Reklama

Jak se dá složit kočárek Chic4baby duo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NickName Jiřin
Nováček 1 příspěvek 07.01.17 08:48
Jak se dá složit kočárek Chic4baby duo

Dobrý den, koupil jsem v eshopu tento kočár, ale po složení se nám ho nedaří složit. U kočárku nebyl manuál a na internetu nemůžu nic najít. Má někdo s tímto kočárkem zkušenosti nebo aspoň poradit jak se dá složit. Na kočárku nejsou žádné páčky ani tlačítka.
Děkuji za odpověď

Reklama

Reakce:

Tunrida
Hvězda diskuse 47174 příspěvků 07.01.17 09:17

A co přesně myslíš tím složit? Píšeš, že jednou složený už ho máte, tak nevím, co je to druhé složení :lol:

eleanora313
Nováček 1 příspěvek 09.01.17 14:32

Myslel jsem samozřejmě rozložit (sklopit) nebo jak to nazvat. Špatně jsem se vyjádřil. Nakonec se to podařilo, výrobce to mohl aspoň nějak označit.
Díky za reakce

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama