Snažení o mimi zatím nevyšlo. Jak se na to nesoustředit?

Anonymní
31.7.20 08:59

Jak se na to nesoustředit?

Ahoj holky. S přítelem se od začátku května snažíme o miminko. Už 3× přišlo zklamání v podobě MS. Mate nejaky rady, jak na to nemyslet? Jak se z toho nezblaznit? Jdu po meste, vidim nejakou tehotnou a je mi do breku. Plno znamych v mym okoli miminko uz a, a nebo jsou tehotne. Vim, ze 3 mesice snazeni je nic, ale co delat, aby na to clovek porad nemyslel? Kyselinu beru od ledna. Soulozime kazdy druhy den, jelikoz nevim, kdy mam ovulaci. Jime zdrave, nekourime, hybeme se. A clovek na to furt mysli???? Dekuji vsem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31.7.20 09:03

Ono je to těžký na to nemyslet :nevim: jak sama píšeš 3 měsíce jsou krátká doba. Já čekala na mimi dva roky a ke konci už jsme u toho byla opravdu psychicky vyřízena a všude viděla jen maminky s kočárkem nebo bříškem. Co mi pomohlo pořád se něčím zaměstnat, hodně času mi zabrala práce a pak čas s kamarády atd takže se asi snažit vyplnit čas jak to jen jde ;-) pokud máš pravidelnou MS dalo by se orientačně odhadnout jaké dny jsou plodné, pokud ne, je to horsi. Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
31.7.20 09:04

Hoď se do klidu, tři mesíce nic není. Nám to trvalo rok a to jsme o oba zdraví. U prvního syna se ex manžel jen otřel trenkama. Prostě to neovlivníš. Čím víc, se na to budeš upínat, tím míň to půjde. Já už na to pak myslela min, začla se soustředit na sebe, hubnout, sportovat, zdravé jíst a zrovna ten měsíc to vyšlo. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.20 09:05

@Evelyna216 Prave, ze pravidelnou MS nemam, tudiz je to horsi :(

• Citovat
  • Nahlásit
5657
31.7.20 09:06

Podle mě, lepší než sex obden je tu ovulaci aspoň trošku vysledovat, dát pár dní abstinenci a snažení směřovat do plodných dnů. Několikrát s úspěchem vyzkoušeno ;) Tři měsíce je fakt nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.20 09:09

@Michelle_M Rada bych vysledovala ovulaci, ale
opravdu to u me nelze. Nemam pravidelny cyklus. Od ledna je to 24,38,26,28,32… Proto jsme si rekli, ze si radeji kazdy druhy, treti den zasoulozime, abysme se trefili. :(

• Citovat
  • Nahlásit
8863
31.7.20 09:13

Sex obden není dobrá volba, zkus spíš vysledovat ovulaci. A zaměstnat mozek něčím jiným, je to totiž v hlavě. Moje spolužačka byla na otěhotnění tak upnutá, že deset let nic. Nakonec adoptovali, a do roka od adopce byla těhotná, protože se na to už nesoustředila. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
961
31.7.20 09:15

Já si na cestu do a z práce pořídila knížky. V práci jsem v klidu. Doma většinou něco dělám. Na začátku mi pomohlo říct to i partnerovi, že mě to trápí. Pomohlo mi i zjištění, že jsem zdravá a že není problém na mé straně - ne, opravdu jsem nečekala rok, než jsem doktora požádala o testy (na tyhle kecy nehraju, hned jsem na gyndě řekla, že se snažíme), cykly mám v pořádku, tak někde háček být musel (mmj. je dobré vědět, kdy máš ovulaci právě kvůli funkčnosti cyklu, aspoň se pak nemusíš nutit do sexu celou dobu, ale jenom v tomhle období, blbě řečeno :D). Nedělat žádné těhotenské testy a když už se zajímáš o své tělo, tak jenom z funkčních důvodů, ne těch reprodukčních.
Hlavně všechno jde řešit! Když nebude dítě přirozeně, půjde přes reprodukční kliniku. Nemalovat žádné černé scénáře navíc :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
961
31.7.20 09:17
@Anonymní píše:
@Michelle_M Rada bych vysledovala ovulaci, ale
opravdu to u me nelze. Nemam pravidelny cyklus. Od ledna je to 24,38,26,28,32… Proto jsme si rekli, ze si radeji kazdy druhy, treti den zasoulozime, abysme se trefili. :(

Docela dobře to jde vypozorovat podle hlenu, pak v ty dny dělat ovul testy, a když ti to takhle skáče, zajdi si kvůli tomu na gyndu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.20 09:21

@leylen To ja se zase do sexu nenutim. Neberu to jako povinnost aby bylo dite. Mame to jako zabavu, a nevadi nam to. Jen proste pres den na to myslim, procitam diskuze, vidim vsude tehotny, kocarkx a je to na palici :zed: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
16554
31.7.20 09:21

Tak úplně nepravidelný cyklus zase nemáš. Začni si měřit bazální teplotu, když už tak šílíš. Zrovna výpočet plodných dnů jen podle délky cyklu je ta nejmíň spolehlivá metoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.20 09:22

@leylen Jeste to je taky vec co nevim. Vsude pisou neco jineho. Nekde, ze hlen pri ovulaci je tahly, pruhledny. Jinde zase, ze je husty, bily jako krem. Tak uz jsem z toho zmatena :D Jinak na gynde jsem samozrejme byla. Mam to rozhazene po antikoncepci, kterou jsem ale vysadila uz pred rokem v unoru. Beru od ledna utrogestan.

• Citovat
  • Nahlásit
13413
31.7.20 09:23

Myslím, že nemyslet na to nejde, ale co zkusit na to myslet pozitivně? Jste v tom nekrásnějším období - budete mít miminko! Sice ne za devět měsíců, ale třeba za deset, dvanáct, dvacet, vždyť je to jedno 8) Věnujte se budování vašeho vztahu, sami sobě, zajeďte si někam na wellnes třeba. Nebo naplánujte svatbu. To tě zaručeně dostane na jiné myšlenky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.20 09:25

@Janli Kdo rekl, ze silim? Jen jsem se zeptala na rady, jak na to nemyslet a co pomaha jinym.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.20 09:26

@unuděná Dekuju moc :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama