Jak se neculit při pomyšlení na kolegu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 12:16
Jak se neculit při pomyšlení na kolegu

Ahoj, líbí se mi kolega v práci. Oba zadáni, malé děti. Nechci s ním mít nic fyzicky a myslím že ani on ne. Ale když se potkáme, oba se úplně rozzáříme. Zasmějeme se spolu. Jindy zas probereme nějaké vážnější téma. Je to takhle fajn. Samozřejmě, že v představách bych se na něj nejraději vrhla, ale vzhledem k rodinám je to pro mě tabu, i on je hodně rodinný typ. Blbý je, že si toho všimlo okolí, jak se na sebe a spolu smejeme. A jen když se o něm někdo zmíni, tak já se začnu culit jak zamilovaná patnáctka. Připadám si hloupe. Doufala jsem, že mě to pustí časem, ale už to trvá přes rok. Jak to udělat, aby to na mě nebylo tak vidět?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 12:34

Taoy

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 12:36

Tak ještě jednou. :) Mám v práci kolegu, který se mi líbí hodně. Hlídám se, jestli nechceš, ať si druzí myslí, že spolu máte poměr, měla by ses držet zpátky.

Russet
Extra třída :D 14061 příspěvků 03.02.19 12:38
@Anonymní píše:
Ahoj, líbí se mi kolega v práci. Oba zadáni, malé děti. Nechci s ním mít nic fyzicky a myslím že ani on ne. Ale když se potkáme, oba se úplně rozzáříme. Zasmějeme se spolu. Jindy zas probereme nějaké vážnější téma. Je to takhle fajn. Samozřejmě, že v představách bych se na něj nejraději vrhla, ale vzhledem k rodinám je to pro mě tabu, i on je hodně rodinný typ. Blbý je, že si toho všimlo okolí, jak se na sebe a spolu smejeme. A jen když se o něm někdo zmíni, tak já se začnu culit jak zamilovaná patnáctka. Připadám si hloupe. Doufala jsem, že mě to pustí časem, ale už to trvá přes rok. Jak to udělat, aby to na mě nebylo tak vidět?

Leda si ho nějak zošklivit. Ale pokud zůstanenu culení, snad to nebude zas takový problém.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20601 příspěvků 03.02.19 12:44

prostě se líp ovládat, a nevyhledávat jeho společnost nad nejnutnější míru :nevim:
Nebo si pokaždý, když budeš mít chuť se uculit, představ svoje děti v azylovým domě, až tě manžel vykopne, až se to k němu donese (sarkasmus ;) ale vlastně jo :mrgreen: )

nostress
Extra třída :D 14359 příspěvků 03.02.19 12:52

Nebo si pokaždé, až potkáš kolegu, představ, že by se takto culil tvůj manžel na nějakou zadanou kolegyni. Pokud si toho už všimlo i okolí, je otázka času, kdy se to dostane i k tvému manželovi. A zaručuji ti, že pak tě smích přejde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 12:54

Představuju si svoje děti i jeho a to mi moc pomáhá, abych s ním nic neměla. Na to to funguje úžasne. Ale to culeni a dobrá nálada, když ho potkám mi zůstává. Říkám si, nedělám nic špatného, tak si ty chvíle užiju. Ale okolí si myslí něco jiného. A já si připadám strašně. Přitom se s ním nikde tajně neschazim, nepíšeme si. Jen když se potkáme. Pro mě je to sranda a pro ostatní flirtování.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 13:01

Je tedy pravda, že když budu chtít, tak ho skoro nemusím potkat. Ráno i odpoledne chodí ve stejnou dobu. Ja můžu klidně jindy. A v baráku je více cest, takže kolem jeho kanceláře chodit nemusím. Tak jedině začít se mu vyhýbat.

nostress
Extra třída :D 14359 příspěvků 03.02.19 13:02
@Anonymní píše:
Je tedy pravda, že když budu chtít, tak ho skoro nemusím potkat. Ráno i odpoledne chodí ve stejnou dobu. Ja můžu klidně jindy. A v baráku je více cest, takže kolem jeho kanceláře chodit nemusím. Tak jedině začít se mu vyhýbat.

Přesně tak. Sejde z očí, sejde z mysli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 13:06

A je na tom něco špatného? Také to tak mám s jedním kolegou, ale nic mezi námi není a nikdy nebude. Pokaždé, když mě uvidí, spolkne všechny jedy, které chtěl vypustit na své podřízené (já pod ním nedělám) a rozzáří se jak měsíček na hnoji. Sám mi řekl, že když tam jsem, je to, jaky by vysvytlo slunce. A to je všechno. Jemu zvednu náladu, on mě potěší, že je někomu v mé přítomnosti dobře a tak to beru.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25877 příspěvků 03.02.19 13:10
@Anonymní píše:
Představuju si svoje děti i jeho a to mi moc pomáhá, abych s ním nic neměla. Na to to funguje úžasne. Ale to culeni a dobrá nálada, když ho potkám mi zůstává. Říkám si, nedělám nic špatného, tak si ty chvíle užiju. Ale okolí si myslí něco jiného. A já si připadám strašně. Přitom se s ním nikde tajně neschazim, nepíšeme si. Jen když se potkáme. Pro mě je to sranda a pro ostatní flirtování.

No, jen si přiznej, že pro tebe je to taky flirtování. :think:
A vždycky si představ, že to tahle má manžel s nějakou ženou u sebe v práci.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 03.02.19 13:17

Tak si dej bacha ať se někde spolu neopijete. sex by překonal všechno a pak by vaše obojí manželství mohlo být víš kde.., pokud ti jde o něj

nostress
Extra třída :D 14359 příspěvků 03.02.19 13:21
@jenny.fields píše:
No, jen si přiznej, že pro tebe je to taky flirtování. :think:
A vždycky si představ, že to tahle má manžel s nějakou ženou u sebe v práci.

Přesně.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 03.02.19 13:24
@nostress píše:
Přesně.

Hm, tak to si nemyslím, představit si to sice může, já to u ženy dělám taky jako možnost a je mi to jedno, ale co oči nevidí to srdce nebolí, vždycky zůstane u doměnek, a že by to někoho zbrzdilo..heh..,

tumpach
Kelišová 6543 příspěvků 03.02.19 13:28

No, prosím tě, milá zakladatelko, nenaštvi se, ale napsat to sem prostě musím. Podle mého, jak tu píšeš by si byla ráda, kdyby bylo víc než jen culení, tak nějak mi to z tvého psaní vyznívá. Takže ty tomu říkáš, že to není flirtování, ale z mého úhlu pohledu s ním koketuješ (flirtuješ dost), i on s tebou. Takže pokud opravdu s ním nic nechceš nic mít(nevím, zda ti to mám věřit, ale řešit to nebudu) tak nechoď okolo jeho kanceláře, nehledej cesty jak se s ním scházet, prostě vůbec, ale vůbec nic, jinak si ho nikdy z hlavy nevymažeš :).

Příspěvek upraven 03.02.19 v 13:29

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >