší dobu mi je tato operace doporučována. Zajímalo by mě, jak Vaše prsa vypadají i po letech, zda jste se zákrokem byly spokojeny či nikoliv, úskalí, atd. Vážně přemýšlím o MUDr. Hýžovi, pokud máte někdo zkušenosti, budu ráda i za tuto reakci.. Děkuji Vám všem za Váš čas i odpovědi. :) :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.18 10:40

Jsem po operaci 5 let.Prsa pořád výstavní. A upřímně-vůbec mě nepřijde, že jsem dřív měla mnohem větší a k tomu problémy s páteří i oblečením. Na nová prsa jsem si zvykla hned a přijde mě to jako kdybych je tak měla vždy.

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 27.02.18 10:43

Kamarádka byla nedávno na zmenšení, takže roční zkušenosti nepředá, ale byla u Tomáše Doležala a je neskutečně spokojená, mimochodem jsem ty její prsa viděla a na to, že nejsem na ženské, tak jsem slintala :DDD Šla dolů o 4 čísla a už u léčení říkala, že super. Už tehdy ji nebolely záda a i když bolel hrudník, tak si pískala.
Mohla mít operaci na pojišťovnu, ale prý by nemohla vybrat lékaře, takže zvolila samoplátce a tohoto lékaře.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.18 11:05
@Jarněnka píše:
Dobrý den. Ráda bych se Vás zeptala na to, jak se i po roce či po letech cítíte po operaci zmenšení prsou. Mám problémy se zády a už delší dobu mi je tato operace doporučována. Zajímalo by mě, jak Vaše prsa vypadají i po letech, zda jste se zákrokem byly spokojeny či nikoliv, úskalí, atd. Vážně přemýšlím o MUDr. Hýžovi, pokud máte někdo zkušenosti, budu ráda i za tuto reakci.. Děkuji Vám všem za Váš čas i odpovědi. :) :mavam:

Prsa po modelaci a korekci asymetrie- jako prsa dobrý, doknce s nima kojím druhé dítě, resp. dvě děti najednou, na množství mlíka to nemá vliv :mrgreen: i po kojení vypadají pořád stejně dobře, jako po operaci, ale ty jizvy po operaci jsou ošklivé- jako jsou v rýze, takže vidět moc nejsou ale stjně- tvar kotvy, no nevím, jestli bych do toho zas šla- hodně bolesti a jizvy, ale možná si dám někdy silikony, až definitivně dokojím, uvidím ;)

Jarněnka
Nováček 7 příspěvků 27.02.18 11:07

Děkuji moc za odpovědi. Pokud na tu operaci půjdu, zvolím si Brno, s dětmi si nemohu dovolit jezdit do Prahy. MUDr. Doležal operuje asi pouze v Praze, že?

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 27.02.18 11:17

Holky a to se dělá v celkové narkoze že. Té já se bojím. Kolik to cca stoji.?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.18 11:19
@Lamátko píše:

V několikahodinové narkoze

The_Assassin
Kecalka 442 příspěvků 27.02.18 13:29
@Lamátko píše:

Měla by ses vejít do 50 tisíc se vším, včetně narkózy, předoperačního vyšetření, atd. Mimo Prahu jsou ceny příznivější.

pionyrka
Kecalka 147 příspěvků 7 inzerátů 27.02.18 15:25

Moji kamaradce vek 45 let doktorka zmenseni prsou napsala na pojistovnu takze nemusi nic platit.

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 27.02.18 15:41
@Jarněnka píše:
Děkuji moc za odpovědi. Pokud na tu operaci půjdu, zvolím si Brno, s dětmi si nemohu dovolit jezdit do Prahy. MUDr. Doležal operuje asi pouze v Praze, že?

Ano, je v Praze a je fakt, že dojížděla i na kontroly, které po takové operaci jsou. Jinak byla velmi rychle propuštěná. Myslím, že druhý den ráno.

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 27.02.18 15:43
@pionyrka píše:
Moji kamaradce vek 45 let doktorka zmenseni prsou napsala na pojistovnu takze nemusi nic platit.

Ano, jen je tam prý to, že na pojišťovnu si nemůžeš vybrat pracoviště kde se operace provede. Takže takto dvě holky z okolí šly na samoplátce a jely na operaci i kontrolu přes půl republiky.

Jarněnka
Nováček 7 příspěvků 27.02.18 16:40

Mně řekla paní na informacích, že cena se pohybuje okolo 70 000 :oops: To mě tedy pravdu překvapilo, ikdyž lékař je špičkový, cena je opravdu vysoká. Ozve se prosím někdo, kdo má zkušenosti s plastyckým chirurgem p. Hyžou? :lol:

pionyrka
Kecalka 147 příspěvků 7 inzerátů 28.02.18 09:37
@Satisfaction píše:
Ano, je v Praze a je fakt, že dojížděla i na kontroly, které po takové operaci jsou. Jinak byla velmi rychle propuštěná. Myslím, že druhý den ráno.

Kamaradka bydli v Praze a operaci ji take delali v Praze.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.18 14:29
@Anonymní píše:
Prsa po modelaci a korekci asymetrie- jako prsa dobrý, doknce s nima kojím druhé dítě, resp. dvě děti najednou, na množství mlíka to nemá vliv :mrgreen: i po kojení vypadají pořád stejně dobře, jako po operaci, ale ty jizvy po operaci jsou ošklivé- jako jsou v rýze, takže vidět moc nejsou ale stjně- tvar kotvy, no nevím, jestli bych do toho zas šla- hodně bolesti a jizvy, ale možná si dám někdy silikony, až definitivně dokojím, uvidím ;)

Anonymní ze včera 10.40
Mám nízký práh bolestivosti. A po operaci jsem měla něco na bolest v kapačce, když jsem přijela ze sálu. Ta během hodiny dokapala a od té doby jsem nepotřebovala ani injekci, ani tabletu na bolest. Bála jsem se cesty domů, jak to bude s bolestí a kupodivu dobrý. Jizvy naprosto neznatelné. Švagrová má také veliká prsa a říkala, že když viděla jizvy kamarádky-operace na pojišťovnu, že by do toho nikdy nešla. Že ty jizvy by jí hrozně vadily. A když jsem jí ukázala svoje, tak byla v šoku, že jsou viditelné pouze při hodně podrobném zkoumání. V bazéně nemám problém se svléknout při sprchování s tím, že by si někdo všimnul jizev. A že jsou opravdu rozsáhlé. Ale měkké, neznatelné.
Jediné, co mě po operaci vadilo, byl spánek na zádech. Ač jsem velice dobrý spáč, tak na zádech jsem nemohla usnout. Až už jsem byla ve stadiu, kdy jsem únavou skoro brečela a chtěla za obvoďákem, aby mě napsal léky na spaní. Ale byly velikonoce a do týdne se to upravilo, usnula jsem.

Jarněnka
Nováček 7 příspěvků 28.02.18 20:48

Děkuji moc za reakci, tak nějak to uvnitř sebe cítím, že přes tu pojišťovnu to nebude dobré. Už to, jak se mnou jednala lékařka na neurologii, nemám žaludek někomu x krát vysvětlovat, jak a kdy mě co bolí, že ty „velké přednosti“ evidentně něco váží a při každém pohybu je cítím, o sportu ani nemluvě. Těžko tohle vysvětlovat lékařce, která ve předu téměř nic nemá… Díky za sdílení :* :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama