Jak se dají vybělit zuby?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eweliness
Nováček 6 příspěvků 09.05.18 15:56
Jak se dají vybělit zuby?

Ahojky, mám celkem zažloutlé zuby, nedá se to ňak po domácku vybělit? Někde jsem četla citron s jedlou sodou, ale nevím jestli to opravdu funguje. Děkuji za odpovědi :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane
Kelišová 6392 příspěvků 09.05.18 16:04

Prý sperma bělí zuby, ale nevím jestli to nevymyslel nějaký chlap

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2376 příspěvků 09.05.18 16:11
@Doe_Jane píše:
Prý sperma bělí zuby, ale nevím jestli to nevymyslel nějaký chlap
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Polari
Povídálka 24 příspěvků 09.05.18 16:12

Rozhodně vyčistit kurkumou. Je to levné a super účinné.

MáškaMarie33
Kecalka 133 příspěvků 09.05.18 16:12

Soda funguje sama o sobě, stačí 3× týdně. Nebo speciální bělící prášek.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2376 příspěvků 09.05.18 16:19

Kokosovy olej.

Bud si s nim normalne cisti zuby, nebo kazdy den povalej lzici oleje 15 minut v puse a vyplivni.

cell
Echt Kelišová 7986 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 17:02

@Ms.Ragdoll : no ty bláho, představuju si válení oleje 15 minut v puse :poblion: :P

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 09.05.18 17:08
@cell píše:
@Ms.Ragdoll : no ty bláho, představuju si válení oleje 15 minut v puse :poblion: :P

Je to hnus, taky jsem to zkoušela. Pak jsem v celé puse cítila půl dne povlak, zvedal se mi žaludek, efekt nula. Je to sice děsně bio, děsně eko, ale taky děsně naprd. Never more.

rokris
Kelišová 5105 příspěvků 09.05.18 17:13
@Doe_Jane píše:
Prý sperma bělí zuby, ale nevím jestli to nevymyslel nějaký chlap

Na to už by ženský přišly. Bělidla dostatek. :mrgreen:

Dojcanis
Závislačka 3112 příspěvků 09.05.18 17:17

Kyprici prasek -fakt pomáhá :)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 27994 příspěvků 09.05.18 17:24

Ne všechno, co je „domácí, přírodní“ je účinné a neškodlivé. na domácí bělení si kup pásky od Crestu a budeš mít zaručený výsledek. Nedám na ně dopustit.

Pingvinka
Stálice 56 příspěvků 09.05.18 17:32

@Eweliness ahoj jde o to co myslíš po domácku? Jestli si chceš doma vzít sodu a čistit si s tím zuby (sodou si akorád zničíš sklovinu ) nebo si koupit něco domu a nenechat u stomatologa majlant. Já jsem si koupila s kamarádkou na půl sadu crest pásků na domácí bělení a ještě jsem si pásky (jsou v balení 2) vždy rozstříhla na půl takže jsem to nedávala na zadní stranu zubů. Do týdne byl viditelný výsledek. A to jsem milovnice presa bez mléka a bez cukru. A v té době jsem i kouřila ale i tak to fungovalo ;) :mavam:

jamik1416
Kecalka 126 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 17:38

Tak já taky rozhodně doporučuji pásky Crest, zvládneš to v pohodě doma sama a efekt zaručen :) :palec:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 27994 příspěvků 09.05.18 17:39
@Pingvinka píše:
@Eweliness ahoj jde o to co myslíš po domácku? Jestli si chceš doma vzít sodu a čistit si s tím zuby (sodou si akorád zničíš sklovinu ) nebo si koupit něco domu a nenechat u stomatologa majlant. Já jsem si koupila s kamarádkou na půl sadu crest pásků na domácí bělení a ještě jsem si pásky (jsou v balení 2) vždy rozstříhla na půl takže jsem to nedávala na zadní stranu zubů. Do týdne byl viditelný výsledek. A to jsem milovnice presa bez mléka a bez cukru. A v té době jsem i kouřila ale i tak to fungovalo ;) :mavam:

no přesně!!Dělám to úplně stejně. Je to geniálně funkční výrobek a značka.

Pingvinka
Stálice 56 příspěvků 09.05.18 17:45

@Burj Chalifa :potlesk: nic jinýho už bych nekoupila zoubky jak perličky :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Umělecká sebevražda, nebo promyšlený tah? Issa chystá duet se Štikovou!

Okurkovou sezonu po karlovarském festivalu rozčeří vydařená taškařice. Sámer... číst dále >

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Reklama