Jak se konečně rozejít s tyranem?

Anonymní
4.4.17 23:58

jak se konečně rozejít s tyranem?

Ahoj, prosím o zachování anonymu - velmi citlivé…
Potřebuji se poradit, pokecat a tak trochu se vypsat…už fakt nevím, jak dál..
Takže - s přítelem (zaplať pánbůh jsme se nevzali) jsme spolu 7 let, máme dvě děti (3 a 6 let). Je to typický psychický tyran a manipulátor. Chci se rozejít, ale on to nechce pochopit, nechce se odstěhovat, nechce nic řešit. prý za vše můžu já, a já se mám změnit.
Důvody k rozchodu jsou např. sprostě mi nadává (i před dětmi), rozbíjí ve vzteku věci (svoje i moje i dětí), nedává mi žádné peníze (poslední půl rok všechno platím já) a ještě po mě chce, abych mu půjčovala (mám ještě rodičák a navíc pracuji z domova), neustále vyplouvají nějaké jeho dluhy a průsery, v ničem mě nepodpoří (např. když jsem získala novou práci), žárlí a závidí mé úspěchy, shazuje mi sebevědomí (třeba že jsem tlustá - nejsem, neschopná matka apod.) a taky jsem přišla na to, že bral „rekreačně“ drogy (prý ale už přestal…) a je toho ještě mnohem víc, ale nemá cenu vypisovat.
Trvá to všechno už pár let a je to čím dál horší..
Vloni jsem se už psychicky zhroutila a skončila u psychiatra s antidepresivy a panickou úzkostí (kdo zažil panickou ataku, ví, že je to peklo) a on se po jedné hádce odstěhoval. Na jeden týden. A začal kolotoč překecávání, že se změní, že mě miluje a nemůže bez nás být. Že jinak spáchá sebevraždu. Že kvůli mně je totálně na dně a věci musí mít v garáži a přespávat v práci…bla bla bla A já blbka blbá největší mu na to skočila a vzala ho zpátky. měsíc sekal latinu a pak se vše vrátilo do starých kolejí.
Už pár týdnů mu říkám, že je konec a že chci, aby odešel. A on se mi začne vždy jen smát. Prý se nemá kam odstěhovat, že nemá peníze na nájem a kauci a bla bla, zase jen výmluvy.
Co mám sakra udělat, aby konečně pochopil, že s ním už nechci žít. Aby se konečně sebral a vypadnul z mého bytu..
Jen prosím nepište - a proč sis s ním pořizovala děti..apod. Prostě už jsou, a já byla velmi mladá a blbá a zamilovaná a zmanipulovaná..Než jsme měli děti, choval se jinak..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23110
5.4.17 00:03

No, než jste měli deti, tak jste se evidentně moc neznali. Co za prachy, to by neodešel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11359
5.4.17 00:04

Anonymní… ;)

Příspěvek upraven 05.04.17 v 02:29

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.17 00:07

@pikola tolik peněz asi nemám… pochybuju, že by na to přistoupil

• Nahlásit
  • Citovat
5.4.17 00:07

Svoji nejste a byt je tvůj. Co vyměnit zámky? Myslíš že by ti mohl fyzicky nějak ublížit? :think: na jednu stranu nikdo neví co od takového člověka čekat ale vše ti hraje v prospěch.
Moc mě mrzí v čem žiješ :( tyto výhružky sebevraždou jsou v 99% jen na postrašení a ten dotyčný to stejně neudělá (taky jsem chodila s takovým manipulantem)

Já bych mu sbalila věci když by byl v práci a pozvala si k sobě někoho, kdo by mě v případě nouze ochránil (bratr, kamarád, otec, kdokoliv) a změnila zámek :think:
Nevím jak moc těžké to může být ale myslíš že by to šlo? nebo už si to zkoušela?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.17 00:08

@pikola btw máš pravdu, že jsme se vlastně vůbec neznali. Já byla totálně zamilovaná (takovéto nevidím, neslyším) a velmi brzo otěhotněla. Ale plánovaně

• Nahlásit
  • Citovat
5.4.17 00:10

Ahoj

Premyslej v cem si se ty zmenila, zkus to, treba si na nej zapomnela a peci davas jen detem, zkus byt silna, obejmi ho, pohlad ho, nevyhazuj ho. Co ty by si delala kdyby on si nechal deti a vyhazoval by te z domova? Nejsi blbka, MA's jen vice starosti, nez si mela. Deti tatu potrebuji. Podrz ho, je na dne, ty mozna nyni take, ale zeny jsou silneji. Obejmi ho, rekni mu ze ho milujes a promluvte si o vsem. Zijeme jen jednou, nekaz si zivot, nemysli si ze to buds jinde bez prekazek a navic Toto je tata deti. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.17 00:12

@KatieAndLily na takovýhle vystěhování asi nemám „koule“. bojím se co by udělal, co by na to řekli lidi (třeba příbuzní moji i jeho) a jak to vezmou děti?…Prostě z toho mám strach..
A nezafungovalo ani ultimátum - odstěhuj se do 14ti dnů, jinak…
Asi jsem slaboch. Nejlepší by bylo, kdyby si našel třeba milenku a odešel sám a dobrovolně, nebo kdybych zase našla drogy doma

• Nahlásit
  • Citovat
11359
5.4.17 00:16
@Anonymní píše:
@KatieAndLily na takovýhle vystěhování asi nemám „koule“. bojím se co by udělal, co by na to řekli lidi (třeba příbuzní moji i jeho) a jak to vezmou děti?…Prostě z toho mám strach..
A nezafungovalo ani ultimátum - odstěhuj se do 14ti dnů, jinak…
Asi jsem slaboch. Nejlepší by bylo, kdyby si našel třeba milenku a odešel sám a dobrovolně, nebo kdybych zase našla drogy doma

Never, ze takovy clovek odejde dobrovolne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.17 00:17

@Chiantis promiň - ty mě přemlouváš, abych objímala člověka, který mě psychicky týrá? pro něhož jsem neschopná kráva? a jiné perličky?
Ne, fakt ne…nemiluju ho, nechci ho, nechci ho ve svém bytě, prostě nic…ale jeden postřeh máš dobrý - nebudu si kazit život..s ním… žít ve strachu, v depresi, s úzkostmi a sebevědomím na bodě 0..ne děkuji. Lépe mi bude bez něj, jsem rozhodnutá.
Ale s dětmi vídat se mu bránit nebudu, když bude mít vůbec o ně zájem

• Nahlásit
  • Citovat
11359
5.4.17 00:19
@Anonymní píše:
@Chiantis promiň - ty mě přemlouváš, abych objímala člověka, který mě psychicky týrá? pro něhož jsem neschopná kráva? a jiné perličky?
Ne, fakt ne…nemiluju ho, nechci ho, nechci ho ve svém bytě, prostě nic…ale jeden postřeh máš dobrý - nebudu si kazit život..s ním… žít ve strachu, v depresi, s úzkostmi a sebevědomím na bodě 0..ne děkuji. Lépe mi bude bez něj, jsem rozhodnutá.
Ale s dětmi vídat se mu bránit nebudu, když bude mít vůbec o ně zájem

Ano, tato myslenka je zcela zcestna. Takovy clovek dokaze pouze vyuzivat a vysavat jako pijavice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 00:19

Ahoj

A ty si neudelala zadnou chybu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.17 00:21

@Terulka no to asi neodejde…mu je u mě dobře…všechno platím - bydlení, jídlo, cigarety, zaopatřím děti, uklidím, vyperu, vyžehlím, uvařím…atd. však to znáte asi všechny…proč by chodil, když má téměř luxusní servis.

• Nahlásit
  • Citovat
11359
5.4.17 00:22

@Chiantis
Kazdy chybuje a z chyb se uci, tyran je nepoucitelny a nedela chyby, ale zcela umyslne a promyslene svinarny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 00:23

Ahoj

Dobrou moc, klidne Spani, klid v dusi, mysli pozitivne, bude zase dobre :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama