Jak se distančně zaevidovat na ÚP (zprostředkování zaměstnání)

4
29.9.20 02:56

Jak se distančně zaevidovat na ÚP (zprostředkování zaměstnání)

Ahoj holky,

v červenci jsem dokončila studium a přešla na 2 měsíce na OBZP. Teď se chci zaevidovat na ÚP - vyplnila jsem žádost, ofotila diplom, ale všude na stránkách ÚP píšou, abychom pokud možno k nim nechodili osobně.

Tak oukej, ale chtějí přece mít žádost podepsanou. Stačí jim podepsanou žádost vyfotit a poslat na e-mail (spolu se scanem diplomu)? Nebo jim to musím „fyzicky“ vhodit do schránky (u diplomu pochopitelně kopii)?

dík moc :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62
29.9.20 03:09

Zaloz si datovou schranku zdarma na checkpoint posty a posles to pak vsechno pres datovku.ci mozna muzes I vytisknout vyplnit podepsat a naskenovat do meilu. datovku ale myslim budes tak jako tak potrebovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11770
29.9.20 04:06
@bazuzka píše:
Ahoj holky,

v červenci jsem dokončila studium a přešla na 2 měsíce na OBZP. Teď se chci zaevidovat na ÚP - vyplnila jsem žádost, ofotila diplom, ale všude na stránkách ÚP píšou, abychom pokud možno k nim nechodili osobně.

Tak oukej, ale chtějí přece mít žádost podepsanou. Stačí jim podepsanou žádost vyfotit a poslat na e-mail (spolu se scanem diplomu)? Nebo jim to musím „fyzicky“ vhodit do schránky (u diplomu pochopitelně kopii)?

dík moc :mavam:

Mailem bez elektronickeho podpisu to nestaci. I tak bys to musela do 5 dnu doplnit pisemne. Postou nebo vhozenim do schranky.
Nejlepsi je tam zavolat a zeptat se. Kdyz tam dojdes osobne, nikdo te nevyhodi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1621
29.9.20 08:11

Nejlepší je tam zajít osobně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu