Jak se dají vybělit zuby?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eweliness
Nováček 6 příspěvků 09.05.18 15:56
Jak se dají vybělit zuby?

Ahojky, mám celkem zažloutlé zuby, nedá se to ňak po domácku vybělit? Někde jsem četla citron s jedlou sodou, ale nevím jestli to opravdu funguje. Děkuji za odpovědi :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 16:04

Prý sperma bělí zuby, ale nevím jestli to nevymyslel nějaký chlap

Ms.Ragdoll
Závislačka 2651 příspěvků 09.05.18 16:11
@Doe_Jane píše:
Prý sperma bělí zuby, ale nevím jestli to nevymyslel nějaký chlap
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Polari
Povídálka 24 příspěvků 09.05.18 16:12

Rozhodně vyčistit kurkumou. Je to levné a super účinné.

MáškaMarie33
Kecalka 218 příspěvků 09.05.18 16:12

Soda funguje sama o sobě, stačí 3× týdně. Nebo speciální bělící prášek.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2651 příspěvků 09.05.18 16:19

Kokosovy olej.

Bud si s nim normalne cisti zuby, nebo kazdy den povalej lzici oleje 15 minut v puse a vyplivni.

cell
Echt Kelišová 8055 příspěvků 09.05.18 17:02

@Ms.Ragdoll : no ty bláho, představuju si válení oleje 15 minut v puse :poblion: :P

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 17:08
@cell píše:
@Ms.Ragdoll : no ty bláho, představuju si válení oleje 15 minut v puse :poblion: :P

Je to hnus, taky jsem to zkoušela. Pak jsem v celé puse cítila půl dne povlak, zvedal se mi žaludek, efekt nula. Je to sice děsně bio, děsně eko, ale taky děsně naprd. Never more.

rokris
Kelišová 6281 příspěvků 09.05.18 17:13
@Doe_Jane píše:
Prý sperma bělí zuby, ale nevím jestli to nevymyslel nějaký chlap

Na to už by ženský přišly. Bělidla dostatek. :mrgreen:

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 09.05.18 17:17

Kyprici prasek -fakt pomáhá :)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29053 příspěvků 09.05.18 17:24

Ne všechno, co je „domácí, přírodní“ je účinné a neškodlivé. na domácí bělení si kup pásky od Crestu a budeš mít zaručený výsledek. Nedám na ně dopustit.

Pingvinka
Stálice 66 příspěvků 09.05.18 17:32

@Eweliness ahoj jde o to co myslíš po domácku? Jestli si chceš doma vzít sodu a čistit si s tím zuby (sodou si akorád zničíš sklovinu ) nebo si koupit něco domu a nenechat u stomatologa majlant. Já jsem si koupila s kamarádkou na půl sadu crest pásků na domácí bělení a ještě jsem si pásky (jsou v balení 2) vždy rozstříhla na půl takže jsem to nedávala na zadní stranu zubů. Do týdne byl viditelný výsledek. A to jsem milovnice presa bez mléka a bez cukru. A v té době jsem i kouřila ale i tak to fungovalo ;) :mavam:

jamik1416
Kecalka 149 příspěvků 09.05.18 17:38

Tak já taky rozhodně doporučuji pásky Crest, zvládneš to v pohodě doma sama a efekt zaručen :) :palec:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29053 příspěvků 09.05.18 17:39
@Pingvinka píše:
@Eweliness ahoj jde o to co myslíš po domácku? Jestli si chceš doma vzít sodu a čistit si s tím zuby (sodou si akorád zničíš sklovinu ) nebo si koupit něco domu a nenechat u stomatologa majlant. Já jsem si koupila s kamarádkou na půl sadu crest pásků na domácí bělení a ještě jsem si pásky (jsou v balení 2) vždy rozstříhla na půl takže jsem to nedávala na zadní stranu zubů. Do týdne byl viditelný výsledek. A to jsem milovnice presa bez mléka a bez cukru. A v té době jsem i kouřila ale i tak to fungovalo ;) :mavam:

no přesně!!Dělám to úplně stejně. Je to geniálně funkční výrobek a značka.

Pingvinka
Stálice 66 příspěvků 09.05.18 17:45

@Burj Chalifa :potlesk: nic jinýho už bych nekoupila zoubky jak perličky :D

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Anorexie je zpět? Bučková zazářila na mole a hned byl oheň na střeše!

Modelka Eliška Bučková (29) se po letech vrátila na prkna, která znamenají... číst dále >

Kalousek káže o morálce, sám má máslo na hlavě, hřímá Klaus ml.

Kauza Andreje Babiše a jeho syna, která aktuálně hýbe (nejen) Sněmovnou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >