Jak se nestát převozníkem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 11:47
Jak se nestát převozníkem?

Všichni to známe, jsou lidi, kteří se z rozchodu dokážou dostat jen skrz jinou osobu, která jim poslouží jako takzvany prevoznik. Je logické, ze se s rozchodem každý vyporadavame individuálně, ale přeci jen vůči prevoznikum je to nehezky, protože většinou ani netuší, ze se nejedna o normální vztah, ale slouží nekomu jen jako berlicka. Sama jsem ted v situaci, kdy mi vrtá hlavou, jestli náhodou nemůžu být taky jen prevoznikem po ukoncenem vztahu a proto me zajímá vás názor. Dá se nějak zjistit, jestli jsem prevoznik, abych neskončila se zlomeným srdcem? Muže to člověk odhadnout z chování druhého, nebo se to dá vyřešit i rozhovorem? Moc tomu teda nevěřím, protože málokdo by to upřímně přiznal, ale zkratka mam strach, abych nebyla jen využita k tomu, aby se ten druhy oklepal z rozchodu. Budu rada i za vaše příběhy a zkušenosti

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 13334 příspěvků 08.01.19 11:53
@Anonymní píše:
Všichni to známe, jsou lidi, kteří se z rozchodu dokážou dostat jen skrz jinou osobu, která jim poslouží jako takzvany prevoznik. Je logické, ze se s rozchodem každý vyporadavame individuálně, ale přeci jen vůči prevoznikum je to nehezky, protože většinou ani netuší, ze se nejedna o normální vztah, ale slouží nekomu jen jako berlicka. Sama jsem ted v situaci, kdy mi vrtá hlavou, jestli náhodou nemůžu být taky jen prevoznikem po ukoncenem vztahu a proto me zajímá vás názor. Dá se nějak zjistit, jestli jsem prevoznik, abych neskončila se zlomeným srdcem? Muže to člověk odhadnout z chování druhého, nebo se to dá vyřešit i rozhovorem? Moc tomu teda nevěřím, protože málokdo by to upřímně přiznal, ale zkratka mam strach, abych nebyla jen využita k tomu, aby se ten druhy oklepal z rozchodu. Budu rada i za vaše příběhy a zkušenosti

Pokud je tvůj milý pp rozchodu týden nebo měsíc, převoznice pravděpodobně jsi. Nemusí to znamenat, že se váš vztah postupně nezmění. Záleži na tom, co čekáš od vztahu ty. Pokud ti nestačí jeho pozornost, zájem a necítíš z něj, že o tebe dostatečně stojí, nebuď s ním.

P4ja
Kelišová 7209 příspěvků 1 inzerát 08.01.19 11:55

To ti málokdo řekne. Já po rozchodu myslela, že už to je za mnou, a že z toho bude vztah. Ale bohuže jsem taky zjistila, že potřebuju jen převozníka. Naštěstí jsem si to uvědomila hodně na začátku, takže jsem to přiznala a ukončili jsme to poměrně rychle a partner to naštěstí pochopil.

Petka005
Nováček 5 příspěvků 08.01.19 11:56

Kľudne mi napíš IP, môžeme o tom pokecat, vlastná skúsenosť :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 11:56

Je po rozchodu cca 3 měsíce a sám mi říkal, že to prý má vyřešené, ale slova snesou hodně, že ano.. On je poměrně introvertní, takže z něj nic páčit na sílu nechci, je to navíc první introvertní muž se kterým randím, tak s tím nemám moc zkušeností, ale nerada bych se do toho hodně zapletla a potom zjistila, že mám akorát zlomený srdce

zudina
Ukecaná baba ;) 2322 příspěvků 08.01.19 11:56

Nikdy bych to nepriznala a nepoznas to

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 12:00
@Anonymní píše:

Někdy si člověk ani neuvědomí, že je jeho nový partner pouhý převozník. Může to zjistit až později.

https
Kecalka 124 příspěvků 08.01.19 12:03

Podle mne to neví ani on sám.
Každej si nějakou dobu po rozchodu hledá novou lásku. Nikdo určitě plánovitě nehledá „převozníka“. Někdy klapne hned ten následující vztah, jindy je potřeba hledat déle, než člověk opět narazí na někoho kompatibilního či přímo životní lásku.

Je vám spolu fajn? Uživáš si ten společný čas? Pokud jo, buď ráda za každou chvilku štětí v životě :)

A pokud se mezi váma něco kazí, nebo není úplně ideální tak si prostě promluvit, společně na sobě zapracovat nebo jít zase o dům dál.

:kytka:
zoidberg
Extra třída :D 12244 příspěvků 08.01.19 12:07

Podle mě je nejhorší všechno pitvat, analyzovat, vyhodnocovat a přitom zapomínat žít 8)

Theli
Zasloužilá kecalka 743 příspěvků 08.01.19 12:09

Nejlepší prevencí je nezačínat si s nikým, kdo je krátce po rozchodu. Problém je, že ta doba je velmi individuální: někdo se z rozchodu oklepe v podstatě hned, někdo až za několik let :nevim: Hodně taky záleží na intenzitě toho předchozího a aktuálního vztahu. Já jsem šla ze vztahu do vztahu a můj partner pro mě převozníkem nebyl, ale bylo to i proto, že s bývalým to bylo už tak rok špatné a v podstatě jsem věděla, že už spolu nebudeme. Partner byl zase po rozchodu asi 8 měsíců, vzpamatovával se z toho dlouho, protože měl s ex dítě a rozchod byl pro něj šokem. Začátky s ním byly velmi těžké, pochybnosti jsem měla také, ale choval se tak, že mě prostě přesvědčil, že to se mnou myslí vážně…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 12:11

@Theli kedy si zistila ze to s tebou myslí vážne? Aké ťažké začiatky si si s ním prežila, ako sa to prejavovalo? Prosím o radu, prechádzam si niečím podobným - vid príspevok rýchly začiatok vzťahu.. Vďaka :)

ivašot.
Kelišová 6885 příspěvků 08.01.19 12:12

Tentokrát souhlasím s místními experty @https @zoidberg .
Zakladatelko, jestli jsi spokojená a je vám spolu dobře, tak si to uźívej a nic neřeš. Uvidíš,co přinese budoucnost. U vztahu ti stejně nikdy nikdo nic nezaručí.

Janli
Kelišová 6877 příspěvků 08.01.19 12:14

Já byla taky převoznice :nevim: . A tak jsem převážela a převážela a asi jsem to dělala dobře, protože už to trvá 16 let :mrgreen: . Záleží to jen na tvých kvalitách :mrgreen:

Do-not-touch
Závislačka 3101 příspěvků 08.01.19 12:14

@https máš docela fajn názory, zvedáš pověst zdejších mužských přispěvatelů :palec:

Do-not-touch
Závislačka 3101 příspěvků 08.01.19 12:16
@Anonymní píše:
@Theli kedy si zistila ze to s tebou myslí vážne? Aké ťažké začiatky si si s ním prežila, ako sa to prejavovalo? Prosím o radu, prechádzam si niečím podobným - vid príspevok rýchly začiatok vzťahu.. Vďaka :)
řekla bych, že jakmile jsou v bývalém vztahu děti, to pouto tam bude v nějaké podobě napořád (teda u chlapů, kteří za to stojí).
Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >