Jak se dá rozjet práce z domu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 12:58
Jak se da rozjet prace z domu?

Dobry den. Nevěděla jsem kam zařadit, tak doufám ze nevadi.
Chtěla bych se zeptat. Chtěla bych si při mateřské rozjet z domu praci - gelové nehty. Ale vůbec nevim jestli na to musí mít člověk nějaké povolení, zivnost nebo tak něco. Kurzy k tomu vhodné si budu dělat po novem roce.
Poradite mi prosim?

Reakce:
Hanula1212
Kelišová 5485 příspěvků 07.11.18 13:16
Ardilera
Povídálka 36 příspěvků 07.11.18 16:10

Pokud chceš zrovna modeláž nehtů, začala bych nejdřív bez živnostenského listu po kamarádkách a pokud uvidíš, že ti to jde a kamarádky se budou vracet, tak bych založila živnost. Je to úplně jednoduché, na živ. úřadě vše vyplní s tebou, takže se toho nemusíš bát :)

Manikůra ovšem patří do živnosti řemeslné nikoliv volné takže myslím, že budeš muset mít zkoušku odborné způsobilosti..ale tím si nejsem jistá

https://www.businessinfo.cz/…ra-1632.html

Co se týká nehtové modeláže doporučuji zaplatit si video kurzy na https://magazin.modelaznehtu.cz/academyOnLine jsou super, já si dělám nehty sama už pár let, protože mě to vyjde levněji než každé 4 týdny chodit k nehtařce a ještě si i vyhraju sama.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 16:30

Já mám v plánu kurz na prodlužování řas. Zatím to nikdo neví, proto anonym. Nejsem kosmetička, takže řasy u mě nepůjdou na živnost. Ale budu to mít zatím jako menší přivýdělek a trénovat na kamarádkách, rodině… Časem bych si přála udělat i kurz na kosmetičku. Hlavně kvůli sobě, mám velmi problematickou pleť a konečně bych se naučila o svou pleť starat a ušetřila měsíčně litr za kosmetičku, která mi stejně nikdy neošetří pleť dokonale( mám problém s miliemi a mám ucpané póry celkem dost hluboko, hlavně na bradě, ze se mi to zanítí) A pak by se vidělo. Jelikož ošetření pleti je nákladné hlavně na ošetřující kosmetiku jako takovou. Musela bych samozřejmě kupovat kvalitní kosmetiku a za ošetření pleti si určitě neřeknu balík, ale počítám pár stovek. Řasy když mi půjdou, tak si taky budu říkat max 500 za nové. Ze začátku to stejně nejspíš budu mít k práci. Tak držím palce :hug: Já nejspíš dostanu kurz k Vánocům, ale mám z toho docela vítr :lol: Bude to pěkná piplačka, než to dostanu do ruky a děsím se, že mi to třeba nepůjde

Váš příspěvek
Reklama