Jak se mazlit s mužem?

Anonymní
24.11.15 13:52

jak se mazlit s muzem?

Zdravim, s mim muzem uz jsem 4roky, v nasich zacatcich jsme se mazlili porad ale casem se to nejak vytratilo hrozne mi to chybi a ja uz nevim jak na to…nemazlili jsme se snad uz aspon dva roky, vcera jsem se o to pokousela a ono mu snad vsechno bylo neprijemne…prijemne mu je samozdrejme kdyz se ho dotykam mezi nohama ale to je asi tak vsechno, moc uz se ani nelibame a kdyz uz tak je to fakt jenom jeden polibek a vic nechce a mne to mazleni a libani taak chybi ale uz asi ani nevim jak na to. Date mi nekdo navod? :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8269
24.11.15 13:58

Jiného chlapa? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.11.15 14:04

@Klementyna mame spolu dite jinak si rozumime tak si kvuli tomuhle nechci hledat nového chlapa chtela bych nejakou radu jak na to, kdyz to slo driv tak to musi jit prece i ted :D

• Nahlásit
  • Citovat
4414
24.11.15 14:05

Třeba jen není líbací :think:. Já se taky nerada líbám ale v začátcích jsem se líbala :lol:. prostě jsem to pro něj chtěla dělat. A teď po 8mi letech se opravdu nelíbáme, muž to pochopil. Při samotném sexu pár polibků proběhne ale nic extra. Mazlíme se ale ve čtyřech, kdy na nás naskáčou obě děti :lol:. Ale rozhodně nemyslím že by si kvůli tomu měla měnit chlapa :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
24.11.15 14:10
@Anonymní píše:
@Klementyna mame spolu dite jinak si rozumime tak si kvuli tomuhle nechci hledat nového chlapa chtela bych nejakou radu jak na to, kdyz to slo driv tak to musi jit prece i ted :D

Tak to jo, jak jste rodina, je to něco jiného. Ono mi to vyznívalo, že jste svobodní bezdětní..
Tak podle mě jedině se s tím smířit, protože jestli to v sobě nemá, tak ho k mazlení nedonutíš :nevim:
A že to ze začátku dělal, lidi dělají ze začátku vztahu kde co, a po letech skutek utek :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22231
24.11.15 14:11

Nevidí v tobě více matku svého dítěte než svoji milenku? :think: u nás třeba manžel po porodu přestal mazlit prsa - jsou totiž primárně ke kojení a jemu to nějak nejde - mazlit je, když je v nich mlíko :) ale nám to nevadí, my jsme oba spíše na ten „spodek“ :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22231
24.11.15 14:12

Nelíbáme se, nějaké extra mazlení taky neděláme… ale nám to nevadí… vyplynulo to tak nějak samo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1392
24.11.15 14:12

Co nejdýl to natahovat než dojde k samotnému pohl. styku to předtím je přece mazlení :lol: Ale prej chlapi se víceméně neradi líbají to jen my ženské teda jak čtu né všechny :mavam: Nejlepší by bylo mu to říct :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4414
24.11.15 14:15

@Danny841 U nás to funguje naopak :mrgreen:. Mám líbacího chlapa který se toho musel pro mě vzdát. Myslím ale že milostnému vztahu mezi námi to nebrání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1816
24.11.15 14:19

Holky kaslu na anonymitu ani nevim proc jsem ji sem dala :lol:

@Ivčis jee vymenis si se mnou chlapa? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4414
24.11.15 14:20

@tvetinka Kolik vydělává? :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1816
24.11.15 14:21

@3HE asu fakt ve mne vidi vic matku…tak ono se to vytratilo hned s tim jak jsem otehotnela :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1816
24.11.15 14:23

@Ivčis Hehe…vydelava docela dost, tak se dohodneme? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1392
24.11.15 14:23

@Ivčis říkám, není to pravidlo, ale co tak slýchám ba i z vlastní zkušenosti se pak už chlapům do líbání moc nechce :lol: ale jak říkáš milostnému vztahu to určitě nebrání je spousta jiných příjemných věcí :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1677
24.11.15 14:24

Promluvit si s ním. Můj není moc mazlící typ, ale na rovinu jsme mu řekla, že to mám ráda a on zase mě co by chtěl, abych dělala a funguje to ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama