Jak se holit tam dole?

15.2.16 20:49

Jak se holit "tam dole"?

Ahoj :)
Asi vam pripadam pitoma, ale dela mi to docela problem. Vzdy, kdyz se „tam“ holim, pouzivam gel na holeni, abych chloupky zmekcila a ostrou ziletku, ale musim to vzit i proti smeru rustu (coz obcas boli), a i presto mi tam porad zustava takove „strniste“. Nevim, jak se toho zbavit. Mozna bych mohla zkusit nejake trhani..? A jak se holite vy?
Dekuji predem za rady :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
15.2.16 20:50
@nedelice1234 píše:
Ahoj :)
Asi vam pripadam pitoma, ale dela mi to docela problem. Vzdy, kdyz se „tam“ holim, pouzivam gel na holeni, abych chloupky zmekcila a ostrou ziletku, ale musim to vzit i proti smeru rustu (coz obcas boli), a i presto mi tam porad zustava takove „strniste“. Nevim, jak se toho zbavit. Mozna bych mohla zkusit nejake trhani..? A jak se holite vy?
Dekuji predem za rady :kytka:

holítkem Gilete a plne cajk ;) cim vic si to budes holit tim vic to bude mekčí ;) chce to holit pravidelne a nenechat mesic narust pak to vic boli mno :jazyk: :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
3925
15.2.16 20:57

Klasicky žiletka a jen intim mýdlo. Proti směru, nebolí nic… Zkus kůži pořádně napnout, případně mírně změnit směr holení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
15.2.16 21:00

Holicí strojek :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.16 21:02

@nedelice1234 já si vždycky činčelu nahřeju fakt teplou vodou, dám gel, gillette fusion power a jde to jak po másle :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
15.2.16 21:21

Klasickou žiletkou a jen intimním mýdlem, nic nebolí :nevim: možná jestli se neholíš pravidelně, tak to asi bolí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
15.2.16 21:22

@nedelice1234 Přípravky na holení mi nikdy nefungovaly. Takže buď intim gel (a to taky ne každý) a nebo tekuté mýdlo pro citlivou pleť. A nejdůležitější jsou ostré žiletky a opravdu dohladka. Jinak celkově musíš vyzkoušet, co ti vadí nebo nevadí. Aby se to holilo dobře, musí to klouzat, takže pokud nejsi moc citlivá, klidně používej klasické dětské mýdlo :nevim: Jinak já holím všemi směry tak dlouho, dokud to prostě není hladké :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
15.2.16 21:23
@kaja00 píše:
Klasickou žiletkou a jen intimním mýdlem, nic nebolí :nevim: možná jestli se neholíš pravidelně, tak to asi bolí :nevim:

Taky to může být tupou žiletkou :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
15.2.16 21:31

@Amys no tak to ne, tedy já jí mám věčně tupou (jsem líná si ji vyměnit za ostřejší :mrgreen: ) a je to ok :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
15.2.16 21:37

@kaja00 Aha, no mě to drápe, když je tupá :lol: Zas na druhou stranu asi záleží i na tom, co člověk používá. Já jsem posera, takže jedině holítka s ochrannými břity :lol: Ale kdo se párkrát pořezal, tak mě pochopí :zed: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
15.2.16 21:40

@Amys já se zas bojím používat ostrou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
841
15.2.16 21:41

Holky, ja vam zavidim, ze si tam muzete rejdit takrka cimkoli a vypadate pak k svetu.
Ja mam citlivou kuzi jako blazen, alergii na vetsinu gelu a byt krasne hladka, bez hnusnych pupenu, to se mi nedari.
Zkousela jsem kde co, ruzne gely, ziletky, holit ruznymi smery…
Takze soucitim se zakladatelkou :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10854
15.2.16 21:48

Doporučuji vyhnout se chybám v následujícím textu.
Nečíst vedle spících dětí!!! :mrgreen:

torpeda.cz/814/Jak-jsem-cht-la-m-t-sexy-kl-n

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5849
15.2.16 21:59

Ostrá žiletka (jak už je tupá, jde to trochu hůř) a mýdlo (většinou), někdy gel na holení. A je to hladké jak… :mrgreen: Ale chce to holit pravidelně, ta kůže si na to zvykne a už je asi odolnější :think: :nevim: a porost měkší :think: Moje kadeřnice mi nedávno poradila, že mám zkusit místo gelu na holení balzám na vlasy, který je součástí balení barvy na vlasy, kterou používám (L´Oreal)- mají u toho balzám s mateří kašičkou - musím teprve vyzkoušet :nevim: Prý po něm žiletka dobře klouže :nevim: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
15.2.16 22:08
@Luciferda píše:
Doporučuji vyhnout se chybám v následujícím textu.
Nečíst vedle spících dětí!!! :mrgreen:torpeda.cz/814/Jak-jsem-cht-la-m-t-sexy-kl-n

masakr :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama