Jak se co nejrychleji zbavit opruzenin u dospělých

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 23:16
Jak se co nejrychleji zbavit opruzenin u dospělých

Ahoj trápí me opruzeniny na stehnech a u pipky.. máte tip na nějaký krém nebo pěnu co pomůže co nejdříve se toho zbavit?? dr mi doporučila ginexid pěnu ale chtěla jsem spíše něco levnějšího co by pomohlo diky

Reakce:

kaja00
Extra třída :D 13489 příspěvků 09.03.18 23:20

Sudocream :nevim:

AnastazieB
Echt Kelišová 8373 příspěvků 09.03.18 23:23

Používám krém na opruzeniny jako u dětí - konkrétně mám vždycky po ruce malé balení krému Balea z DM.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 09.03.18 23:30

Imazol z lékarny.

Lizatko15
Ukecaná baba ;) 1200 příspěvků 10.03.18 00:12

Imazol je super. Mám 2mesicni holčičku a ze dne na den se mi v noci strašně oprudila. Sla jsem ihned k doktorovi a že si mám koupit v lékárně imazol. Po dvou dnech ani stopa po opruzenine.

Verun83
Echt Kelišová 8772 příspěvků 33 inzerátů 10.03.18 05:38

Sudokrem

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 10.03.18 07:00

Koupel v hypermanganu a pak sudocream, případně imazol.

Soňa Zacharová
Nováček 10.03.18 07:53

Imazol z lékárny do 2 dnů budeš mít klid.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >