Jak se dostat k muži v práci

Anonymní
13.2.20 07:48

Jak se dostat k muži v práci

Ahoj, zoufale potřebuji radu :? V lednu jsem nastoupila do nové práce a všimla jsem si tam jednoho muže, který mě hned od začátku zdravil a pořád po mně pokukoval. Minulý týden se nám podařilo dát na chvilku do řeči, týkalo se to teda jen práce, ale aspoň něco, jenže to zatím byla první a poslední příležitost, kdy jsme spolu mohli mluvit. Vím, že se mu líbím, zdraví mě pokaždé s úsměvem, klidně z dálky na mě mává, včera mě pozdravil, když jsem k němu stála zády a nevěděla jsem, že kolem mě prochází. Taky na mě pořád kouká, i když se baví s kolegou, nebo něco dělá a i z dálky si všímám, že se na mě dívá. A ten oční kontakt je dlouhý, pokud neuhnu pohledem. A teď ten problém - on je málokdy blízko mě a když už, tak je se svým kolegou. A já zase se svojí kamarádkou, takže nějaká šance na rozhovor je minimální :roll: Potřebuji tedy poradit, jak se s ním začít bavit, i když je kolem nás furt někdo, protože to samozřejmě není jenom kolega nebo kamarádka, ale x dalších lidí, co pracují s námi. Nemáte třeba nějaké tipy, jak si najít záminku k rozhovoru nebo jak jeho nějak přesvědčit, aby se se mnou dal do řeči? Nebo jak to prostě udělat, abychom se začali bavit :lol: Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15596
13.2.20 07:54

Jsem asi staromódní, ale neměl by nadbihat spíš on tobě? Když se mu tak líbíš, tak určitě něco vymyslí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 07:57
@terien píše:
Jsem asi staromódní, ale neměl by nadbihat spíš on tobě? Když se mu tak líbíš, tak určitě něco vymyslí.

Asi se stydí. Nebo je zadaný a váhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
13.2.20 07:59

Já bych to nechala osudu, ona se nějaká příležitost najde ;) Naopak bych mu asi vyloženě nenadbíhala, stačí když na něj budeš milá a bavit se můžete i před kolegy ne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1411
13.2.20 08:16

Dej tomu čas a nevnucuj se mu. Pokud má zájem, tak to projeví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
697
13.2.20 08:31

Na spolocne obedy s kolegovcami nechodievate? S mojim sme tak zacali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 09:19

Neni spis zadanej? jinak by se urcite projevil.. jinak co mu poslat email v praci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
894
13.2.20 09:32

Taky mám kolegu, se kterým po sobě pokukujeme, zdravíme se s úsměvem, evidentně si rozumíme… a úplně v klidu s ním řeším hypotéku, kterou si chce vzít s přítelkyní. Já mám doma s manželem miminko. Takže možná si pleteš obyčejnou přátelskost s „chemií“ :P
Kdyby tě chtěl tak moc, jak ty si asi přeješ, tak by sám hledal způsob, jak se k tobě dostat.

Ale dodám něco jiného, jsi v práci měsíc a už vyhledáváš vztah s kolegou? To je asi nejlepší cesta, jak si za rok hledat jinou práci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 10:07

No přesně, jestli on není zadanej :D Po tak krátké době ses přece nemohla zorientovat i ve vztazích, co tam lidi mají. Mně se to stalo taky v minulé práci, že na mě jeden furt koukal a byl hrozně milej a zval mě pak i na dovolenou. Problém byl v tom, že měl doma ženu a dítě, to jsem si ale zjistila hned, protože mi přišlo, že se chová podezřele aktivně. Jak ty říkáš - pohledy a schválně chodil často kolem mě a tak.. To může bejt podle mě jen tím, že má doma ženskou a chce si vyhodit z kopýtka nebo je nějakej zoufalej a snaží se tě zhypnotizovat :D :D Od takovýho rychle pryč. Zvlášť, když je to kolega… podle mě je to jen typickej úchylák, co očumuje rád nové příchozí kusy v práci :D Až přijde nějaká mladší a novější kolegyně než ty, bude koukat zase na ni a ty budeš za trapku, co za ním běhala :D
Ale pokud je to v pohodě týpek a ne případ, co jsem popisovala, buď opatrná a chovej se k němu normálně jako kámoška. Drž si trochu odstup a nekoukej po něm tak okatě. Nejdřív ho poznej jako kamaráda, jestli to za to vůbec stojí a pak teprve nech hormony, aby tě ovládaly :D Nebo budeš plakat. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.2.20 14:06
@Tenkteryhoma píše:
Asi se stydí. Nebo je zadaný a váhá.

Jojo, je trošku stydlivější právě.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.2.20 14:08
@sandrusa píše:
Na spolocne obedy s kolegovcami nechodievate? S mojim sme tak zacali.

Já právě nechodím, nosím si jídlo z domu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.2.20 14:10
@Rézinoslav píše:
Neni spis zadanej? jinak by se urcite projevil.. jinak co mu poslat email v praci?

To mě taky napadlo, že by mohl být zadaný… Ale přijde mi, že se usmívá a kouká na mě až moc. Máme tam jednoho, co na mě taky kouká, usmívá se a vím, že je zadaný, ale ten se kouká trochu jinak a ne tak moc jak on právě.

• Nahlásit
  • Citovat
697
13.2.20 14:11
@Anonymní píše:
Já právě nechodím, nosím si jídlo z domu.

co tak urobit vynimku? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2173
13.2.20 14:16
@Anonymní píše:
To mě taky napadlo, že by mohl být zadaný… Ale přijde mi, že se usmívá a kouká na mě až moc. Máme tam jednoho, co na mě taky kouká, usmívá se a vím, že je zadaný, ale ten se kouká trochu jinak a ne tak moc jak on právě.

Prosím tě, napřed si zjisti jestli je ženatej… já už bych podle všech těchhle diskuzí, co jich tu je, rovnou tipovala že jo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 14:16
@Lilith_S píše:
Taky mám kolegu, se kterým po sobě pokukujeme, zdravíme se s úsměvem, evidentně si rozumíme… a úplně v klidu s ním řeším hypotéku, kterou si chce vzít s přítelkyní. Já mám doma s manželem miminko. Takže možná si pleteš obyčejnou přátelskost s „chemií“ :P
Kdyby tě chtěl tak moc, jak ty si asi přeješ, tak by sám hledal způsob, jak se k tobě dostat.Ale dodám něco jiného, jsi v práci měsíc a už vyhledáváš vztah s kolegou? To je asi nejlepší cesta, jak si za rok hledat jinou práci.

Ne, nehledám si hned vztah s kolegou :D Ale ráda bych se s ním začala víc bavit. Je mi sympatický, ale zamilovaná do něj nejsem.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama