Reklama

Jak se jmenuje film...?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kakika
Extra třída :D 14878 příspěvků 26.09.18 08:03
Jak se jmenuje film...?

Ahoj lidi, určitě bude někdo vědět. Nemůžu si vzpomenout na název filmu…

Bylo to o vojandě, která za trest byla převelena k psovodům (měla jim uklízet apod.). Přidělili ji k psovi, kterému zemřel psovod. Ten pes byl vycvičen na vyhledávání min. Při nějaké misi, kdy spolu čistili pole před přejezdem konvoje, byl pes vážně zraněn a ona usilovala o to, aby ho mohla mít u sebe. Já ten film neviděla, ale vyprávěla mi o něm kolegyně a já název zapomněla (takže se případně omlouvám za nepřesnosti), ale strašně bych ho chtěla vidět. :lol:

Vzpomene si někdo na základě takových útržkovitých informací? :kytka:

Reklama

Reakce:

pomeranca
Extra třída :D 10702 příspěvků 26.09.18 08:09

Zkusila jsem guglit… https://www.csfd.cz/…y/komentare/ ale neznám, tak nevím. Popis by odpovídal.

hafana
Stálice 65 příspěvků 26.09.18 08:16

Megan Leavey ,super film :kytka:

Kakika
Extra třída :D 14878 příspěvků 26.09.18 08:22

@pomeranca Ty jsi naprosto úžasná!! A teď by mě zajímalo, jaká klíčová slova jsi zadala, když já se tady půl hodiny snažím a absolutně jsem se nechytla :oops: :kytka:

pomeranca
Extra třída :D 10702 příspěvků 26.09.18 11:48

@Kakika pes zemřel psovod miny film :-)

knihomolka95
Nováček 7 příspěvků 26.09.18 20:52
Název filmu?

Zdravím všechny! Už dlouho se snažím najít jeden film a napadlo mě napsat sem.

Z děje si pamatuji bohužel jen útržky :/

Byli tam nějací lovci (myslím) a ti chtěli zabít vlčí smečku kvůli něčemu. A jeden z těch lovců se s těma vlkama spřátelil a nakonci jim pomohl pryč aby je zachránil před těma jeho kámošema co je chtěli zabít.

Snad někdo pomůže :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >