Jak se nabít energii?

Anonymní
17.12.20 19:26

Jak se nabít energii?

Minulý pátek mě začalo bolet v krku, druhý den jsem už měla suchý kašel a rýmu, třetí den jsem začala vykašlávat. Žádná horečka nic. Pouze jsem byla spavá, jako při každé nemoci. Syn měl to samé ve stejný čas. Ten už pouze vykašlává.
Na test na koronavirus jsem odmítla jít. Myslím si, že to bude pouze nějaká viróza.
Chodím dál normálně do práce s rouškou samozřejmě.
Ale stačí abych třeba jen uvařila a už jsem unavená, jak prase. Prostě při každé sebemenší námaze jsem ihned hrozně unavená. Máte nějaký nakopavač?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3793
17.12.20 19:28

Mám zaručený nakopávač. Začít si vážit svého zdraví a poslouchat své tělo. Dopřejte si odpočinek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
812
17.12.20 19:44

Koupit lékárně čisté magnézko a čistý vápník, kalcium, užívat 2× deně 1×mg a 2× ca, ale jen na lačno, to znamená 2h před a po jídle, nic složitého na tom není,1 tablebu magnézka a do toho 2 tablety vápníku, hodit do krku a zapít, po týdnu poznáš výsledek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2076
17.12.20 19:45
@Anonymní píše:
Minulý pátek mě začalo bolet v krku, druhý den jsem už měla suchý kašel a rýmu, třetí den jsem začala vykašlávat. Žádná horečka nic. Pouze jsem byla spavá, jako při každé nemoci. Syn měl to samé ve stejný čas. Ten už pouze vykašlává.
Na test na koronavirus jsem odmítla jít. Myslím si, že to bude pouze nějaká viróza.
Ale stačí abych třeba jen uvařila a už jsem unavená, jak prase. Prostě při každé sebemenší námaze jsem ihned hrozně unavená. Máte nějaký nakopavač?

Jasný, je ti zle, jsi unavená, na test odmítáš jít…do práce chodíš. Jako nezlob se, ale když už tedy musíš chodit do práce, tak to jsi se nemohla nechat otestovat?
Měla bys chápat, že nejde jen o kolegy v práci, ale třeba o to, že mají doma někoho v důchodovém věku. Kvůli lidem, kteří přemýšlí jako ty je situace taková jaká je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4943
17.12.20 19:46

A ten test jsi odmítla proč??? únava je taky příznak korony, a celkem častý. Chlap je teď 10 dní po a pořád unavený po krátké procházce, pár schodu vyjde a je unavený… pořád spí. A už je to dýl o korony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2291
17.12.20 19:49
@Dalibor7 píše:
Koupit lékárně čisté magnézko a čistý vápník, kalcium, užívat 2× deně 1×mg a 2× ca, ale jen na lačno, to znamená 2h před a po jídle, nic složitého na tom není,1 tablebu magnézka a do toho 2 tablety vápníku, hodit do krku a zapít, po týdnu poznáš výsledek.

To magnézko vážně skvěle funguje, jinak na únavu mi hodně pomáhá celaskon. A když je nejhůř, tak guarana.

To, že se zakladatelka chová jako - velmi mírně řečeno- nezodpovědný sebestředný sobec nekomentuji. Radši, to by bylo na banána.

Příspěvek upraven 17.12.20 v 20:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4747
17.12.20 20:01
@Anonymní píše:

Hovadům, která chodí nemocná do práce, nic hezkého nepřeji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8930
17.12.20 20:16

To je snad jen nějaká provokace, ne? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30438
17.12.20 20:19
@Anonymní píše:

Další troll? :think:
Nařízený test odmítnout nelze. :think:

Přeci není někdo takovej s*áč, aby v dnešní době chodil nemocný mezi lidma, že ne. Řekněte mi, že je to troll, prosím vás. :pocitac: :pocitac: :zed: :pocitac: :pocitac:

Pročpak jsi nešla na test? Kdybys šla, byla negativní, tak prosím, furt jsi socbeká krá*va, co někoho nakazí a zkazí mu Vánoce, ale alespoň bys nikoho nezabila. Ale ty na test nepůjdeš, trousíš kolem sebe kdo ví co. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30438
17.12.20 20:20
@Titty píše:
To je snad jen nějaká provokace, ne? :zed:

Přesně. Prostě tu někdo trollí. Nejdřív jakože posílá dítě do školky, když je manžel v karanténě.
Teď zase „jsem nemocný, chodím ven“.
Mohl by to @admin prověřit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30525
17.12.20 20:20
@Anonymní píše:

Podle mě máš koronu, zůstala bych na Tvém místě doma.

Ta únava tam je typická, jde i o Tebe, může se to zlomit a zhoršit, když nebudeš ležet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10111
17.12.20 20:23
@Anonymní píše:

Takze jsi extra unavena, jak normalne pri viroze nebyvas. Super. Klidne nechod na test, ale nelez proboha mezi lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30438
17.12.20 20:24
@Lucie_Sx píše:
Takze jsi extra unavena, jak normalne pri viroze nebyvas. Super. Klidne nechod na test, ale nelez proboha mezi lidi.

Já myslím, že je to troll. Nařízený test odmítnout nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10111
17.12.20 20:25
@Bábrdl píše:
Já myslím, že je to troll. Nařízený test odmítnout nejde.

Rekla bych, ze u doktora vubec nebyla. Takovych urcite je…
Kazdopadne kez by to byl troll.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16117
17.12.20 20:44

Doporučuju fakt nepodceňovat a vyležet. Znám pár lidí, kteří jsou po přechozených virozach buď na dialýze ledvin nebo skončili na operaci srdce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat