Jak se mám zachovat k dětem?

6.7.21 08:29

Jak se mám zachovat k dětem?

Mý synové kterým je 14 a 13 chodí ven pořád bez bot, ale v ponožkách.
Mám to tolerovat nebo ne?
Pokud to dělají i vaše děti dejte mi vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6.7.21 08:31

Skoda prodrenych ponozek :mrgreen: at chodi radsi naboso 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14033
6.7.21 08:35

Moje dítě to nedělá. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31840
6.7.21 08:36

Kup jim barefoot a ponožky ať si vyperou sami :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14033
6.7.21 08:36
@smutný.smajlík píše:
Skoda prodrenych ponozek :mrgreen: at chodi radsi naboso 8)

To je zase dotaz. Buď je to troll nebo matka, která si neumí srovnat syny. V dnešní době chodit ven bez bot je manýr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
6.7.21 08:37

Jednou bez bot, jednou v ponozkach, jednou bosky. Když mas doma cisto, proč to řešit? Pokud nejde o problémy s páteří a musí nosit spesl vložky.. nech je tapkat jak je prijemne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058
6.7.21 08:41

Kup jim Skinners ponožky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4669
6.7.21 08:42
@viking05 píše:
Jednou bez bot, jednou v ponozkach, jednou bosky. Když mas doma cisto, proč to řešit? Pokud nejde o problémy s páteří a musí nosit spesl vložky.. nech je tapkat jak je prijemne.
??? 8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.7.21 08:47
@Fiducia píše:
Kup jim barefoot a ponožky ať si vyperou sami :mrgreen:

Oni si ponožky perou sami už dlouho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4863
6.7.21 08:49
@Farjenova43 píše:
Oni si ponožky perou sami už dlouho

Kup jim k narozkám Skinnersky. Vyřešeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1165
6.7.21 08:49

Sice si myslim ze jsi ranni troll ale…

Ja sama prochodila nekolik let bosa. Citila jsem se volne, nohy si umyt umim, nonusy co mi to peineslo nepocitane. Je fakt ze tenkrat byl moderni barefoot v plenkach. Strasne to resilo okoli a pomalu mi chteli davat penize na nove boty. Dcera pak sama seznala, kdyz to vyzkousela, ze je ji to taky prijemnejsi. Venku chodila bosky ale treba na pisek si ponozky vzala. To jsem i byla rada protoze ty vetvicky a kousky plastu atd nebyly fajn.

Vysvetlete si barefoot, porid takovw boty nebo ponozky a nech je. Pokud nejste uplne asocialni rodina tak je to o vyzkouseni. Pokid nemas na boty a deti musi chodit v ponozkach tak to res v nejake charite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.7.21 08:56
@Khalesi píše:
Sice si myslim ze jsi ranni troll ale…

Ja sama prochodila nekolik let bosa. Citila jsem se volne, nohy si umyt umim, nonusy co mi to peineslo nepocitane. Je fakt ze tenkrat byl moderni barefoot v plenkach. Strasne to resilo okoli a pomalu mi chteli davat penize na nove boty. Dcera pak sama seznala, kdyz to vyzkousela, ze je ji to taky prijemnejsi. Venku chodila bosky ale treba na pisek si ponozky vzala. To jsem i byla rada protoze ty vetvicky a kousky plastu atd nebyly fajn.

Vysvetlete si barefoot, porid takovw boty nebo ponozky a nech je. Pokud nejste uplne asocialni rodina tak je to o vyzkouseni. Pokid nemas na boty a deti musi chodit v ponozkach tak to res v nejake charite.

Oni mají 5 párů bot a vezmou si je jen když je zima a pokud mám koupit ty skinners ponožky, věděla jsem že jsem to už slyšela a vzpomněla jsem si že jsem je kupovala asi před měsícem, ale nenosí je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11253
6.7.21 09:14
@Farjenova43 píše:
Pokud to dělají i vaše děti dejte mi vědět.

ne, moje děti by si nedovolily ničit ponožky. jo, bosy chodí. pokud by měly choutky po venku chodit v ponožkách, tak jedině, pokud by si je samy praly a kupovaly z kapesného :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6047
6.7.21 09:25
@Farjenova43 píše:
Pokud to dělají i vaše děti dejte mi vědět.

Záleží kde bydlíte. Pokud někde na vesnici tak to je ještě pochopitelné ale v centru města asi těžko takhle venku běhají :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24074
6.7.21 09:27
@Farjenova43 píše:
Oni mají 5 párů bot a vezmou si je jen když je zima a pokud mám koupit ty skinners ponožky, věděla jsem že jsem to už slyšela a vzpomněla jsem si že jsem je kupovala asi před měsícem, ale nenosí je.

Do školy chodí taky bez bot?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat