Jak se ho mám zeptat, co se mnou zamýšlí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 18:49
jak se ho mám zeptat, co semnou zamýšlí

Ahojte všichni

mám jeden malý problém 8)

Jeden muž si semnou párkrát vyrazil na schůzku. Na předposlední schůzce mi sdělil, že má o mě zájem a že by se rád semnou sblížil a že se mu líbim. Dávali jsme si pusinky a chytali se za ruce. Když jsem se ním setkala o týden později, tak semnou neudržoval oční kontakt, nedal mi ani polibek, postojem mi dával najevo, že zařadil zpátečku. Ale byli jsme spolu cca 4 hodiny, povídali si a pozval mě také na večeři. V autě mi pak dal aspon malou pusu. Možná na tu poslední schůzku semnou šel, aby mi dal najevo, že je konec.

Nemám z toho moc dobrý pocit a člověk se v něm těžko význá. Zvlášt, když ho až tak dobře neznám. Chtěla bych se ho nějak zeptat, na čem vlastně jsem, co se stalo a jestli se chce semnou ještě vůbec vídat, nebo jestli se ještě uvidíme. Chtěla bych to vědět hned, protože ta nejistota mě ubíjí.

Ale nevím, jak to mám zformulovat, aby to nebylo ponižující. Tak mě napadlo, že se zeptám Vás. Já jsem totiž kvůli tomu ve špatném rozpoložení a bojím se, abych to takovou otázkou ještě nezkazila. Máte nějakou radu?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineHroznej puberťák
Kelišová 5814 příspěvků 10.12.18 18:56

Není na co se ptát. Podstatné je co DĚLÁ, a to je naprosto výmluvné. Ptát se proč taky nemá smysl, stejně se nic kloudného nedozvíš. Ber to jak to je, nedopadlo to, zapomeň, neřeš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 19:06
@Hroznej puberťák píše:
Není na co se ptát. Podstatné je co DĚLÁ, a to je naprosto výmluvné. Ptát se proč taky nemá smysl, stejně se nic kloudného nedozvíš. Ber to jak to je, nedopadlo to, zapomeň, neřeš.

děkuji za odpověd. Ono se stím těžko smiřuje a máš pravdu, pravdu by mi stejně asi moc neřekl. Ale zamrzí to a na tož, že jsme spolu prakticky nic neměly, tak to bolí dost. Je strašně těžké vydržet ho nekontaktovat.

radek9
Kecalka 168 příspěvků 10.12.18 19:11

Jak už jsem psal radu staršího kolegy … „když Ti nedá na třetím rande, pryč od ní“ …
Třeba se tím ten Tvůj řídí :) …

Uživatel je onlineBožislava
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 10.12.18 19:25
@radek9 píše:
Jak už jsem psal radu staršího kolegy … „když Ti nedá na třetím rande, pryč od ní“ …
Třeba se tím ten Tvůj řídí :)

spíš on ji nedává :nevim:

Karmínie
Kecalka 138 příspěvků 10.12.18 19:30
@Hroznej puberťák píše:
Není na co se ptát. Podstatné je co DĚLÁ, a to je naprosto výmluvné. Ptát se proč taky nemá smysl, stejně se nic kloudného nedozvíš. Ber to jak to je, nedopadlo to, zapomeň, neřeš.

Ano, nemá smysl se ptát, proč si to rozmyslel, prostě je konec a Tobě nezbývá, než zapomenout.

Motýlek17
Povídálka 32 příspěvků 10.12.18 19:38

Jak dlouhá doba uplynula od vašeho posledního setkání?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 19:51
@Motýlek17 píše:
Jak dlouhá doba uplynula od vašeho posledního setkání?

dva dny zpátky

Motýlek17
Povídálka 32 příspěvků 10.12.18 20:24

Chápu tě, že bys ráda zjistila „proč“. Ale to by ses stejně od něj nedozvěděla. :(

jasnahvezda
Kecalka 115 příspěvků 10.12.18 21:11

Prosím tě, hlavně se ho neptej. Protože se pravděpodobně nedozvíš nic, co by tě potěšilo. Jdi a kup si něco za odměnu, žes to vydržela a neptala se ho. Tvoje pocity chápu. Píšu ze zkušenosti. Já se zeptala a fakt mi to za to nestálo. Netlačit na pilu se v tomhle určitě vyplatí. Aspoň nebudeš za zoufalku jak já. A hlavně pokud už se hned na samém začátku máš potřebu se ptát, jak to s tebou myslí, tak je to prostě víš kde. Když už by se někdo měl ptát, tak chlap. Naopak to stojí za starou bačkoru. Hodně sil, ber to jako zkušenost. Třeba se ozve, ale pokud ne, nech to plavat. Pokud ano, pak už máš jinou pozici a můžeš mu dát najevo, že pak teda nechápeš, to ochlazení.

Jagwa
Kecalka 283 příspěvků 10.12.18 23:07

Kdyby chtel zaradit zpatecku, tak s tebou neni 4 hodiny a nezve te na veceri. Treba mel proste spatny den nebo cekal, co ty.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.18 09:00
@Jagwa píše:
Kdyby chtel zaradit zpatecku, tak s tebou neni 4 hodiny a nezve te na veceri. Treba mel proste spatny den nebo cekal, co ty.

špatný den určitě neměl. Snažil se mi to dávat na jeho docela dost. Říkala jsem si, proč za mnou vlastně vůbec přijel. Možná proto, že mi chtěl osobně zdělit, že je konec ale nějak to z něho nevypadlo, tak mi to dával na jevo aspon svou řečí těla.

Ale měl to udělat spíš tak, že si měl semnou jen zajít do parku, říct mi to tam a odjet pryč. Ale on semnou šel do kavárny, pak do restaurace kde mě pozval na večeři a pak ještě do čajovny. Celou dobu mi dával na jevo, že semnou už nepočítá.

Bufanda
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 11.12.18 09:34

Tak jsi pozvána na večeři nebo ne? Trochu se v tom ztrácím. Pokud má chlap zájem, tak ho taky ukáže. Hlavně nebud zoufalá a nevyptavej se. Jste od toho posledního rande v kontaktu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.18 10:41
@Bufanda píše:
Tak jsi pozvána na večeři nebo ne? Trochu se v tom ztrácím. Pokud má chlap zájem, tak ho taky ukáže. Hlavně nebud zoufalá a nevyptavej se. Jste od toho posledního rande v kontaktu?

když jsem sním byla, tak mě všude zval. Nejsem sním v kontaktu a nebudu se ho ptát. Dám na rady ostatních. Můj vnitřní hlas mi také říká, at ho nekontaktuji.

Vercas
Stálice 74 příspěvků 11.12.18 12:49

Něco mi ti připomíná, není ten kluk z Prahy? Řeším teď to samé:-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >