Jak se dostat s rozchodu, i když spolu nejsme už 2 roky.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.1.22 23:12

Jak se dostat s rozchodu ikdyž spolu nejsme už 2 roky

Ahoj, s ex už spolu nejsme 2 roky, ale vídáme se kvuli synovi. Já nedokážu jít na na rande s někým, protože mám pořád ráda jeho, ikdyž se choval ke mně hrozně a vlastně pořád chová. Hnusí se mi představa být s někým jiným. Ale jeho nechci, vím že nemůžu. Ale ta láska tam pořád je, ikdyž nevím proč. Možná protože máme spolu syna. Nevím jak se z toho dostat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
431
22.1.22 23:27

To přejde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3968
22.1.22 23:29

Sejde z očí, sejde z mysli…To u vás nejde bohužel a možná je to jeden z důvodů, proč a nej stále nemůžeš zapomenout. Držím ti palce, abys brzy dokázala tvůj problém vyřešit, protože život je strašně kratkej a žít bez lásky je sakra tezky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
23.1.22 03:04

No a nejde se dát znovu dohromady? Většinou to vcelku pomůže, že si člověk pak ověří, že to nebyl dobrý nápad a je vyléčen. Případně spolu zůstanou.

Mi přijde, že mimo mé dětské a puberťácké přítele, u kterých jsem fakt rozchod oplakala, byť mne daný hoch podváděl, jsem v dospělosti po rozchodu naprosto přesně věděla, že s takovým člověkem prostě žít nechci a vcelku se mi hnusil ( a já sama sobě, že jsem na vztah přistoupila). To se mi stalo 2×. Ale byl tu ještě jeden vztah, kdy jsme měli fakt velmi odlišný životní styl ale máme se rádi do teď. Tak to mi to trvalo taky řadu let se vzpamatovat a právě jsme konzultovali, jestli se nevrátit k sobě. A mohla jsem se s tímto ex bezstarostně vídat až v době, co jsem si našla svého aktuálního manžela. Bohužel můj ex takové štěstí ještě neměl, takže pokud narazí na mne ve společnosti manžela, prostě musí pryč a je mu zle. Zatím neměl takové štěstí a nikoho si po mne nenašel. Což je mi fakt líto, protože to je skutečně fajn kluk, kterého si nesmírně vážím. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 10:08

@puntiiik zkoušeli jsme to několikrát - vydrželo napm to týden nebo dva, protože tomu druhymu prostě něco vadilo

• Citovat
  • Nahlásit
1340
23.1.22 10:45

Pomohlo by kdyby se časem siklo najít si někoho jiného a zamilovat se. Mne to pomohlo. Dítě spolu nemáme ale musíme spolu pracovat. Máme práci společnou. Vycházeli jsme spolu v pohodě. Soukromí do prace nepatří. Teď máme každý někoho jiného a příliš noc neresime. Už je to rok a půl. Resime jen práci a občas co a jak. Jak se kdo má. Je to pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat