Jak se na něj vykašlat?

Anonymní
11.12.19 21:35

Jak se na něj vykašlat?

No, kaslu na nej skoro už měsíc. Ale v hlavě ne. Jde o jednoho chlapa, s kterým jsem se chvíli schazela. Včetně sexu. Pak me necim trochu nastval, tak jsem to utla a začala ho zcela přes 14dni ignorovat. On mi i přes ignor skoro obden psal. Trochu me to preslo a už jsem mu odepsala, pak zase nereagovala. Včera mi zase psal co dělám, tak jsme si chvíli psali. Pak se ptal jestli chci něco podniknout, ze je dnes docela unaveny a jestli mám čas spis zítra. Na to jsem nereagovala už. Nemá mi teda psát, na zítra mu s*re víte kdo. Ještě když je kousicek ve stejném meste. Urážlivá? Nemyslím si, jen to tak cítím. Ještě když neustále vypisoval a zadonil o schuzky, ze jo.
Vůbec ani nevim, co si o nem myslet a o co mu vůbec jde. Jenže proste si nemůžu pomoct, ale pořad na nej teď musím myslet. A to dost. Jsem jak zblbla poslední dobou. Nechci, ale nejde to, nevim čím to.. Jako bych se poblaznila do nějaké představy, nebo nevim. To jsem tak zdaleka neměla ani po schůzkách. Zamilovanost to není. Ani ho nechci, zájem nějak neprojevuji, ale zároveň mi vadi představa, ze by chtěl někoho jiného. Chci ho vytesnit. Měla jsem ho ignorovat i nadále no, stejně to za to nestojí. Byla chyba zacit zase reagovat. Když smažu číslo, tak stejně na google jde lehce najít. Jedine ho zablokovat, nebo nevim. Zase ale mi ty zprávy od nej, kdyz jsem ho ignorovala dělali docela dobre…
Jak na to? Chci ho vytesnit z hlavy. Popijim a mám splin…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
898
11.12.19 21:44

To je videt ze popijis…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 21:45
@Týnka20 píše:
To je videt ze popijis…

Není..takové myšlenky me sužují i ve dne

• Citovat
  • Nahlásit
12666
11.12.19 21:46

Já ti tak rozumím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 21:47
@Taky jedna píše:
Já ti tak rozumím…

No…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 21:52

Co s tím ale

• Citovat
  • Nahlásit
12666
11.12.19 21:53

Já takhle poblbnutá byla několik měsíců, ačkoliv jsme spolu nic neměli. No a jednoho dne jsem se probudila a byl z hlavy fuč. Nějak mi došlo, že za to vůbec nestojí :nevim: Radu nemám. Ale přejde to :lol: Naštěstí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 21:57

Nestoji…to vím, ale nemůžu si pomoct, hlava nad nim furt srotuje. Ani ucit se nemůžu

• Citovat
  • Nahlásit
311
11.12.19 21:59

Zablokuj vsude kde se da, smaz vsechno, ignoruj neodepisuj ho to prejde a tebe taky. Venuj se sobe a zabav se tak aby jsi nemela cas na nej myslet a prejde te to hodne rychle, chce to jen trosku casu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 22:03
@Corttez píše:
Zablokuj vsude kde se da, smaz vsechno, ignoruj neodepisuj ho to prejde a tebe taky. Venuj se sobe a zabav se tak aby jsi nemela cas na nej myslet a prejde te to hodne rychle, chce to jen trosku casu :)

Jenže jsem nechtěla aby to takhle dopadlo. Když ho bloknu, stejně me bude zrát naopak to, ze už nepíše…

• Citovat
  • Nahlásit
311
11.12.19 22:08

Tak co vlastne chces? Chces se toho ztrepat? Tak to proste vydrz, tezke to bude ale jinak se v tom budes tocit dal. Tam jako jine vychodsiko nez utnout komunikaci neni. Kdyz si budete psat budes to dokrmovaz a stejne spolu skoncite v posteli :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15463
11.12.19 22:12

Zablokuj ho na telefonu a sociálních sítí a především se zaměstnej něčím smysluplným a užitečným v čem se potřebuješ zlepši a věnuj energii něčemu co má cenu.

Ne obskurním hrátkám s pitomcem, které mentálně a emocionálně odpovídají tak sedmé třídě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 22:16

@Ou prave ze poslední dobou nemam co na práci, tak to bude i tím. Nestojí za to sakra.
Jenže si říkám, ze když ho bloknu tak až vystřízlivim ze me to zase bude stvat. To už mám taky za sebou

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 22:22

Ty jsi to střevo, co neustále těmito trapnými dotazy otravovalo na Fcb, že? :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 22:37

Asi bych ho bloknout měla co? To nema smysl takhle dal. Kdyz jsem ho ignorovala, tak mi obden vypisoval, pak jsem podlehla a odepsala a jsem v takovem stavu ted..
Jen se obavam, ze az me ten vztek zase prejde, ze ho odbloknu, coz je trapne..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat