Jak se liší falešná březost od březosti?

18.1.20 11:08

Jak se liší falesna brezost od brezosti?

Ahoj, tak jsem přemýšlela a zajímalo by mě, jaký je rozdíl mezi falešnou brezosti a brezosti? Lze to vubec rozeznat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23183
18.1.20 11:15
@Jana84667 píše:
Ahoj, tak jsem přemýšlela a zajímalo by mě, jaký je rozdíl mezi falešnou brezosti a brezosti? Lze to vubec rozeznat?

Tak snad víš, jestli fenu navštívil pes. Pak bych té březosti spíš věřila a navštívila s ní veterináře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.20 11:19
@Jana84667 píše:

Poznat to jde snadno, stačí pockat několik týdnů. A když se narodí stenata/koťata /jiný mláďata, tak to falesna březost nebyla :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.20 11:22
@Russet píše:
Tak snad víš, jestli fenu navštívil pes. Pak bych té březosti spíš věřila a navštívila s ní veterináře.

Někdy ty zvířata jsou jak utržený že řetězu a pak si nemusíš bejt úplně jistá. Já zažila falešnou březost u kočky (měli jsme ji jen doma), jenže pak to na ní přišlo a zdrhla ven, našli jsme ji až druhý den a to fakt nepoznáš, jestli se někde kamarádila s kocourama nebo ne :lol: A normálně jí začalo růst břicho, zdurely ji cecky, všechno. Čekali jsme teda koťata a ono pak nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23183
18.1.20 11:32
@Jitul.kaaa9 píše:
Někdy ty zvířata jsou jak utržený že řetězu a pak si nemusíš bejt úplně jistá. Já zažila falešnou březost u kočky (měli jsme ji jen doma), jenže pak to na ní přišlo a zdrhla ven, našli jsme ji až druhý den a to fakt nepoznáš, jestli se někde kamarádila s kocourama nebo ne :lol: A normálně jí začalo růst břicho, zdurely ji cecky, všechno. Čekali jsme teda koťata a ono pak nic :nevim:

Tak psa máš ale většinou víc pod dozorem. U kočky to chápu, že není taková jistota. Ale veterinář snad falešnou pozná vždy. Tak bych psa vzala k němu a je to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.20 12:32

Moji cube přeskočilo, když byla v kontaktu s těhotnou fenou. A poznat to bylo dost. Klasická faleška. Na druhý jsem poznala těhotenství az když ji vyrostlo břicho. ale obecně jsou povahově každá úplně jiná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.20 13:08
@Russet píše:
Tak psa máš ale většinou víc pod dozorem. U kočky to chápu, že není taková jistota. Ale veterinář snad falešnou pozná vždy. Tak bych psa vzala k němu a je to.

Tak jestli má psa venku, tak taky nemusí mít jistotu, jestli se jí k němu nějaký jiný nedostal :nevim: Předpokládám, že si není jistá, na gaučáka by se snad neptal. Ale kdo ví :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5280
18.1.20 15:17

Mít háravou fenu bez dozoru je hazard, takže nepouštět ke psovi, pak to víš určitě.

Jinak po měsíci od „styku“ jsou štěňata vidět na UTZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama