Jak se ke mně chová

Anonymní
18.4.21 09:15

Jak se ke mně chová

Dobrý den, už jsem zde jednou psala, ale uvedu ještě pár věcí. Jak jsem psala, tak chodím s přítelem (jakožto budoucímu doktorem). Přátele se na něho dívají ne úplně dobře. Jak jsem jednou říkala před přáteli, že bych nemohla být doktor, že se bojím krve a on jak to slyšel, tak mi začal skákat do řeči:,,No to víš že jo, no to říká každý, no to víš že jo." A ten náš společný kamarád na mě prohodil soucitně očima v sloup. Pak jde o další situace, např. jsem v obchodě chtěla, abychom za nákup platili kartou a měli to výhodnější, tak jsem mu tu kartu podala. Na to mi odpověděl:,, No tak proto to tam dávám." (jako tu kartu na ten nákup). Nebo jsem mu poděkovala za to, že mě přišel vyzvednout z práce a na to odpověděl:,, No vždyť jsem ti to slíbil."
Co by jste si o tom prosím mysleli/y? Dokazuje si něco? Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
240
18.4.21 09:22

Já nevím, mně na tom nepřijde nic hrozného :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1380
18.4.21 09:24

První a poslední příklad mně přijde jako úplně normální odpověď. Druhý s tou kartou jsem tedy moc nepochopila, ale taky teda myslím, že na tom nic závadného není. Řešíš blbosti :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1116
18.4.21 09:24

Dost lidí se bojí krve nebo jehel, asi se chtěl zapojit do hovoru, tak řekl co řekl. Prostě je jaký je, jestli ti nevyhovuje, protože se nezmění, tak se s ním rozejdi. Ty mu poděkuješ a on ti řekne, že ti to slíbil, vždyť měl pravdu. Jakou odpověď bys chtěla slyšet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2502
18.4.21 09:30

Ničemu z toho co píšeš nerozumim. 8o Je ti dneska dobře?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25226
18.4.21 09:32

Možná je rád za důležitého, ale nic hrozného ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
18.4.21 09:32

Nechápu o co jde? Se bavíte úplně normálně :roll: :roll:
Asi to moc řešíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21073
18.4.21 09:38

S kartou nechápu co kdo kam podával a zbytek mi přijde jako normální odpovědi. Nejsi nějaká moc precitlivela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8318
18.4.21 09:40

Normální chování, nechápu co řešíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31743
18.4.21 09:40
@Anonymní píše:
Dobrý den, už jsem zde jednou psala, ale uvedu ještě pár věcí. Jak jsem psala, tak chodím s přítelem (jakožto budoucímu doktorem). Přátele se na něho dívají ne úplně dobře. Jak jsem jednou říkala před přáteli, že bych nemohla být doktor, že se bojím krve a on jak to slyšel, tak mi začal skákat do řeči:,,No to víš že jo, no to říká každý, no to víš že jo." A ten náš společný kamarád na mě prohodil soucitně očima v sloup. Pak jde o další situace, např. jsem v obchodě chtěla, abychom za nákup platili kartou a měli to výhodnější, tak jsem mu tu kartu podala. Na to mi odpověděl:,, No tak proto to tam dávám." (jako tu kartu na ten nákup). Nebo jsem mu poděkovala za to, že mě přišel vyzvednout z práce a na to odpověděl:,, No vždyť jsem ti to slíbil."

Taky nic divného nevidím, co by měl podle Tebe odpovídat, aby jsi byla spokojená? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6396
18.4.21 09:43

Ano problém tam vidím a to že jsi strašně vztahovačna a máš nízké sebevědomí a na základě toho můžeš reagovat neadekvátně a pak budeš mít problém s lidmi potažmo s jeho přáteli. Což tedy možná už máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
18.4.21 09:47
@Ojanka píše:
Já nevím, mně na tom nepřijde nic hrozného :nevim:

Přesne no… jako byby ji urážel nebo tak neřeknu ale příjde mi že slečna/pani to na sebe moc vztahuje :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2474
18.4.21 09:54

:nevim: z toho příspěvku není znát nic pobuřujícího

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3827
18.4.21 09:54

Kartu jsem tedy taky nepochopila, ale jinak normální odpovědi. Kamarádce taky řeknu, že jí děkuji, že pro mě přijela, že je moc hodná, když se nabídla jet pro mě na druhý konec města. A ona mi řekne, že mi to přeci slíbila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18765
18.4.21 09:56
@Anonymní píše:

Co blázníš, vždyť ti normálně odpověděl, já na tom nevidím nic špatného. Kdybys slyšela kolikrát odpovědi mýho muže, tak bys to asi nerozdýchala. Má svérázný smysl pro humor. :jazyk:
Moc to řešíš, nauč se některý věci házet za hlavu a nerýpat se v tom. Budeš to mít v životě mnohem jednodušší. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat