Jak se dokonale oholit a názor na velké pysky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.18 16:11
Jak se dokonale oholit a názor na velké pysky?

Ahoj, přišla jsem si pro radu. Jak se mám tam dole oholit aby tam nezůstávaly ty mini chloupky? Vyzkoušela jsem snad všechno…a hlavně oholim se jeden večer a druhý mě to tam dole strašně svedí a nutí mě to skrabat se…mám tam takové ty “razor bumps” prostě takové červené vystouplé tečky snad chápete. Dále mi přijde, že mám moc velké pysky.Neni to vůbec pěkné a precuhujou mi…bude mi 16 a strašně se bojím před klukem vysléct… buď kvůli těm jakoby boláčkům od holení a nebo díky těm velkým pyskům. Děkuju za radu :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
terien
Echt Kelišová 8463 příspěvků 17.11.18 16:24

Na depilaci doporučuji cukrovou pastu, nejdřív u kosmeticky, pak to zvládneš sama. Dokonalý výsledek je s IPL, ale to si asi nemůžeš dovolit nebo se zkus domluvit s maminkou, třeba by zainvestovala když na to budete dvě ;)

Flash
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 17.11.18 16:55

Já bych ti teda poradila, ať se máš ráda taková jaká jsi. Pysky tu nikdo neposoudí. A chlupy má každý a jde žít i s nima. Holit každý druhý den je blbost, nedivím se, že je kůže podrážděná. Lze třeba i jen zkrátit, abys neměla „prales“. Kluk, který by měl kvůli tomu kecy za to nestojí. To bych po něm vyžadovala holení dohladka taky. Nejspíš by si to po vlastní zkušenosti rozmyslel.

misicka455
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 17.11.18 17:17

Mě žiletkou taky vyskáčou boláky , ale používám depiační krém a ten je v pohodě.

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 17.11.18 17:27

Zkus používat depilacni krém, ať se ti kůže tak nedráždí a holit chloupky po směru růstu, ať tolik nezarustaji :)

pocker
Kecalka 118 příspěvků 17.11.18 17:28

Já se vždy nejprve osprchuju, pak se hodně napenim sprchacem i tam kde se chci holit a pak hladce obilím po směru žiletkou, nemám žádné bolaky, nic..

Uživatel je onlineLenka_Hal
Kelišová 5710 příspěvků 17.11.18 20:55

Proti bolakum funguje pouze ostra ziletka a holit po smeru, nee proti smeru. Tvarem se netrap. Ja jeste neslysela,ze by si kluk/chlap stezoval u holky,ze " ji ma nejakou" divnou, …ti si tak max vsimnou jestli je nebo neni oholena…

jege
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 17.11.18 21:05
@Flash píše:
Pysky tu nikdo neposoudí.

Jak neposoudí, co neposoudí? Ať sem hodí pár fotek z různých uhlů, celek i detail a za chvilku tu bude mít kompletní analýzu svého vzhledu! :jazyk:

Lorela
Ukecaná baba ;) 2056 příspěvků 17.11.18 21:08

Ostrá kvalitní žiletka je důležitá a na jakékoli pupínky po jakémkoli holení taky pomáhá tekutý dětský pudr.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.18 21:08

Já zas poradím k těm pyskům. Mám to taky, žádnému z partnerů to nikdy nevadilo. Styděla jsem se dlouho, i před doktorem. Ale já to mám dost, u mě by plastika prošla i na pojišťovnu, omezuje mě to. Nicméně můj sexuální život tím ovlivněnej nebyl a není, nikdo si nikdy nestěžoval a u orálního sexu se to spíš jevilo jako výhoda, muži mi ho dělali rádi.

Prosím anonym.

Prof. Farnsworth
Kelišová 5300 příspěvků 17.11.18 22:11

Tvar neřeš - to chlapi neřeší. Ten tvůj pravděpodobně moc nahých žen v reálu neviděl, tak nemá s čím srovnávat a navíc v té chvíli bude řešit úplně jiné věci než tvar ;)

Chloupky - pokud to nejsou černé dlouhé chlupy, ale třeba jen takové to jemné chmíří, tak to vůbec neřeš a nech to jak to je.

Obecně - chápu, že jsi nervozní a řešíš každý detail. Uklidni se, on je taky nervozní a možná víc, protože na něm bude, aby ukázal, že není v posteli žádné dřevo, že je výkonný, že nebude hotový po třech zásunech, že to umí… Prostě, až na to dojde, tak sám bude mít svých starostí dost na to, aby ještě řešil, jak vypadají tvé pysky. Věř mi, že když jsem v tomhle věku byl s holkou v posteli, tak jsem měl ze začátku svých starostí dost. Navíc ta euforie, že mám konečně sex - to by mi snad v tu chvíli bylo i jedno, kdyby neměla pysky vůbec, nebo je měla až na zem :mrgreen:

debra.morgan
Závislačka 4181 příspěvků 17.11.18 22:14

po oholeni namazt kokosovym olejem, pupinky po oholeni ani zarudnuti uz nikdy vice :palec:

Prof. Farnsworth
Kelišová 5300 příspěvků 17.11.18 22:19
@debra.morgan píše:
po oholeni namazt kokosovym olejem, pupinky po oholeni ani zarudnuti uz nikdy vice :palec:

Nebo před sexem zhasnout :mrgreen:

debra.morgan
Závislačka 4181 příspěvků 17.11.18 22:21
@Prof. Farnsworth píše:
Nebo před sexem zhasnout :mrgreen:

k čemu? chlap nikdy neřešil jak tam dole vypadam, to jde spis o muj pocit…tomu zhasnuti nepomuze :P

Prof. Farnsworth
Kelišová 5300 příspěvků 17.11.18 22:27
@debra.morgan píše:
k čemu? chlap nikdy neřešil jak tam dole vypadam, to jde spis o muj pocit…tomu zhasnuti nepomuze :P

To nebylo o vzhledu, ale o tom holení. Pokud nechce holit, může zhasnout ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >