Jak se dostat na staré upozornění na FB?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 18.02.18 18:27
Jak se dostat na stare upozorneni na FB?

Ahojky

V patek rano me znamej oznacil na FB u jednoho postu na verejne strance. Nemela jsem cas reagovat. Tedka jsem se chtela dostat na to a zjistuji ze na mobilu v apce i na mobilu kdyz dam verzi pro pc me to ukazuje jenom upozorneni za poslednich 48h…takze se na to nedostanu. Bohuzel znamemu napsat nemuzu a co to bylo za stranku si nepamatuji…da se k tomu nak dostat?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17958 příspěvků 18.02.18 18:33

Když si dám Upozornění - Zobrazit vše - ukazuje mi to upozornění, která jsem měla před týdnem, a šlo by to i dál.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 18.02.18 18:37
@hanka.br. píše:
Když si dám Upozornění - Zobrazit vše - ukazuje mi to upozornění, která jsem měla před týdnem, a šlo by to i dál.

A kde je zobrazit vse?

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17958 příspěvků 18.02.18 18:39
@Zahradnice Roku píše:
A kde je zobrazit vse?

Když klikneš za upozornění, rozbalí se rámeček. Tak úplně dole.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 18.02.18 18:42
@hanka.br. píše:
Když klikneš za upozornění, rozbalí se rámeček. Tak úplně dole.

Kdyz na to kliknu neukaze mi to prispevky vic jak 2 dny stare…mozna je to mnozstvi? Ja denne dostanu tak 500 upozorneni…

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17958 příspěvků 18.02.18 18:44
@Zahradnice Roku píše:
Kdyz na to kliknu neukaze mi to prispevky vic jak 2 dny stare…mozna je to mnozstvi? Ja denne dostanu tak 500 upozorneni…

Tak se podívej do nastavení upozornění, jak to tam máš.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 18.02.18 18:53
@hanka.br. píše:
Tak se podívej do nastavení upozornění, jak to tam máš.

Zeptam se jako de×××il ale v nastaveni nic takoveho najit nemuzu…nemuzes hodit screen prosim?

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17958 příspěvků 18.02.18 18:55
@Zahradnice Roku píše:
Zeptam se jako de×××il ale v nastaveni nic takoveho najit nemuzu…nemuzes hodit screen prosim?

Je to v upozorněních - nastavení.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 18.02.18 19:02
@hanka.br. píše:
Je to v upozorněních - nastavení.

Dik to mam tam sem byla ale nikde tam neni jak stare upozormeni zobrazovat :think: nebo kde konkretne to ma byt…

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17958 příspěvků 18.02.18 19:07
@Zahradnice Roku píše:
Dik to mam tam sem byla ale nikde tam neni jak stare upozormeni zobrazovat :think: nebo kde konkretne to ma byt…

Myslím, že jediná možnost je listovat v té složce Zobrazit vše. Já jsem se prolistovala do 5.února, ale těch upozornění mi denně chodí daleko méně, než tobě.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 18.02.18 19:09
@hanka.br. píše:
Myslím, že jediná možnost je listovat v té složce Zobrazit vše. Já jsem se prolistovala do 5.února, ale těch upozornění mi denně chodí daleko méně, než tobě.

Ja kdyz dam zobrazit vse tak sjedu uplne dolu a konci to orave patek vecer…

andelinka1
Kecalka 113 příspěvků 18.02.18 19:31

Zkus kliknout na svůj profil na FB, pak „Zobrazit záznamy o aktivitách“ a vlevo „kontrola označení“?

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17958 příspěvků 18.02.18 19:35
@Zahradnice Roku píše:
Ja kdyz dam zobrazit vse tak sjedu uplne dolu a konci to orave patek vecer…

No to jo, ale když ta všechna zobrazení úplně rozklikneš, sjedeš dolů, tak ti chvilku ten obdélníček úplně vpravo na stránce zase povyskočí nahoru a můžeš listovat dál.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 18.02.18 20:34
@hanka.br. píše:
No to jo, ale když ta všechna zobrazení úplně rozklikneš, sjedeš dolů, tak ti chvilku ten obdélníček úplně vpravo na stránce zase povyskočí nahoru a můžeš listovat dál.

Myslis to v tom cervenem?

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 18.02.18 20:34
@andelinka1 píše:
Zkus kliknout na svůj profil na FB, pak „Zobrazit záznamy o aktivitách“ a vlevo „kontrola označení“?

Kde jsou zaznamy o aktivitach? Kdyz kliknu na profil zobrazi se mi muj profil…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama