Jak se dají vybělit zuby?

6
9.5.18 15:56

Jak se dají vybělit zuby?

Ahojky, mám celkem zažloutlé zuby, nedá se to ňak po domácku vybělit? Někde jsem četla citron s jedlou sodou, ale nevím jestli to opravdu funguje. Děkuji za odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Doe_Jane
9.5.18 16:04

Prý sperma bělí zuby, ale nevím jestli to nevymyslel nějaký chlap

• Citovat
  • Nahlásit
4671
9.5.18 16:11
@Doe_Jane píše:
Prý sperma bělí zuby, ale nevím jestli to nevymyslel nějaký chlap
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
9.5.18 16:12

Rozhodně vyčistit kurkumou. Je to levné a super účinné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.5.18 16:12

Soda funguje sama o sobě, stačí 3× týdně. Nebo speciální bělící prášek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4671
9.5.18 16:19

Kokosovy olej.

Bud si s nim normalne cisti zuby, nebo kazdy den povalej lzici oleje 15 minut v puse a vyplivni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8872
9.5.18 17:02

@Ms.Ragdoll : no ty bláho, představuju si válení oleje 15 minut v puse :poblion: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3970
9.5.18 17:08
@cell píše:
@Ms.Ragdoll : no ty bláho, představuju si válení oleje 15 minut v puse :poblion: :P

Je to hnus, taky jsem to zkoušela. Pak jsem v celé puse cítila půl dne povlak, zvedal se mi žaludek, efekt nula. Je to sice děsně bio, děsně eko, ale taky děsně naprd. Never more.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
9.5.18 17:13
@Doe_Jane píše:
Prý sperma bělí zuby, ale nevím jestli to nevymyslel nějaký chlap

Na to už by ženský přišly. Bělidla dostatek. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
3686
9.5.18 17:17

Kyprici prasek -fakt pomáhá :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32278
9.5.18 17:24

Ne všechno, co je „domácí, přírodní“ je účinné a neškodlivé. na domácí bělení si kup pásky od Crestu a budeš mít zaručený výsledek. Nedám na ně dopustit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
9.5.18 17:32

@Eweliness ahoj jde o to co myslíš po domácku? Jestli si chceš doma vzít sodu a čistit si s tím zuby (sodou si akorád zničíš sklovinu ) nebo si koupit něco domu a nenechat u stomatologa majlant. Já jsem si koupila s kamarádkou na půl sadu crest pásků na domácí bělení a ještě jsem si pásky (jsou v balení 2) vždy rozstříhla na půl takže jsem to nedávala na zadní stranu zubů. Do týdne byl viditelný výsledek. A to jsem milovnice presa bez mléka a bez cukru. A v té době jsem i kouřila ale i tak to fungovalo ;) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
248
9.5.18 17:38

Tak já taky rozhodně doporučuji pásky Crest, zvládneš to v pohodě doma sama a efekt zaručen :) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32278
9.5.18 17:39
@Pingvinka píše:
@Eweliness ahoj jde o to co myslíš po domácku? Jestli si chceš doma vzít sodu a čistit si s tím zuby (sodou si akorád zničíš sklovinu ) nebo si koupit něco domu a nenechat u stomatologa majlant. Já jsem si koupila s kamarádkou na půl sadu crest pásků na domácí bělení a ještě jsem si pásky (jsou v balení 2) vždy rozstříhla na půl takže jsem to nedávala na zadní stranu zubů. Do týdne byl viditelný výsledek. A to jsem milovnice presa bez mléka a bez cukru. A v té době jsem i kouřila ale i tak to fungovalo ;) :mavam:

no přesně!!Dělám to úplně stejně. Je to geniálně funkční výrobek a značka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
9.5.18 17:45

@Burj Chalifa :potlesk: nic jinýho už bych nekoupila zoubky jak perličky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu