Přítel odešel k jiné ženě - jak se mám přes to přenést?

44
10.12.19 22:03

Jak se mám přes to přenést?

Už to bude dva měsíce co od nás přítel odešel k jiné ženě, čekáme spolu 2 dítě teď v lednu jenže ja se proste přes to nemůžu přenést, nevím jestli tam je ještě nějaká láska vlastně, jenže mě to hrozne bolí, chybí mi někdo vedle mě, ziju v cizině, rodina je zpět v ČR jediný člověk kterého tu mám je jeho mamka která mi teda pomáhá hodne s tím vším. A bude mě vlastně někdo chtít se dvěma dětmi? Stará nejsem (25) už toho mám všeho dost, prave ziju v me nejhorší noční mure. Zklamala jsem jako matka svého syna a syna kterého jsem ještě neporodila, jsem naprosto neschopna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
723
10.12.19 22:07

Nic si hlavně nedávej za vinu! Jsi silná a krásná ženská, která to zvládne. Všechno! :srdce: Na něj kašli. Když ti pomáhá jeho máma, tak je očividně s tebou a s jeho rozhodnutím nesouhlasí. Neboj, čas všechno zahojí a ty budeš za pár let zase šťastná. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 22:11

Jsme na tom uplne stejne krom toho, ze manzel neodesel za jinou ale je verny svym rodicum.mame 2male deti, spolecne jedno.ja se odstehovala od toho pekla s tchanovci a on zustal. podotykam 2roky od pocatku naseho vztahu to bylo jako v pohadce a jak kdyby mu ruplo v bedne a projevy mamankovstvi, teror z jeho strany i rodicu.je to uz skoro rok a strasne to boli a nelze se pres to prenest. Budeme bojovat a snad to nekdy prejde :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
44
10.12.19 22:14

@Cullenova doufám ze to bude driv než za par let, jsem vážně neschopna jako matka která je na všechno sama. Úplně jsem v tomhle směru selhala. Chybí mi někdo kdo mě podpoří. Z něho se stal někdo koho ani vlastní rodiče nepoznavaji. Odešel od syna který pro něho znamenal naprosto všechno, teď ho vidí par hodin týdně. Hrozne rada bych věděla jestli se bude chtít vrátit zpátky nebo ne, chtěla bych mu zlomit srdce tak moc jako on ho zlomil mě. Údajně prohlásil o té jeho ženské ze ona je damska verze jeho. Ale je to laska? To nikomu neřekl.. o mě mluvil před jeho rodiči jak ja jsem ta pravá atd.. dva roky zpátky mě požádal o ruku a teď? Jsem úplně ztracena. V životě jsem nebyla takhle zlomena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
10.12.19 22:16
@Anonymní píše:
Jsme na tom uplne stejne krom toho, ze manzel neodesel za jinou ale je verny svym rodicum.mame 2male deti, spolecne jedno.ja se odstehovala od toho pekla s tchanovci a on zustal. podotykam 2roky od pocatku naseho vztahu to bylo jako v pohadce a jak kdyby mu ruplo v bedne a projevy mamankovstvi, teror z jeho strany i rodicu.je to uz skoro rok a strasne to boli a nelze se pres to prenest. Budeme bojovat a snad to nekdy prejde :srdce:

To už spolu rok nejste? A vrátit se nechtěl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 22:49

@Ronnie95 ano rok. podle jeho slov chtel, ale stale se k tomu nemel. Mel asi strach to oznamit doma. Je jim hodne zavazany financne. Kdyz uz tu s nami mel bydlet, tak syna neustale odvazel tak jak rozhodl soud. Utla jsem to ja, uz me dosly sily

• Citovat
  • Nahlásit
1950
10.12.19 22:49

@Ronnie95 soustred se na deti, at tim netrpi..synek uz mozna trpi tim, ze ho najednou vidi tak malo..deti ti vsechno vynahradi, jen te ted budou potrebovat mnohem vic…bude se ti lip zit a ver mi, ze jednou se budes smat jak si kvuli nemu mohla byt tak nestastna :srdce: chlap se da snadno nahradit, ale deti ti nenahradi nic :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
10.12.19 23:05

@romik0013 syn tím trpí, není hloupý, jsou mu 2 a musím říct ze Už tak nějak zapomněl ze nějakého tátu má, jde radši ke všem ostatním jen ne k němu. Přítel byl milující otec, syn pro něho znamenal vše a teď děla tohle. Myslíme si ze to je jeho nová známost co ho drží zkratka, ze má strach ze se k nám bude chtít vrátit zpátky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29182
10.12.19 23:13
@Ronnie95 píše:
Už to bude dva měsíce co od nás přítel odešel k jiné ženě, čekáme spolu 2 dítě teď v lednu jenže ja se proste přes to nemůžu přenést, nevím jestli tam je ještě nějaká láska vlastně, jenže mě to hrozne bolí, chybí mi někdo vedle mě, ziju v cizině, rodina je zpět v ČR jediný člověk kterého tu mám je jeho mamka která mi teda pomáhá hodne s tím vším. A bude mě vlastně někdo chtít se dvěma dětmi? Stará nejsem (25) už toho mám všeho dost, prave ziju v me nejhorší noční mure. Zklamala jsem jako matka svého syna a syna kterého jsem ještě neporodila, jsem naprosto neschopna

Nejmíň rok nabo dva dalšího chlapa nehledej. Zklamal hlavně chlap, co odešel za jinou, když si udělal druhé dítě. Takže toho dalšího do svého života nepouštěj tak lehce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29182
10.12.19 23:14
@Ronnie95 píše:
@romik0013 syn tím trpí, není hloupý, jsou mu 2 a musím říct ze Už tak nějak zapomněl ze nějakého tátu má, jde radši ke všem ostatním jen ne k němu. Přítel byl milující otec, syn pro něho znamenal vše a teď děla tohle. Myslíme si ze to je jeho nová známost co ho drží zkratka, ze má strach ze se k nám bude chtít vrátit zpátky.

A on se s ním po rozchodu nechce vídat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
10.12.19 23:19

@Russet to asi chce jenže přijde pondělí, středa, pátek. Vidí ho max 1-2 hodiny a hotovo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
10.12.19 23:20

@Russet to nás prave zarazí nejvíc, jak proste otočil. Se synem trávil predtim všechen cas. A teď mu stačí par hodin týdne doslova

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29182
10.12.19 23:24
@Ronnie95 píše:
@Russet to nás prave zarazí nejvíc, jak proste otočil. Se synem trávil predtim všechen cas. A teď mu stačí par hodin týdne doslova

Tak má novou nabíječku a te asi vadí, když chodí za ex. To je normální. Neměla si nabrnknout chlapa s dítětem. Odnese to maximálně ten syn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
10.12.19 23:27

@Russet on chtěl jit prvně i k porodu a teď najednou nechce, říká ze přijde až se malý narodí. Nejhorší na tom je ze sem přijde a začne mi říkat jak by mi něco řekl ale nechce mi tím dávat falešné naděje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
10.12.19 23:29

@Russet myslíte si ze ona mu brání aby sem chodil za vlastním synem? To jsou chlapi vážně tak hloupí když si nechají zakazovat od jiné ženské aby neviděl svého vlastního syna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat