Jak se naučit žít bez něj

Anonymní
5.8.20 08:04

Jak se naučit žít bez něj

Holky jsem v koncích a potřebuju pomoct :(. Byla jsem nějakou dobu sama po rozchodu, s tím jsem se celkem srovnala a už chtěla navázat další vztah… potkala jsem muže, který se mi na první pohled strašně líbil, začali jsme se scházet atd…bylo to úžasný…postupem času samozřejmě došlo i na sex a já jsem byla šíleně zamilovaná, až po tomhle všem se mi ale přiznal, že mi musí říct něco, co mi od začátku tají a to to, že je ženatý… totálně mě to srazilo na kolena ikdyz jsme se znali jen pár měsíců musím fakt říct,,že mi nikdy s nikým nebylo tak dobře…utla jsem kontakty, měsíc brečela, nespala a byla úplně nepoužitelná…znova se mi několikrát ozval a já jsem to samozřejmě nevydržela, znova jsme se několikrát viděli, spali spolu…nerozvede se a manželku a dvě malé děti neopustí…já v tom samozřejmě za takových okolností pokračovat nechci…utla jsem to znovu a fakt trpím… nevím, jak to popsat, mně se tohle snad fakt nikdy v minulých vztazích nestalo, že bych se do někoho zamilovala tak strašně, že mám pocit, že bez něj umřu…nepomáhá si říkat, jaký je to vlastně haj** za to, že mi to neřekl hned, za to, co dělá ženě… normálně bych takového chlapa odsoudila, ale u něj…prostě mi to nejde, myslela jsem, že to chce jen čas, je to několik měsíců a není to lepší… zkusila jsem spoustu koníčku, zabavit se, vykecat se z toho u kamarádky a teď jako poslední, ikdyz vím, že to ode mě není hezké, tak jsem se i zkusila vidět s kamarádem, kterému vim, že se už dlouho líbím a že by mě chtěl… Už jen to, když mě obejme někdo jinej mi vadí…vím, že být milenka nechci a nemá to budoucnost, ale už nevím, co dělat, abych se z toho aspoň trochu dostala… nějaké zkušenosti? Díky :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
47101
5.8.20 08:10

A ty toho kamaráda taky chceš- líbí se ti? To je, podle mě, ta nejlépe schůdná cesta. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1242
5.8.20 08:20

Ahoj, chapu te, taky jsem chtela nekoho, kdo nebyl absolutne vhodny. Ale reseni je, podle me, trochu slozitejsi a to dlouhodoba drina na vlastnim sebevedomi. Zena, ktera se ma rada a zna svou hodnotu temto typum muzu odolava snaz.. hodne stesti! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5043
5.8.20 08:29

Prostě vykašlat se na něj. Za jak dlouho po seznámení byl sex, že jsi nepřišla na to, že je ženatý? Tys neznala celé jméno, abys projela všechny sociální sítě a registry? Nepřišlo ti divné, že nejdete k němu? Že tě neseznámil s rodinou a kamarády?
Být tebou, jdu do vztahu s tím kamarádem, co tě má rád. Bude tě na rukou nosit. Doufám, že toho nebudeš zneužívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9888
5.8.20 08:37

Ja mam pro tebe dve varianty reseni, nejsou hezke obe. Budto s nim dal bud nez se ti totalne ve vsem zhnusi anebo to proste vydrz. Vyjde to na stejno, si myslim, pac trapit se budes tak jako tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
5.8.20 08:51
@K82 píše:
Ahoj, chapu te, taky jsem chtela nekoho, kdo nebyl absolutne vhodny. Ale reseni je, podle me, trochu slozitejsi a to dlouhodoba drina na vlastnim sebevedomi. Zena, ktera se ma rada a zna svou hodnotu temto typum muzu odolava snaz.. hodne stesti! :kytka:

Přijde mi to velmi pravdivé. Bohužel pro zakladatelku je to dlouhodobý proces a úlevu od současné bolesti to nepřináší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1242
5.8.20 08:55

@Kettlery
Ja vim. Ale dle me jina cesta fakt neni. Neexistuje zadne rychle reseni. Trpi bez nej, bude trpet i s nim. A tohle je jen konec, za ktery to muze vzit, aby mela nadeji. Na stastnejsi zivot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24382
5.8.20 08:58
@_BBQ_s píše:
Ja mam pro tebe dve varianty reseni, nejsou hezke obe. Budto s nim dal bud nez se ti totalne ve vsem zhnusi anebo to proste vydrz. Vyjde to na stejno, si myslim, pac trapit se budes tak jako tak.

já myslím, že to nastejno nevyjde. Hlavně z pohledu perspektivy. Pokud bude ve vztahu s ženáčem pokračovat, bude ubližovat hlavně sama sobě. A bude citově zablokovaná vůči partnerům vhodnějším.
Pokud zatne zuby a pár měsíců vydrží, ta bolest bude slábnout…Až přijde čas, kdy bude schopná navázat nějaký smysluplný vztah, který má přínos a budoucnost.
Je na zakl., co si vybere…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1242
5.8.20 09:03

Jo a p. s. Zakladatelko, jedno reseni, co to urychli, preci jen je. Opravdu plati sejde z oci, sejde z mysli-nemilosrdne vsude zablokovat. Nepsat, nevyhledavat atp. Pak to jde trochu lepe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2284
5.8.20 09:04

Tyhle náhlé zamilovanosti ve stylu úderu blesku fakt nikomu nezávidím. Já se tak zamilovala naposled v pubertě. Od té doby u mě přichází cit postupně, jak člověka poznávám. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 10:13

Já se takhle seznámila na jedné sportovní akci s uzasnym mužem. O par let starsi, sportovec, moc příjemný. Začali jsme se vídat, par krásných výletu, začala jsem k němu něco cítit. Dikybohu nedošlo ještě k sexu. A při návratu z jedné schůzky mi oznámil, ze se má za par tydnu ženit :zed: ale ze je to vztah už přechozeny, ze se svatba od nich očekává atd. Úplně jsem ztuhla a vzmohla se na jedinou reakci a to, poprat mu hezky život, ze kdybych to jen tusila, nikdy bych se s nim nezačala vídat a ze už se neuvidíme. On mi začal říkat, ze nevi, co má dělat, ze to nechce se mnou ukončit. Já měla jasno, bylo to hrozny, ale jak říkám, ještě v tom nebyl sex, to se vztah pak posune úplně jinam a je mnohem intenzivnější, proto chápu, ze to pro tebe je mnohem náročnější a jsi zamilovaná. Pak mi psal ve svůj svatební den, ze se za hodinu žení a ze vlastně nevi, co chce. Hrozná situace. Teď je to už asi 10 let a vím, ze má taky dvě malý děti a jestli je v manželství spokojený, to netuším. Já si nejakou dobu potom našla svého manžela, okamžitě jsem věděla, ze je to správně a hned se zamilovala :)

• Citovat
  • Nahlásit
5.8.20 10:32

Buď silná a hlavně buď ta rozumnější. Trápit se budeš jak s ním, tak bez něj. A pak to zase odnesou chudáci děti, protože tatínek je blbec. Až se to dozví jejich mamka, tak určitě nebude skákat radostí.
Takže se na takového troubu vyprdni, vydrž to, (někdy to trvá hodně dlouho). :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9888
5.8.20 12:14
@pe-terka píše:
já myslím, že to nastejno nevyjde. Hlavně z pohledu perspektivy. Pokud bude ve vztahu s ženáčem pokračovat, bude ubližovat hlavně sama sobě. A bude citově zablokovaná vůči partnerům vhodnějším.
Pokud zatne zuby a pár měsíců vydrží, ta bolest bude slábnout…Až přijde čas, kdy bude schopná navázat nějaký smysluplný vztah, který má přínos a budoucnost.
Je na zakl., co si vybere…

Ano, ale v takove bolesti udela clovek i ty hloupe veci. Clovek si preje byt s milovanou osobou aspon tu sekundu.. Je to zacarovany kruh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9888
5.8.20 12:15
@Anonymní píše:
Já se takhle seznámila na jedné sportovní akci s uzasnym mužem. O par let starsi, sportovec, moc příjemný. Začali jsme se vídat, par krásných výletu, začala jsem k němu něco cítit. Dikybohu nedošlo ještě k sexu. A při návratu z jedné schůzky mi oznámil, ze se má za par tydnu ženit :zed: ale ze je to vztah už přechozeny, ze se svatba od nich očekává atd. Úplně jsem ztuhla a vzmohla se na jedinou reakci a to, poprat mu hezky život, ze kdybych to jen tusila, nikdy bych se s nim nezačala vídat a ze už se neuvidíme. On mi začal říkat, ze nevi, co má dělat, ze to nechce se mnou ukončit. Já měla jasno, bylo to hrozny, ale jak říkám, ještě v tom nebyl sex, to se vztah pak posune úplně jinam a je mnohem intenzivnější, proto chápu, ze to pro tebe je mnohem náročnější a jsi zamilovaná. Pak mi psal ve svůj svatební den, ze se za hodinu žení a ze vlastně nevi, co chce. Hrozná situace. Teď je to už asi 10 let a vím, ze má taky dvě malý děti a jestli je v manželství spokojený, to netuším. Já si nejakou dobu potom našla svého manžela, okamžitě jsem věděla, ze je to správně a hned se zamilovala :)

Napsat ve svatebni den, je taky pekna podpasovka, ach jo. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24382
5.8.20 12:48
@_BBQ_s píše:
Ano, ale v takove bolesti udela clovek i ty hloupe veci. Clovek si preje byt s milovanou osobou aspon tu sekundu.. Je to zacarovany kruh.

chápu, zklamání v lásce jsem taky kdysi zažila…Ale zůstávat s milovaným ženáčem je ta nejlepší cesta, jak promeškat nejlepší mladá léta. A před 40kou vést kyselý řeči, že jsou chlapi přebraní a nemůže najít toho pravýho. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama