Reklama

Jak se dostat na staré upozornění na FB?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 18.02.18 18:27
Jak se dostat na stare upozorneni na FB?

Ahojky

V patek rano me znamej oznacil na FB u jednoho postu na verejne strance. Nemela jsem cas reagovat. Tedka jsem se chtela dostat na to a zjistuji ze na mobilu v apce i na mobilu kdyz dam verzi pro pc me to ukazuje jenom upozorneni za poslednich 48h…takze se na to nedostanu. Bohuzel znamemu napsat nemuzu a co to bylo za stranku si nepamatuji…da se k tomu nak dostat?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinehanka.br.
Neúnavná pisatelka 18251 příspěvků 18.02.18 18:33

Když si dám Upozornění - Zobrazit vše - ukazuje mi to upozornění, která jsem měla před týdnem, a šlo by to i dál.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 18.02.18 18:37
@hanka.br. píše:
Když si dám Upozornění - Zobrazit vše - ukazuje mi to upozornění, která jsem měla před týdnem, a šlo by to i dál.

A kde je zobrazit vse?

Neúnavná pisatelka 18251 příspěvků 18.02.18 18:39
@Zahradnice Roku píše:
A kde je zobrazit vse?

Když klikneš za upozornění, rozbalí se rámeček. Tak úplně dole.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 18.02.18 18:42
@hanka.br. píše:
Když klikneš za upozornění, rozbalí se rámeček. Tak úplně dole.

Kdyz na to kliknu neukaze mi to prispevky vic jak 2 dny stare…mozna je to mnozstvi? Ja denne dostanu tak 500 upozorneni…

Neúnavná pisatelka 18251 příspěvků 18.02.18 18:44
@Zahradnice Roku píše:
Kdyz na to kliknu neukaze mi to prispevky vic jak 2 dny stare…mozna je to mnozstvi? Ja denne dostanu tak 500 upozorneni…

Tak se podívej do nastavení upozornění, jak to tam máš.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 18.02.18 18:53
@hanka.br. píše:
Tak se podívej do nastavení upozornění, jak to tam máš.

Zeptam se jako de×××il ale v nastaveni nic takoveho najit nemuzu…nemuzes hodit screen prosim?

Neúnavná pisatelka 18251 příspěvků 18.02.18 18:55
@Zahradnice Roku píše:
Zeptam se jako de×××il ale v nastaveni nic takoveho najit nemuzu…nemuzes hodit screen prosim?

Je to v upozorněních - nastavení.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 18.02.18 19:02
@hanka.br. píše:
Je to v upozorněních - nastavení.

Dik to mam tam sem byla ale nikde tam neni jak stare upozormeni zobrazovat :think: nebo kde konkretne to ma byt…

Neúnavná pisatelka 18251 příspěvků 18.02.18 19:07
@Zahradnice Roku píše:
Dik to mam tam sem byla ale nikde tam neni jak stare upozormeni zobrazovat :think: nebo kde konkretne to ma byt…

Myslím, že jediná možnost je listovat v té složce Zobrazit vše. Já jsem se prolistovala do 5.února, ale těch upozornění mi denně chodí daleko méně, než tobě.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 18.02.18 19:09
@hanka.br. píše:
Myslím, že jediná možnost je listovat v té složce Zobrazit vše. Já jsem se prolistovala do 5.února, ale těch upozornění mi denně chodí daleko méně, než tobě.

Ja kdyz dam zobrazit vse tak sjedu uplne dolu a konci to orave patek vecer…

andelinka1
Kecalka 123 příspěvků 18.02.18 19:31

Zkus kliknout na svůj profil na FB, pak „Zobrazit záznamy o aktivitách“ a vlevo „kontrola označení“?

Neúnavná pisatelka 18251 příspěvků 18.02.18 19:35
@Zahradnice Roku píše:
Ja kdyz dam zobrazit vse tak sjedu uplne dolu a konci to orave patek vecer…

No to jo, ale když ta všechna zobrazení úplně rozklikneš, sjedeš dolů, tak ti chvilku ten obdélníček úplně vpravo na stránce zase povyskočí nahoru a můžeš listovat dál.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 18.02.18 20:34
@hanka.br. píše:
No to jo, ale když ta všechna zobrazení úplně rozklikneš, sjedeš dolů, tak ti chvilku ten obdélníček úplně vpravo na stránce zase povyskočí nahoru a můžeš listovat dál.

Myslis to v tom cervenem?

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 18.02.18 20:34
@andelinka1 píše:
Zkus kliknout na svůj profil na FB, pak „Zobrazit záznamy o aktivitách“ a vlevo „kontrola označení“?

Kde jsou zaznamy o aktivitach? Kdyz kliknu na profil zobrazi se mi muj profil…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >