Jak se jmenuje kniha o metodě kontrolovaného pláče?

876
22.1.07 11:11

Jak se jmenuje kniha o metodě kontrolovaného pláče?

Ahoj,
nevíte někdo, jak se jmenuje a kdo napsal knihu o metodě kontrolovaného pláče, popř. jaké s tím máte zkušenosti? Naše dcerka se totiž několikrát za noc budí a musím jí dát prso, někdy i 6×, nebo spí u prsa celou noc, chci ji to odnaučit. Taky večer usíná pouze u prsa, myslím, že je čas, aby se naučila usínat sama. Slyšela jsem, že tahle kniha je dobrá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

532
22.1.07 11:20

Taky budu ráda za tip, sice ji ještě nepotřebuju, ale někdy je dobré se připravit už dopředu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
22.1.07 11:48

Holky, knížka se jmenuje Dětská nespavost a napsal ji Dr.Estvill.My jsme částečně aplikovali a částečně pomohla.V poslední době se nám spinkání ale hodně zhoršilo a já nevím proč.Tak jednou týdně se nám stává, že se malá vzbudí kolem 9 večer (tak po hodině spánku) a vypadá, že je vyspinkaná.Chce si hrát a když si s ní nehraju, tak řve.Jednou to dokonce vydržela až do 6 do rána.Včera to vydržela „jen“ do jedné v noci.Jsem z toho hodně vyčerpaná a nevím, proč to dělá.Režim jsme jí v ničem nezměnili.Nehodlám jí podlehnout, jelikož by se toho hned chytla a už bychom se toho nezbavili.Nevím ale taky, jak dlouho moje nervy vydrží to řvaní.Ach jooo.přeju vám více štěstí.Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
22.1.07 12:53

My jsme měli knížku Nejspokojenější miminko v okolí od Dr.Karpa a můžu jen chválit.

Zuzík+Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
22.1.07 13:10

Ahoj Zuzicek taky jí mám doma a jsem spokojená, ještě bych chtěla koupit nejspokojenější batole, ale taky už jsem na ně slyšela dost tvrdou kritiku, ale beru to tak, že si maminka vezme z knížky ponaučení ale stejně se řídí dle vlastního rozumu a potřebám dítka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
876
22.1.07 14:14

Nejspokojenější miminko v okolí mám taky, ale to platí spíš na novorozence a miminka do tří měsíců. S osmiměsíčním dítětem bych asi těžko uspěla s pevným zavinutím, pohupováním a podobnými věcmi… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
22.1.07 15:54

To máš pravdu tak zkus další díl od Dr.Karpa Nejspokojenější batole v okolí,to už by mohlo být pro Vás aktuální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
23.1.07 09:38

Tady je odkaz na diskusi týkající se Estivilla. Nám metoda pomohla, malý se nám kolem 8.m. začal budit od půlnoci skoro co hodinu a půl a vyžadoval láhev UM, nezabralo nic, náruč, dudlík, čajík, nic, řval dokud nedostal mléko, po konzultaci s doktorkou, jsme přečetli, vyzkoušeli a teď spinká do 5.h. , pak dostane mlíčko a ještě do 7.h. spinká.

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
876
23.1.07 23:09

POvidalek - super diskuze, díky moc :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...