Jak se jí kávová zrna v čokoládě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mrazik6
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 07.03.18 18:26
Jak se jí kávová zrna v čokoládě?

Vím, asi směšný dotaz, ale nejsem kafař, tak vážně nevím :lol: Koupila jsem si kávová zrna v hořké čokoládě( vyloženě ty, co se umelou a udělá se z nich kafe, ne cukrovinku rádoby "kávová zrna). To se jako normálně kouše ( vždyť je to tvrdé a v jednom pytlíčku musí být kofeinu tak pro 10 lidí… Nebo se mýlím? Děkuju za zkušenější rady kafařek.

Reklama

Reakce:

The_Assassin
Kecalka 420 příspěvků 07.03.18 18:35

Mám za to, že to se nejí po hrstech jako pochoutka večer u televize, ale servíruje se jen jedno zrnko ke kávě, takže infarkt nehrozí :lol: Jo, tvrdý to je, ale rozkousnout se to dá, nicméně radši bych si koupila lískáče.

mrazik6
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 07.03.18 18:44

Že jo? Díky za postřeh. Já už jich dnes snědla 7, krásně to vonělo a je fakt, že je mi nějak těžko - nejsem na kofein zvyklá.

The_Assassin
Kecalka 420 příspěvků 07.03.18 21:30
@mrazik6 píše: Že jo? Díky za postřeh. Já už jich dnes snědla 7, krásně to vonělo a je fakt, že je mi nějak těžko - nejsem na kofein zvyklá.

Tak si stáhni nějaký pěkný film pro případ, že by tě čekalo dlouhé bdění :lol:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26715 příspěvků 9 inzerátů 07.03.18 21:47

Normálně jako oříšky… jsou výborná, určitě jsem jich snědla najednou víc než sedm… ale kofein mi nějak nedělá problémy, usnout taky vždycky můžu… jedla jsem je poprvé u sestřenice, oni to taky zobou jako buráky… takže ne jedno ke kávě, prostě podle chuti… když si děláš kafe, tak jich taky „vypiješ“ víc než jedno…

Evullka
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 6 inzerátů 07.03.18 21:56

@mrazik6 letální dávka 150 mg/kg, cca 10 g kofeinu tj.50 až 200 šálků

brumdinka
Generální žvanilka 24729 příspěvků 07.03.18 21:58

Podle chuti, já si ted´koupila kakaový boby v hořký čokoládě…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč by to měl Červenka zabalit a reprezentaci zamávat

Další velký turnaj a další propadák. Roman Červenka měl být na letošním... číst dále >

Nejstylovější ženou svatby je manželka Clooneyho! What else?

Už jen minuty nás dělí od velkolepé události, kterou dozajista je svatba... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama