Jak se mám rozhodnout? I když je to na mně...

Napsat příspěvek
Anonymní
8.4.17 19:48
@Pipilota Citrónie píše:
No jo to jsem měla taky, jak už jsem psala, pokud se rozhodneš, dokážeš uspět v čem si zamaneš, ale pocit štěstí ti to nemusí přinést. Kdyby mi bylo znova patnáct let poradila bych sama sobě: zvolni a nedři tak moc, ale asi bych se neposlechla :lol:
:) ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
7629
8.4.17 19:49

Tak na profi konicky jako klavir, kytara, fletna je opravdu pozde- leda bys byla zazracny Talent.To same kone, ale muzes jezdit pro radost. spousta konaru ti pujci kone za odvedenou praci na farme. Byt tebou vybrala bych si dobrou stredni skolu a snazila se extra vyniknout prave v tom.Kdyz te bavi zvirata, bez studovat veterinu, muzes byt skvela letuska, sestricka, lekarka… je tu taky velka sance, ze na nove skole najdes novy okruh znamych a zjistis, ze treba tihnes uplne k jinym konickum nez ted. A navic, hra na hudebni nastroj ci balet z tebe vazne neudela nejoblibenejsi holku z okoli. Bud pohodarka a sva, mas cely zivot pred sebou :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17755
8.4.17 19:50

V patnacti jsi mladičká. Tak smele do toho. Ja az ve triceti zjistila co chci vlastne delat, zacala jsem chodit znovu do skoly a musela v ramci toho zacit hrat na klavesy. A jak skolu dodelam (ted na jare) tak si pak zaplatim nejakeho ucitele a budu pokracovat v hrani. Zkousej a klidne vic veci. Ja zacala pozde a mrzi me to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@Anonymní píše:
Láká mě celkově muziky, jen se bojím, že mě do zuš nevezmou kvůli věku a kvůli tomu že nic neumím. Teď nevím jaké jsou tam ty příjímací kryteria.

Strach hoď za hlavu a prostě to zkus. Jestli je to to tvoje, tak to půjde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
@Anonymní píše:
U nás právě ta nejbližsí stáj nechce výpomoc, jako kydání atd… Což mě štve ráda tohle dělám.. A další stáj je na dojíždění daleko :roll:

A na jakou školu jdeš? Je ve vašem městě? Jestli ne, tak tam budou třeba jiné možnosti. A jezdit klidně můžeš začít na VŠ. U toho není tak důležitý talent, ale snaha a výdrž. Váňa tuším začal v osmnácti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17755
8.4.17 19:52

Jo a profi to delat nebudu, ale vyuziju to v praci a to me na tom moc bavi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14938
8.4.17 19:52
@Anonymní píše:
Jen základy :nevim: A to jsou opravdu jen základní akordy trochu vybrnkávání a nic víc :think:

No a co? Když budeš makat tak můžeš za pár let hrát moc hezky. Jo, asi nebudeš hrát ve filharmonii, ale víš, takový hezký hraní třeba u ohně, může být inspirací pro spoustu jiných dětí a lidí. Jestli něčeho v životě lituju, tak zrovna toho, že neumím hrát na kytaru a vůbec by to nemuselo být umělecký hraní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.17 19:53
@svycarka píše:
Tak na profi konicky jako klavir, kytara, fletna je opravdu pozde- leda bys byla zazracny Talent.To same kone, ale muzes jezdit pro radost. spousta konaru ti pujci kone za odvedenou praci na farme. Byt tebou vybrala bych si dobrou stredni skolu a snazila se extra vyniknout prave v tom.Kdyz te bavi zvirata, bez studovat veterinu, muzes byt skvela letuska, sestricka, lekarka… je tu taky velka sance, ze na nove skole najdes novy okruh znamych a zjistis, ze treba tihnes uplne k jinym konickum nez ted. A navic, hra na hudebni nastroj ci balet z tebe vazne neudela nejoblibenejsi holku z okoli. Bud pohodarka a sva, mas cely zivot pred sebou :pankac:

Jdu studovat zdravku! ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.4.17 19:55
@Jareach píše:
A na jakou školu jdeš? Je ve vašem městě? Jestli ne, tak tam budou třeba jiné možnosti. A jezdit klidně můžeš začít na VŠ. U toho není tak důležitý talent, ale snaha a výdrž. Váňa tuším začal v osmnácti?

Na zdravotní. A je blízko od nás ale tam nejsou stáje :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
164
8.4.17 19:56
@terien píše:
No a co? Když budeš makat tak můžeš za pár let hrát moc hezky. Jo, asi nebudeš hrát ve filharmonii, ale víš, takový hezký hraní třeba u ohně, může být inspirací pro spoustu jiných dětí a lidí. Jestli něčeho v životě lituju, tak zrovna toho, že neumím hrát na kytaru a vůbec by to nemuselo být umělecký hraní.
:hug:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
8.4.17 19:56

To, co jmenuješ, bych brala spíš jako zábavu. V takových oblastech je už v patnácti pozdě začínat, už nikdy nebudeš mezi nejlepšími, pokud nejsi extra talent. Můžeš leda zkusit ženský box, v něm začínají holky později, na to by ještě čas byl. Ale lepší bude, když se zaměříš na něco, v čem si pak můžeš najít zaměstnání a být úspěšná v tom. Doporučuji programování, z toho je dost peněz. Nebo obecně prestižní povolání, jako je medicína.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 19:59
@Anonymní píše:
Na zdravotní. A je blízko od nás ale tam nejsou stáje :roll:

Otevře se ti celý nový svět, celá nová etapa života, zkus to nechat plynout a třeba po půl roce na střední najednou budeš vědět přesně co chceš.

Ale jsem stará, chápu, že řešení potřebuješ hned a čekat půl roku je tůze dlouho :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
8.4.17 19:59
@Anonymní píše:
Jdu studovat zdravku! ;)

bomba :palec: tam to muzes dotahnout opravdu daleko :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.17 20:06
@svycarka píše:
bomba :palec: tam to muzes dotahnout opravdu daleko :kytka:

Když o tom tak přemýšlím máte pravdu, že i v zaměstnání to můžu někam dotáhnout:) :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
158
8.4.17 20:16
@Anonymní píše:
Když o tom tak přemýšlím máte pravdu, že i v zaměstnání to můžu někam dotáhnout:) :srdce:

Přesně tak. Ze zdrávky třeba půjdeš na medicínu a nakonec z Tebe bude známá lékařka. Nebo nepůjdeš a budeš oblíbená sestra třeba na dětském oddělení, a to jen tak někdo nedokáže!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama