Reklama

Jak se mám teď zachovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 13:11
Jak se mam ted zachovat?

Zdravím, vim ze nejspis toto tema sem úplně nepatří, ale nevím jak dal a od koho si jeste nechat poradit, tak snad Se tu nekdo takový najde :)
Je mi 18, a Od nějakých 13ti let jsem začala mít problémy ve vztazích s mamou, přestali jsme se shodovat na názorech a celkove na všem. Vše co jsem dělala bylo zle a nedobre. Myslím si osobně ze jsem nebyla nijak problémové dítě, známky víceméně nejhůře na 3 vždy, nechodila jsem hodne pozde domu, doma jsem více méně pomáhala (nebyla jsem tedy nádobí, protože to byl občas fakt kentus co dali do dřezu :roll:, za to jsem ale několikrát uklidila kompletně cely byt) skoro nikdy nebylo navarino, hodně seděla u pc dlouho do noci a pak spala.. byli jsme na tom finančně dost špatně, občas mi sem tam něco dopřála jako nějakou dobrotu k jidlu, občas jsem musela skemrat u jiných členů v rodině o finanční pomoc.. vim ze to neměla jednoduché, ale tak trochu si za to mohla sama ze si chytla chlapa a udelala si dohromady 3 děti (nejsme si vlastní)… myslela jsem si ze se to změní když půjdu na střední, ze me začne brát jinak, opak byl ale pravdou.. rozhodla na jakou školu mam jít, rozhodla s kym se mohu bavit a svým ne, moje největší chyba byla ze jsem se ji sverovala, myslela jsem si, ze se me vždy zastane a pochopí ze je něco asi opravdu špatně, ale ne.. nepomohla mi ani když jsem za ni s brekem přišla ze se mi ve škole posmivaji ze chodím v ošklivým oblečeni a ze jsem tlustá atd atd.. taky když jsem cokoliv snedla dostala jsem sjeto, kvůli tomu jsem hladovela, bratr na me velmi rad sváděl věci který udělal takže se to taky táhli za mnou, když se něco posralo hned jsem věděla kdo to odnese ten jekot a řev, ale je toho opravdu hodně to je spis na pokec nez na psaní, to co píší je fakt jen mala hrstka toho co se dělo.. a ted? Ted bydlím od nástupu na střední s babičkou, s ni se malo vídám (práce) moc si toho nemáme co rict, zkoušela jsem na mámu ze mi nejde ta škola, ze me to nebaví a ze to opravdu není pro me, cokoliv co jsem navrhla za obor, byl zanevren s tím ze na to nejsem dost dobra nebo ze je to o vejsce (škola kterou studuji, již druhým rokem prvak, je na 100% o vejsce), babička to moc nechápe, ví jaký vztahy mam s mamou ale nikdy si nedovolí nic rict radši. Uz nějakou dobu jsem premyslela ze bych se chtěla s přítelem sestehovat, bohužel bydlí blízko mého nynějšího bydliště a obě vědí kde bydlí, ted toho ale začínám mít dost protože i přes to ze jsem dospěla nemohu si o svém životě plné rozhodovat. Pry dokud nedostuduju budu ji poslouchat.. byla jsem s tím i u psychologa, Ale ten mi úplně moc neporadil (hlavně mama nemá moc slavnou minulost, a pry ani o me jako o dítě se nebyla schopna řádně postarat.) Nevím kudy kam, přijde mi ze kdybych odešla ublížim tím babce (bohužel domluva o přestěhování nepadá v úvahu), ale zase tím ze s ni ziji ublizuji sama sobe (mámu musím občas videt pac za námi občas jede, nebo Ja musím za nima, a nebo mi vola a stěžuje si na tohle a tamto a pak si stěžuje na me atd, jak říkám je toho hodně) potrebuju podpořit a dat radu :,( najde se nekdo takový? (Omlouvám se ze je to pány přes devátý, ale nevím kde mam začít a kde skončit :( ) omlouvám se za anonym, je to pro me dost citlivé tema plné slz ve vzpomínkách

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

xsaleen
Echt Kelišová 9143 příspěvků 19.04.18 13:23

Pritel vydělává? 18ti je. Nemusíš poslouchat nikoho. Domluvte se, a jdetr bydlet uplne jinam. aby nevedeli kam. Najdi si skolu co delat chces a brigádu

Šarlota4
Echt Kelišová 9735 příspěvků 19.04.18 13:30

Delat si muzes co chces, ale s tou skolou se rozhodni rychle, ptz dodela SS se da samozrejme i pozdeji pri detech atd., ale byt v 18 v prvaku neni uplne Ok. Ja jsem v 18 maturovala :think:

cecetka
Kelišová 7228 příspěvků 19.04.18 13:34

Nejak nerozumim tomuto:
„škola kterou studuji, již druhým rokem prvak, je na 100% o vejsce“
Co to je za skolu?

Podle popisu jsi to mela hodne tezke. Kazdy nema hezke detstvi, nicmene, jak dlouho chodis s pritelem, ze se k nemu chces v 18 stehovat? A u neho budes bydlet zadarmo a on te bude zivit? Podle toho, co pises, ti to mama asi platit nebude :nevim: Jen abys s timto chlapem neudelala stejnou chybu jako tvoje mama s temi svymi :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 13:45

@cecetka s přítelem jsem přes 2 roky, plus mam Ja brigádu bohužel kvůli náročnosti skoly si moc nevydelam. Přítel bude akorát nastupovat do nové práce, a s jeho rodiči on velmi Dobre vychází a dost mu pomáhají. A prosim te, studují stavebku. :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 13:50

@xsaleen taky bych sla, bohužel je problém v tom ze každy máme pejska a Ja se bojim ze s tím moc neuspejeme ????

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 13:51

@Šarlota4 Ja bohužel měla odklad, a kvůli zdravotním důvodům opakuji takže tak no :(

xsaleen
Echt Kelišová 9143 příspěvků 19.04.18 14:02

Psi vidim jako nejmenší problém

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 14:03

@xsaleen opravdu? Ja sem se Koukala po pronajmech a všude bez mazlicku, nebo silenej poplatek za ne, a nebo ze max 1 :( tak prave proto

xsaleen
Echt Kelišová 9143 příspěvků 19.04.18 14:07

My mame psa a tri deti k tomu…aky ted v podnájmu…da se to. co mate za psi? co jednoho nechat u rodiny?

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 19.04.18 14:20

:hug: musíš se postavit na vlastní nohy a už si nenechat od nikoho diktovat život. Škola tě očividně nebaví, nezajímá, kdybys byla už ve třetaku, tak bych řekla ať ji doděláš. Ale jsi v 18ti v prváku, to úplně nikam nevede.
Najdi si školu, která tě bude bavit - dají se dnes střední školy studovat dálkově, nebo s individuálním programem. A najdi si práci, tak abys mohla příteli plnohodnotně přispívat na nájem.
Najděte si bydlení, taky máme zvířata, ono to chce chvíli hledat, ale dá se najít. Nebo, když půjdeš k němu, kde teď bydlí (kousek od mámy) tam by psi mohlo být?
Hlavně neotěhotni a žij život, tak jak chceš TY!
Babička sice může být zklamaná, ale snad nečeká, že s ní budeš bydlet až do smrti. Pořádně si vše promysli, hecni se, a začni, máš na to ještě dost času. Zvládneš to.

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 19.04.18 15:36

Je ti 18 let, jsi dospělá. Přestěhuj se k příteli, jdi na jakou školu chceš, sežeň si brigádu…hotovo. Na mámu se vykašli, stejně tě jenom potápí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 07:08

@Paola21 strašně moc Dekuju za podporu! :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.18 07:10

@Barbucha3 určitě bude zklamaná to mi je jasné, a o to vic kdZ budu muset odejít “po tajmu”, protože se s ni nedá domluvit ????

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 20.04.18 08:43
@Anonymní píše:
@Barbucha3 určitě bude zklamaná to mi je jasné, a o to vic kdZ budu muset odejít “po tajmu”, protože se s ni nedá domluvit ????

Nechoď potajmu. Jsi dospělá, tak jako dospělá jednej. Sedni si s babičkou, případně i s mamkou, řekni, jak se věci mají, co ty chceš, nenech na sebe řvát, řekni, že za sebe bereš zodpovědnost ty, že ted to bude tak a tak, svůj život si teď řídíš ty. Nějaký utíkání je opravdu blbost. Na rovinu to s nima prober, řeknim že jsi se už rozhodla a jejich námitky na tom nic nezmění. Tečka.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >