Jak se jezdí s 6tikolkou v horším terénu???

7277
16.5.08 15:00

Jak se jezdí s 6tikolkou v horším terénu???

Milé maminky, líbí se mi 6tikolky (zejména Herqules razor 6 spin), ale chtěla bych vědět, jak se s nimi jezdí v horším terénu. Myslím třeba lesem nebo po polních cestách. Teď zrovna by se to týkalo i rozkopaného města, ale to snad bude brzy v pořádku. :lol: Teď mám klasickou trojkombinaci za 6 tisíc, ale chtěla bych pro druhé zkusit jiný tip kočárku. Děkuji Petra

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
19.5.08 09:34

my máme šestikolku free line buggy a do terénu rozhodně není. nevím jak je na tom tvůj vyhlédnutý kočár s váhou, ale buggy je dost těžký a v terénu je tudíž dost těžkopádný. polnačku samozřejmě zvládne, ale lesní cesta s nejakým tím kořínkem či většími nerovnostmi už je problém. navíc pokud je cesta příčně zkosená (např chodníky svažující se k silnici), pak kočár zatáčí a je nutno vyrovnávat ho oběma rukama, nebo zafixovat přední otočná kolečka. na rovném terénu se s ním jezdí luxusně.
pro naše potřeby je naše kára dostačující, nicméně kdybych bydlela v místě s horšími cestami nebo podnikala větší kočárkové výlety, tak bych rozhodně pořídila lehčí kočár a ne šestikolku.

eldA

  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama