Jak se dívají ženy na panice?

Anonymní
24.11.19 12:18

Jak se na to dívají ženy?

Ahojte je mi 24 let a posledních pár měsíců mě trápí to, že jsem ještě nikdy neměl sex s ženou. Ve svých 18 letech jsem si našel holku, když jsme poprvé skončili v posteli a hráli jsme si spolu, tak mi ochabla erekce, znervózněl jsem a ona pak začala mít blbé poznámky (něco ve stylu, že jsem neschopný a blabla) a to mi teda moc nepomohlo, ona se prakticky v posteli k ničemu neměla, nezajímala se o mě a krátce na to jsme se rozešli. Od té doby se jakákoli moje iniciativa o pozvání na rande nebo schůzku nesetkala s opětováním a kvůli toho jsem si začal připadat neschopný nebo divný. Nedávno jsem dostudoval VŠ a získal práci, o kterou jsem moc moc stál, protože práce je v mojem životě velmi důležitá, bez toho bych se cítil jako polovičatý chlap. Za nedlouho se budu stěhovat do samostatného bytu a budu konečně žít plnohodnotně svůj zodpovědný život. Nejsem ošklivý, ale zase ne žádný model, mám normální postavu i vzhled, paradoxně má teď už současná zaměstnavatelka mi mezi prvníma třema větama na pohovoru řekla, že lidé hezcí jako já musí navazovat známosti raz dva ( :D :D ). Všichni mí kamarádi mají nebo měli dlouhodobý vztah, takže nechodíme na nějaké párty (ty mě stejně nebaví), ale sem tam spíš na pivko, pokecat o životě. Mám velmi rád pohyb, hraju 2× do týdne badminton a 1× do týdne florbal, takže nejsem zhnilá veš. Jen mi poslední dobou tahle moje mezera v životě leze na mozek a některé dny mě to otravuje natolik, že se třeba nedokážu soustředit na práci. Chtěl bych znát Váš názor na to, jak se ženy dívají na nezkušenost v mém věku a kde je podle Vás dobré potkávat nové lidi/známosti? Díky, mír.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20150
24.11.19 12:25

Ještě bych tě za žádného exota nepovažovala, jsi na začátku všeho, takže v klidu, času máš pořád dost. Ale upřímně ti řeknu, že být chlap, tak bych ve 24 být panic nechtěla a už vůbec bych nechtěla čekat na to, až mi nějaká blbka zadělá na poruchu erekce. Takže bych vyrazila a zaplatila si profesionalku, at vím, jak na tom jsem. Jestli teda jsem něčeho schopná a funguje to nebo se rýsuje nějaký problém. Protože někdy v 18 ti musel stát, i kdyby byl konec světa, navíc pokud jsi byl s holkou v posteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.19 12:25

Já mám ráda nezkušené muže v intimní oblasti. Potkávat nové lidi se dá všude. Poslední dobou slýchávam, že se dotyční seznámili v kavárně. Já třeba chodím plavat a tam si dokážu představit, že kdybych byla muž, ženu bych oslovila. Jsem nezadaná a můj kamarád mi, který byl dlouho sám, mi radí chodit na různé workshopy a zájmové kroužky. Našel si tam kamarády i partnerku.

• Citovat
  • Nahlásit
30445
24.11.19 12:26
@Anonymní píše:
Ahojte je mi 24 let a posledních pár měsíců mě trápí to, že jsem ještě nikdy neměl sex s ženou. Ve svých 18 letech jsem si našel holku, když jsme poprvé skončili v posteli a hráli jsme si spolu, tak mi ochabla erekce, znervózněl jsem a ona pak začala mít blbé poznámky (něco ve stylu, že jsem neschopný a blabla) a to mi teda moc nepomohlo, ona se prakticky v posteli k ničemu neměla, nezajímala se o mě a krátce na to jsme se rozešli. Od té doby se jakákoli moje iniciativa o pozvání na rande nebo schůzku nesetkala s opětováním a kvůli toho jsem si začal připadat neschopný nebo divný. Nedávno jsem dostudoval VŠ a získal práci, o kterou jsem moc moc stál, protože práce je v mojem životě velmi důležitá, bez toho bych se cítil jako polovičatý chlap. Za nedlouho se budu stěhovat do samostatného bytu a budu konečně žít plnohodnotně svůj zodpovědný život. Nejsem ošklivý, ale zase ne žádný model, mám normální postavu i vzhled, paradoxně má teď už současná zaměstnavatelka mi mezi prvníma třema větama na pohovoru řekla, že lidé hezcí jako já musí navazovat známosti raz dva ( :D :D ). Všichni mí kamarádi mají nebo měli dlouhodobý vztah, takže nechodíme na nějaké párty (ty mě stejně nebaví), ale sem tam spíš na pivko, pokecat o životě. Mám velmi rád pohyb, hraju 2× do týdne badminton a 1× do týdne florbal, takže nejsem zhnilá veš. Jen mi poslední dobou tahle moje mezera v životě leze na mozek a některé dny mě to otravuje natolik, že se třeba nedokážu soustředit na práci. Chtěl bych znát Váš názor na to, jak se ženy dívají na nezkušenost v mém věku a kde je podle Vás dobré potkávat nové lidi/známosti? Díky, mír.

Upřímně, i mladí kluci, kteří měli vztah, jsou kolikrát v posteli kopyta. Až najdeš takovou, co tě bude milovat, nebudete řešit techniku. S láskou to jde samo. Zamilovaní lidé vic než samotný akt jsou řeší „splynutí“, ten sex z toho miliskování vyjde sám. Využij hormony, to půjde.

A kdyby ne, pamatuj, že není úproblém, ze kterého by se nedalo vylízat. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
24.11.19 12:38

@terien díky za tip :D párkrát už jsem uvažoval, že zajdu za profesionálkou, ale jen proto abych se toho cejchu už zbavil, na druhou stranu se nepovažuju za takového lojzu zoufalého, abych se toho zbavil touhle cestou. Jinak problém s erekcí nemám, mě se postaví i když třeba s nějakou holkou, která se mi líbí, mluvím, nebo když jsem s jednou tak půl roku zpátky tancoval.

@Bábrdl navíc mě ústní práce fakt baví :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.19 12:39

Nezoufej a hledej holku. On to na tobě nikdo nepozná, na čele to napsané nemáš. A zažila jsem i úplně neschopného, který těch zářezů měl víc než dost.

• Citovat
  • Nahlásit
20150
24.11.19 12:42
@Sensei píše:
@terien díky za tip :D párkrát už jsem uvažoval, že zajdu za profesionálkou, ale jen proto abych se toho cejchu už zbavil, na druhou stranu se nepovažuju za takového lojzu zoufalého, abych se toho zbavil touhle cestou. Jinak problém s erekcí nemám, mě se postaví i když třeba s nějakou holkou, která se mi líbí, mluvím, nebo když jsem s jednou tak půl roku zpátky tancoval.@Bábrdl navíc mě ústní práce fakt baví :jazyk:

Já na tom nic zoufalého nevidím, ale každého věc :nevim: ona psychika je mocná čarodějka, může ti stát jako sloup a pak si v posteli vzpomeneš na předchozí neúspěch a je vykydáno. A už se vezeš ve spirále, na konci které je z tebe zoufalej Lojza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.19 12:48

A brala bych tě, protože u toho mojeho mi některé ex vyloženě vadí. Je prima nemít žádnou minulost.

• Citovat
  • Nahlásit
24.11.19 12:49

S intimní nezkušeností problém nemám. Tam je důležité, ať se zbytečně nepodceňuješ, ani naopak neděláš machra kvůli málo zkušenostem. Jinak bych řekla, že ty pocity máš teď možná tak vyhrocené, protože nastupuješ do nové práce (obavy, možná potřeba mít se komu, partnerce, pochlubit), náznaky šéfky, nové bydlení (obavy z toho, že budeš sám, předtím jsi asi byl se spolubydlícími nebo rodiči).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Možná budu za blázna, ale napíšu ještě jednu věc. Zakladateli, ženy vycítí, že Ti jde „jen“ o sex. Až budeš do nějaké ženy zamilovaný, tak to přijde samo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní

Mě by to snad i těšilo, kdybych věděla, že jsem pro svého partnera v tomto první… Nebrala bych to jako překážku. Ne ve tvém věku :) A šťastná to žena, která si tě najde. Věřím tomu, že se z postele nehnete :D

• Citovat
  • Nahlásit
5732
24.11.19 12:57
@Anonymní píše:
Ahojte je mi 24 let a posledních pár měsíců mě trápí to, že jsem ještě nikdy neměl sex s ženou. Ve svých 18 letech jsem si našel holku, když jsme poprvé skončili v posteli a hráli jsme si spolu, tak mi ochabla erekce, znervózněl jsem a ona pak začala mít blbé poznámky (něco ve stylu, že jsem neschopný a blabla) a to mi teda moc nepomohlo, ona se prakticky v posteli k ničemu neměla, nezajímala se o mě a krátce na to jsme se rozešli. Od té doby se jakákoli moje iniciativa o pozvání na rande nebo schůzku nesetkala s opětováním a kvůli toho jsem si začal připadat neschopný nebo divný. Nedávno jsem dostudoval VŠ a získal práci, o kterou jsem moc moc stál, protože práce je v mojem životě velmi důležitá, bez toho bych se cítil jako polovičatý chlap. Za nedlouho se budu stěhovat do samostatného bytu a budu konečně žít plnohodnotně svůj zodpovědný život. Nejsem ošklivý, ale zase ne žádný model, mám normální postavu i vzhled, paradoxně má teď už současná zaměstnavatelka mi mezi prvníma třema větama na pohovoru řekla, že lidé hezcí jako já musí navazovat známosti raz dva ( :D :D ). Všichni mí kamarádi mají nebo měli dlouhodobý vztah, takže nechodíme na nějaké párty (ty mě stejně nebaví), ale sem tam spíš na pivko, pokecat o životě. Mám velmi rád pohyb, hraju 2× do týdne badminton a 1× do týdne florbal, takže nejsem zhnilá veš. Jen mi poslední dobou tahle moje mezera v životě leze na mozek a některé dny mě to otravuje natolik, že se třeba nedokážu soustředit na práci. Chtěl bych znát Váš názor na to, jak se ženy dívají na nezkušenost v mém věku a kde je podle Vás dobré potkávat nové lidi/známosti? Díky, mír.

Nijak špatně bych se na tebe nedívala. A na tu hloupou pipinu se vybodni. Každá není taková slípka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30445
24.11.19 12:58
@terien píše:
Já na tom nic zoufalého nevidím, ale každého věc :nevim: ona psychika je mocná čarodějka, může ti stát jako sloup a pak si v posteli vzpomeneš na předchozí neúspěch a je vykydáno. A už se vezeš ve spirále, na konci které je z tebe zoufalej Lojza.

Jasně, fakt není zoufalý strkat ho do ženský, v který před tebou bylo pět ferdinandů (ten den) a ona se mezi nima vždycky jenom vošplouchne a natlačí si tam půl tuby nejlevnějšího lubrikantu z DM. Opravdu není zoufalý snažit se souložit se ženskou, která tě nechce a „drží“ pro peníze, takže ty se třeš o její sliznice v kondomu, zatímco ona čučí na hodiny nebo přemejší, jestli si dneska vydělala dost na fet :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
529
24.11.19 13:00

Podle me je hloupost co tu nekteri pisou o hledani lasky a pak teprve 1. sex. Neni od veci vyzkouset tech partneru vice za zivot ( nerikam ze desitky, ale vice nez jednoho) take se pak muze stat, ze ti za x let bude vrtat v hlave jake by to bylo s nekym jinym. Znam to od kamaradky a vztah si takto znicila… nebala nych se te profesionalky a nebrala bych to jako zoufale. Nejde o to zbavit se cejchu panic, ale nabrat v posteli zdrave sebevedomi, ktere se nakonec odrazi i v beznem hovoru s zenou. Nemam rada namachrovany typky, ale sebevedomej chlap, kterej vi co chce je proste sexy. Mozna ti to pak pomuze se seznamit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20150
24.11.19 13:01
@Bábrdl píše:
Jasně, fakt není zoufalý strkat ho do ženský, v který před tebou bylo pět ferdinandů (ten den) a ona se mezi nima vždycky jenom vošplouchne a natlačí si tam půl tuby nejlevnějšího lubrikantu z DM. Opravdu není zoufalý snažit se souložit se ženskou, která tě nechce a „drží“ pro peníze, takže ty se třeš o její sliznice v kondomu, zatímco ona čučí na hodiny nebo přemejší, jestli si dneska vydělala dost na fet :mrgreen:

Nemálo můžu má takovou za manželku, která ten den měla v sobě jiného a při sexu kouká otráveně na hodiny, takže bych z toho nedělala takový drama :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat