Jak se definitivně zbavit kvasinkové infekce?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sabi.c
Nováček 5 příspěvků 21.01.19 15:35
Jak se definitivně zbavit kvasinkové infekce?

Ahoj, chtěla jsem vás poprosit o radu ohledně kvasinkové infekce, která mě trápí asi 2-3 roky. Téma kvasinky jsem zde našla hned několikrát, ale nic nevyhovovalo přímo mému případu. Na začátek nemám dítě a nejsem ani těhotná, neberu HA je mi 17. Poslední dobou je to čím dál tím víc horší, takže bych s ní chtěla jednou provždy skoncovat. Přijde mi ale, že infekci mám už hodně rozjetou, protože třeba při chůzi vyteču tak, že mám špinavé i kalhoty a stydím se, aby nešlo něco vidět, což se kolikrát i stalo :oops:. Vždy po menstruaci mám zhruba týden vodový výtok a v době ovulace hrudkový a zapáchající. Po ovu se zase natahuje jak hlen. Na gyndě jsem kvůli tomu byla už 5×. Bylo mi řečeno, že tam dole nemám to, co mám, ale jen to co ne :mrgreen:, zkrátka tam mám jenom kvasinky. Pokaždé mi ale pan doktor předepsal jen nějaké kapsle na zavádění (lactofeel, dafnegyn, gynimun a krém clotimazol), které mi snad ani nijak pomohly. Tak jsem se rozhodla jít na to přírodní cestou a zaváděla jsem si už i česnek, který taky nepomohl… Na internetu jsem i četla, že se kvasinky živí cukrem, takže jsem zhruba čtvrt roku fakt omezila veškerá sladká jídla a taky jsem nasadila dietu. Zase nic. Navíc kvůli těm kvasinkám se vyhýbám i sexu, protože mě bolí jak průnik, tak i po… Jako jít po tom na toaletu je peklo! :cert: Napište mi prosím, co vám třeba pomohlo. Nevím si už rady a jít znovu na gyndu mi přijde k ničemu :roll:. Moc děkujuu

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Dsarka
Povídálka 14 příspěvků 21.01.19 15:38

Neporadím nikdy jsem takové problémy neměla. Přeji brzké uzdravení musí to být vyčerpávající.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 12 inzerátů 21.01.19 15:46

Momentálně mi pomáhá Candisan. Je to jen čistá silná levandulová a tymiánová silice. Potlačuje patogeny a podporuje přirozenou mikroflóru. Nikdy jsem na to netrpěla, ale poslední 3 měsíce je to fakt hrůza.

Martanka92
Kecalka 340 příspěvků 21.01.19 15:47

Na kvasinky trpím už cca 10 let. Vždy zmizí a s létem se většinou objeví. Pomáhá mi krém a prášky na zavádění clotrimazol. Většinou mi stačí týden mazat (bez prášků, ty až když je to hodně rozjeté) a je zas na delší dobu klid. Ale jak se jich trvale zbavit neporadím. I jsem se ptala na gyndě a bylo mi řečeno, že někdo k tomu má prostě předpoklady a hodně prý dělají i geny (mamka se dlouho léčila, aby mohla mít děti. Tak ro prý můžu mít z toho). A je důležité léčit i partnera

sisifa
Stálice 61 příspěvků 21.01.19 15:49

Ahoj, můžeš zkusit přírodní cestu a sice Audiron od Energy https://www.energy.cz/…enu2_x7331x/ .
Před pár lety už jsem byla v situaci, kdy nepomáhaly žádné globule z lékárny, mastičky, nic, ale tohle zabralo. Nakapat pár kapek na tampón a na noc zavést. Třeba 4× za sebou, pak 3 dny pauzu a pokud se to nezlepší, tak znovu. Já to vlastně dělám do teď i preventivně, v dobu před ovulací, kdy se vždycky kvasinky ozvaly, si ten tampón takhle zavedu na jednu noc v měsíci a už mám skoro dva roky klid. Ještě jsem si doma smíchala trochu tea tree oleje s kokosovým olejem a ten tampón pro lepší zavedení jsem si lehce potřela touhle směsí, pak nakapala ten audiron a zavedla takto. Trochu to může chvíli štípat, ale nic hrozného a za ten výsledek to myslím stojí. P.S. Přítele bych aspoň měsíc léčila nějakým tím krémem z lékárny, ať to na tebe nepřenese znovu. (On žádné příznaky ani mít nemusí!)

kotýsek
Ukecaná baba ;) 2017 příspěvků 21.01.19 15:50

Něco ti poradím a nikdy více ji nedostaneš. !!!!!!!Takový člověk, který ji měl velmi často, jako já…bych takovou radu… ještě přede rokem platila zlatem :lol: Mykoza se objevuje tomu, kdo má špatné ph v těle. Tudíž jseš překyselená. Kup si v lékárně u dr. Maxe tekutý chlorophyll a užívej dle dávkování a nikdy více tě mykoza, nebo kvasinková infekce nepotká. Na to ti dám ruku :P Chlorohyll ti nastolí vyvážené Ph v těle, tudíž ti ho zharmonizuje a mykoza nemá šanci. Budeš mega spokojená…sice lahev stojí 680 kč, ale vydrží na hoooooodně dlouho. Z dávky 5ml dopustíš vodou a vypiješ. 1× denně stačí
Pokud ji máš ted akutně mykozu,nebo kvasinkovou infekci …kup si chlorophyll a udělej si nápoj 2× denně.Tři dny po sobě a pak už budeš užívat jen 1× denně. Taková rychlá náprava péháčka v těle. Už po dvouch dnech nebudeš téměř vědět ,že jsi něco takového měla!!!

Sabi.c
Nováček 5 příspěvků 21.01.19 16:03

Mám se když tak ohledně toho pobavit s gynekologem? Vždycky se bojím zkoušet takové věci… :nevim: ale tak mám za sebou i česnek takže asi není co ztratit :mrgreen:

zuzikka
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 12 inzerátů 21.01.19 16:06
@kotýsek píše:
Něco ti poradím a nikdy více ji nedostaneš. !!!!!!!Takový člověk, který ji měl velmi často, jako já…bych takovou radu… ještě přede rokem platila zlatem :lol: Mykoza se objevuje tomu, kdo má špatné ph v těle. Tudíž jseš překyselená. Kup si v lékárně u dr. Maxe tekutý chlorophyll a užívej dle dávkování a nikdy více tě mykoza, nebo kvasinková infekce nepotká. Na to ti dám ruku :P Chlorohyll ti nastolí vyvážené Ph v těle, tudíž ti ho zharmonizuje a mykoza nemá šanci. Budeš mega spokojená…sice lahev stojí 680 kč, ale vydrží na hoooooodně dlouho. Z dávky 5ml dopustíš vodou a vypiješ. 1× denně stačí
Pokud ji máš ted akutně mykozu,nebo kvasinkovou infekci …kup si chlorophyll a udělej si nápoj 2× denně.Tři dny po sobě a pak už budeš užívat jen 1× denně. Taková rychlá náprava péháčka v těle. Už po dvouch dnech nebudeš téměř vědět ,že jsi něco takového měla!!!

Pravda :potlesk:

kotýsek
Ukecaná baba ;) 2017 příspěvků 21.01.19 16:07

Vypadá lahev takto. At víš na co si do lékárny jdeš. Já osobně kupuji na eshopu dr Maxe dva kusy .....jeden pro mě a jeden pro moji mamku. Tudíž mi to dojde ,až domů a poštovné mám zdarma.

Sabi.c
Nováček 5 příspěvků 21.01.19 16:10

Super, moc děkuju. Do toho půjdu :palec:
Nějaké vedlejší účinky to nemá, ne?

kotýsek
Ukecaná baba ;) 2017 příspěvků 21.01.19 16:17

@Sabi.c
Možnà vedlejší účinky takové…že budeš zdravá. :P Je to přírodní rostliný pigment…takže žádná chemie a bordel. :lol:
Určitě jsi se učila i ve škole na střední …co to je chlorophyll???!!!!!

Příspěvek upraven 21.01.19 v 16:20

Tichošlápek
Extra třída :D 12112 příspěvků 21.01.19 16:19

No mne chlorofyl nepomohl, ale zkus to. Zabral mi az wobenzym a vypadá to, ze definitivně.

kotýsek
Ukecaná baba ;) 2017 příspěvků 21.01.19 16:23

@Tichošlápek
Nevěřím......že jste chlorophyll zkoušela. !!!!Jinak by jste nemohla napsat,že vám nepomohl. To je .....jako by jste napsala nepoužívám zubní pastu na čištění zubů ,protože mi nepomohla.

Tichošlápek
Extra třída :D 12112 příspěvků 21.01.19 16:25

@kotýsek mně je celkem jedno, čemu věříš ;) proste mi nepomohl.

kotýsek
Ukecaná baba ;) 2017 příspěvků 21.01.19 16:28

@Tichošlápek
:lol: ahaaaa
Když vám něco upraví ph těla.....tudíž nemůžete mít mykozu ani kvasinky ,ikdyby jste o ně 100 x stála a mermo mocí je chtěla ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >