Jak se co nejrychleji zbavit rýmy a kašle?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

reznikova12
Stálice 65 příspěvků 03.02.17 17:54
Jak se co nejrychleji zbavit rýmy a kašle?

Ahoj všem. Už po několikáté se trápím s rýmou a kašlem. Co 2 měsíce dostanu úplně nechutnou rýmu a kašel. Z rýmy se občas vyvine i nechutnej zánět dutin :-(. Je mi 22 a připadám si fakt děsně už :-( Před 7 lety jsem 4 roky stála co zimu brigádně venku na farmářských trzích a marodila jen dvakrát do roka. A teď co skoro měsíc až 2 měsíce rýma, kašel a zas tisíce v lékarně. Po každý stejná klasika, litry domácího zázvorovýho čaje z čerstvého zázvoru, parelen hot drink, olynth, paralen grip, pomeranče, tekutý C, tabletový C. a prostě jen tak nic nezabírá :-( Potřebuju chodit do práce, tak potřebuju nějaký typ jak se z toho dostat přes víkend :-( Díky moc

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10956 příspěvků 03.02.17 18:03

A co modafen?

Bobule151
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 03.02.17 18:28

Přes víkend typ nemám. Ale holky pořád dokola rýmy. Až mi na emiminu poradil někdo iskial - olej ze žraločích jater. Jinak teď bych ti radila zkusit třeba sinupret forte. Mořskou vodu, do krku propolis ve spreji.

reznikova12
Stálice 65 příspěvků 03.02.17 18:33

@iiiv modafen?? o tom jsem vůbec neslyšela, zabere přes víkend??

Bobule151
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 03.02.17 18:38

Modafen je už myslím jen na předpis. Ten byl nejlepší. Mně vždy zabral hodně rychle.Nebo zkus coldrex rozpustný.

reznikova12
Stálice 65 příspěvků 03.02.17 18:41

@Bobule151 já si ted dávám parelen ten hot drink, jako vždycky mi zabrala clarinase na předpis, mám jí doma schovanou, ale tu chci začít brát až bude vážně hodně špatně. Nechci aby si tělo zvykalo na těžký prášky a pak nezabíralo na ty lehčí… :-(Já bych potřebovala i nějakej ten typ jako babskej, třeba namaž se na noc tímhle a tímhle :-D

Bobule151
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 03.02.17 18:42

Tak to jedině ten zázvorový čaj. Ještě třeba psí sádlo.

iiiv
Extra třída :D 10956 příspěvků 03.02.17 18:44

@Bobule151 měl by být ještě volně prodejný, ale na občanku

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 03.02.17 18:44

Pokud jste neustále nemocná s dýchacími cestami, tak doporučuji si doma udržovat teplotu mezi 20-22 stupňů a choďte co nejvíc ven, ale ne mezi lidi (lesy, parky,…) a pokud je to možné vyhněte se MHD, já jsem byla pořád nemocná s kašlem a rýmou, tahle systémová opatření mi moc pomohla, teď mám rýmu (kromě té alergické v sezoně) a kašel tak maximálně jednou až dvakrát do roka.
Jinak na rychlé uzdravení funguje být v teple, klidu, pít spoustu tekutin a pikantní polévka od Číňanů.

Bobule151
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 03.02.17 18:47

@iiiv Tak to jo. Já skoro sedm let neustále kojím, tak jsem se po tom ani nějak nepídila.

reznikova12
Stálice 65 příspěvků 03.02.17 18:48

@Bobule151 to jedu pořád a nvm nvm :-( na netu psali, namazat si nohy jódem na noc a vzít si teplý ponožky… z tý zoufalosti si říkám jestli to nevyzkoušet..

kaja00
Extra třída :D 13479 příspěvků 03.02.17 19:33

Neporadím moc jak nejrychleji se zbavit kašle a rýmy, ale doporučuji začít se otužovat, tj. začít místo MHD/autem chodit co nejvíce pěšky, začít sportovat (nejlépe celoročně venku), např. běh je na imunitu výborný, první zimu je to horší, jak nemáš vybudovanou imunitu ale postupem času máš imunitu lepší a lepší a jen tak něco tě nepoloží :palec:

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 03.02.17 19:59

Vyležet :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >