Jak se může jmenovat tato sex., psych. úchylka u muže?

Frantiskaaa
22.11.15 12:08

Jak se může jmenovat tato sex., psych.úchylka u muže?

Dobrý den, už mě tady většina z vás zná, zakládala jsem tady celá nešťastná několik témat jak zapomenout na muže v důchodovém věku, jak tohoto muže dostat z hlavy atd.
K napsání tohoto dotazu mě inspiroval dnešní dotaz slečny Nadji u tématu- Zažívám zklamání, nevím co si mám myslet…
Slečně dostala zbytečně sodu, některé dámy by se měly opravdu zamyslet nad sebou, z dotazu vznikla docela mela, tak jsem se rozhodla ještě jednou vylézt s tím svým tématem.
Mně je 30 roků.
Jak jsem psala, jedná se o 58 letého muže, je ženatý se skoro stejně starou ženou, má potíže s erekcí, bere prášky na erekci, které mu předepsal doktor, které stejně nepomáhají, 3× zasune a zase ochabne, kromě mě jsou ještě asi další 4 ženy, se kterými se schází, ke kterým se chová mile a nedělám si iluze, že nezkouší i sex.
Jeho žena mu přišla na jeho inkognito telefon, všechny nás obvolala, poslala e-mail - jména nás všech žen a telefonní čísla, asi abychom si mezi sebou mohly volat, já nikdy žádné nezavolala, mně jedna, telefon jsem zavěsila s tím, že o tom nehodlám diskutovat. Jeho žena tuhle situaci řešila s psychologem, ten řekl, že on trpí úchylkou, název si nepamatovala, ani to nijak dále neřešila, spokojila se s tím, že má doma „úchyláka“.
Takže on má 58 roků, není schopen sexu již asi 10 let, prášky na erekci nefungují tak, jak by měly, ženám chce pomáhat, jen mně řekl několikrát, jak mě chce chránit a pomáhat, že kdybych měla nějaké finanční problémy, tak že doufá, že se mu svěřím, aby mi mohl pomoci, jeho manželka z sms vyčetla, že ženám kupuje růže, dobíjí kredity, kuuje dárečky, pomáhá finančně. Takže on není žádný sňatkový podvodník, který chce ženy okrádat o peníze, právě naopak.
Nestačí mu ale třeba jen jedna milenka, potřebuje jich mít více. K manželce se chová dobře v tom smyslu, že se až perfektně stará o domácnost, tj. donese finance, vše poplatí, rodina nestrádá, co vím, tak má slušný příjem, ale není žádný zbohatlík, to podotýkám, který by mohl jen tak rozhazovat tisíce.
Mě nešlo o peníze, já si na své živobytí vydělávám sama, samozřejmě, že jeho zájem mi pomoci mi lichotil, ale já se do něj zamilovala, byl neskutečně milý, ještě jsem se z toho nedostala, pořád to v sobě zpracovávám, začátkem prosince jdu k psycholožce.
Ptám se, nevíte někdo, jak se jmenuje ta porucha, kterou on má - výše popsané, co dělá?
Ráda bych si o tom totiž něco početla.
Rýpavé příspěvky jedním uchem sem, druhým tam, neřeším, že si někdo bude potřebovat zchladit žáhu, velmi by mě potěšilo, kdyby někdo věděl, o jakou psychickou, sexuální úchylku u toho muže jde a velmi, velmi děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26162
22.11.15 12:11
@Frantiskaaa píše:
Dobrý den, už mě tady většina z vás zná, zakládala jsem tady celá nešťastná několik témat jak zapomenout na muže v důchodovém věku, jak tohoto muže dostat z hlavy atd.
K napsání tohoto dotazu mě inspiroval dnešní dotaz slečny Nadji u tématu- Zažívám zklamání, nevím co si mám myslet…
Slečně dostala zbytečně sodu, některé dámy by se měly opravdu zamyslet nad sebou, z dotazu vznikla docela mela, tak jsem se rozhodla ještě jednou vylézt s tím svým tématem.
Mně je 30 roků.
Jak jsem psala, jedná se o 58 letého muže, je ženatý se skoro stejně starou ženou, má potíže s erekcí, bere prášky na erekci, které mu předepsal doktor, které stejně nepomáhají, 3× zasune a zase ochabne, kromě mě jsou ještě asi další 4 ženy, se kterými se schází, ke kterým se chová mile a nedělám si iluze, že nezkouší i sex.
Jeho žena mu přišla na jeho inkognito telefon, všechny nás obvolala, poslala e-mail - jména nás všech žen a telefonní čísla, asi abychom si mezi sebou mohly volat, já nikdy žádné nezavolala, mně jedna, telefon jsem zavěsila s tím, že o tom nehodlám diskutovat. Jeho žena tuhle situaci řešila s psychologem, ten řekl, že on trpí úchylkou, název si nepamatovala, ani to nijak dále neřešila, spokojila se s tím, že má doma „úchyláka“.
Takže on má 58 roků, není schopen sexu již asi 10 let, prášky na erekci nefungují tak, jak by měly, ženám chce pomáhat, jen mně řekl několikrát, jak mě chce chránit a pomáhat, že kdybych měla nějaké finanční problémy, tak že doufá, že se mu svěřím, aby mi mohl pomoci, jeho manželka z sms vyčetla, že ženám kupuje růže, dobíjí kredity, kuuje dárečky, pomáhá finančně. Takže on není žádný sňatkový podvodník, který chce ženy okrádat o peníze, právě naopak.
Nestačí mu ale třeba jen jedna milenka, potřebuje jich mít více. K manželce se chová dobře v tom smyslu, že se až perfektně stará o domácnost, tj. donese finance, vše poplatí, rodina nestrádá, co vím, tak má slušný příjem, ale není žádný zbohatlík, to podotýkám, který by mohl jen tak rozhazovat tisíce.
Mě nešlo o peníze, já si na své živobytí vydělávám sama, samozřejmě, že jeho zájem mi pomoci mi lichotil, ale já se do něj zamilovala, byl neskutečně milý, ještě jsem se z toho nedostala, pořád to v sobě zpracovávám, začátkem prosince jdu k psycholožce.
Ptám se, nevíte někdo, jak se jmenuje ta porucha, kterou on má - výše popsané, co dělá?
Rýpavé příspěvky jedním uchem sem, druhým tam, neřeším, že si někdo bude potřebovat zchladit žáhu, velmi by mě potěšilo, kdyby někdo věděl, o jakou psychickou, sexuální úchylku u toho muže jde a velmi, velmi děkuji.

hysterie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
22.11.15 12:12

Polygamie, spasitelský komplex…
Jsem zvědavá, co najde ta psycholožka tobě za úchylky ;) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.15 12:12

Pomáhat a chránit to bude policajt
jinak se tomu říká záletník

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Frantiskaaa
22.11.15 12:13
@Malaga píše:
hysterie

hysterie? O tom jsem si něco vygoglila, ale on do toho nezapadá.

• Nahlásit
  • Citovat
555

Hodně, ale hodně rychle začni řešit, jakou úchylku máš Ty sama!!! :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Frantiskaaa
@Gina108 píše:
Polygamie, spasitelský komplex…
Jsem zvědavá, co najde ta psycholožka tobě za úchylky ;) :lol:

A je to tady, mně max. přecitlivělost a mírná hysterie, ale o tom vím, neměj péči :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
8269
22.11.15 12:14
@Malaga píše:
hysterie

Toto určitě částečně bude, ale ještě v tomu bude i něco jiného..
Sexuální úchylku bych v tom neviděla, spíš tu osobnostní. Ale nejsem odborník, tak si schválně počkám :)
Též znám takového ze svého okolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Frantiskaaa
22.11.15 12:18
@Klementyna píše:
Toto určitě částečně bude, ale ještě v tomu bude i něco jiného..
Sexuální úchylku bych v tom neviděla, spíš tu osobnostní. Ale nejsem odborník, tak si schválně počkám :)
Též znám takového ze svého okolí.

Právě taky mě to zajímá, osobnostní, když potřebuje navazovat vztahy s několika ženami, tak přece v tom musí být i sexuální? Těžko říct…

• Nahlásit
  • Citovat
46669
22.11.15 12:19
@Frantiskaaa píše:
Mně je 30 roků.

Uchylka nevim, ale jinak to bude docela obycejny dev.kar :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
22.11.15 12:20

Ty jsi NEMOCNA!!! Psycholozka te zrejme odesle k psychiatrovi, jelikoz tohle opravdu neni normalni. Ten dedula zrejme zadnou uchylkou netrpi, je to jen obycejny nevernik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
22.11.15 12:22
@Frantiskaaa píše:
Právě taky mě to zajímá, osobnostní, když potřebuje navazovat vztahy s několika ženami, tak přece v tom musí být i sexuální? Těžko říct…

no spíš bych v tom viděla, že si pán nechce připustit stárnutí a věk a všechno kolem a potřebuje si dokázat, že je ještě jura a dokáže sbalit každou, kterou si zamane… a dokazuje si to a dokazuje a snaží se zvednout si své sebevědomí… nebo se možná trumfuje s nějakým mladším kamarádem a dělají si zářezy… co ty víš… každopádně to asi nebude ten nejlepší favorit do tvé stáje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Frantiskaaa
22.11.15 12:22
@anahry píše:
Ty jsi NEMOCNA!!! Psycholozka te zrejme odesle k psychiatrovi, jelikoz tohle opravdu neni normalni. Ten dedula zrejme zadnou uchylkou netrpi, je to jen obycejny nevernik.

Pokud uzná, že mám jít na psychiatrovi, tak tam půjdu, tvoje rada je naprosto k ničemu a o ničem.

• Nahlásit
  • Citovat
22.11.15 12:24

Já si teda myslím, že celej život zahejbal a teď mu to nejde tak oblbuje ženský jinak. Normální dívkař.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10655
22.11.15 12:24

Dneska je všechno ps. porucha…jinak by psychologové neměli na živobytí…můj táta je něco podobnýho jestli ti to pomůže…ale tomu stojí a nepotřebuje ve svých 65 viagru a slečny mnohem mladší než jsem já jsou všechny moc spokojené…říká se tomu kurevník nebo tak nějak…elegantnější synonymum si najdi ve slovníku kdyžtak…jestli vypadáš k světu a máš max. 55kg tak ti pošlu kdyžtak do SZ kontakt…Hlavně se neurážej-myslím to upřímně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama