Jak se maže profil - uživatel na eMiminu?

Anonymni
13.11.07 13:48

Jak se maze profil-uzivatel na emiminu?

Jak se maze profil-uzivatel na emiminu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7366
13.11.07 14:08

Myslím, že se nemaže, ale můžeš si založit nový.

(pokud se ptáš kvůli jedné nedávno založené diskuzi, myslím, že bych to tak nehrotila…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.11.07 14:10

mili alias pídalko.myslím že už to stejně nesmažes :wink: z našich hlav určitě ne :wink: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.11.07 14:10

Ja si zakladat novy nechci. Ano, ptam se kvuli nedavno zalozene diskuzi, kterou zalozil mne nekdo blizky, a ja uz proste tady v tomhle problemu figurovat nechci. Mam svych problemu dost. Pidalka

• Nahlásit
  • Citovat
7366
13.11.07 14:14

píďalko ale já myslím, že někteří z nás to chápou - víme, že nejsi Milli a víme, jak jsi to ymslela. Žes před rokem to myslela dobře a teď už s tím nemáš nic společného… Aspoň někteří z nás to vědí.

Já se klidně přiznám, beztak se to o mě ví, najdu si kde co, četla jsem některé z tvých příspěvků a došla jsem k tomu, že fakt nejsi Milli… Tak to nemaž, my co si s tím dáme práci tak nějak chápem jak to myslíš a že už s tím nechceš mít nic společného

Vždyť jsi psala, tys to s kamarádkou řešila před rokem, a teď vpodstatě souhlasíš s náma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.11.07 14:16

pídalko pokud opravdu nejsi mily,tak to neřekneš nahlas?proč jsi se zachovala takle a začla sve diskuze mazat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.11.07 14:25

Protoze Milli znam uz par let. A at udelal cokoliv, nechci ji ublizovat. Proste mne tu nekteri zacli napadat, a ja uz nikomu nechci davat duvod k dalsimu napadani. Pidalka

• Nahlásit
  • Citovat
28414
13.11.07 15:14

Nechápu, proč se chceš nechat vymazat. Je nás víc, které jsme se s někým v diskuzi dostali do konfliktu. Utíkáme??? NEEE :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.11.07 15:21

Neutikam, jen to tak citim. Pidalka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
13.11.07 15:47

profil ti smažu, ale jsem mimo domov a jen nahlížím.
Ozvi se mi na mail, večer budu na kompu.

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
13.11.07 15:56

pídalko taky si myslím že nemáš proc utíkat :wink: .jestli je vše jak říkáš,tak by to stačilo jen uvédst na pravou míru a treba by jsi se dočkala i omluvy.jestli opravdu nejsi míla a je to jak říkáš,tak se ti omlouvám :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.11.07 17:05

Pídalko, poté co jsem dočetla tuto diskuzi, a tu předešlou ikdyž smazanou, mám pocit, že se musím omluvit, za všechny zůčastněné.
A plně tady chápu tvůj postoj, protože mám opravdu někdy pocit (dost často), že se tady spíše napadá a osočuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.14 11:03

Jak najdu svuj profil puvodní? rozbil se mi počítač, nemám uložené přístupová hesla a tady se nedostanu už na svůj prfil? Tento byl prozatimní a asi ho budu muset použivat a příjdu o kontakty na starém? Měla jste některá tento problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
myšák1187
3.4.14 11:07

@janika1975 kontaktuj @admin ten ti poradí

• Nahlásit
  • Citovat
57370
3.4.14 11:08

@janika1975 napiš adminovi, řekni svůje původní jméno, oni Ti helfnou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama