Jak se nevracet?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 13:55
Jak se nevracet.

Ahoj, potřebuji poradit. Před rokem jsem přišla svému příteli na nevěru (jednu noc), vztah jsme měli hodně špatný. Skoro před koncem. Hádky, málo sexu atd.. ale udělal to ještě, než jsme to řádně ukončili! Každopádně jsme se k sobě vrátili a já mu to nemohla odpustit velmi dlouho. Nešlo to.. byla jsem totiž nevědomky těhotná a emoce šílely. Nakonec jsem to „přešla“ a těšili se z toho miminka. Přítel se snažil. Ale bohužel jsem po čase potratila. No a asi po 3 měsících (po emočním vypětí ze všeho - nevěra, těhu, potrat)) se začal scházet se svoji kamarádkou, každý pátek/14 dní se slovy, že je to jen kamarádka. Nakonec to dospělo k tomu, že odešel a neozval se 3 dny. Když jsem mu po té době řekla, že je konec, že nehodlám čekat, tak se s prosíkem vrátil. Prosil celý měsíc, každý den sms, kytky, sliby. Přísahy, že nic nebylo, jen si musel nějaké věci ujasnit. Jeho rodina mi volala a přimlovala se za něj, že je na tom opravdu špatně a já ho vzala zpět, ALE po 2 měsících jsem zjistila, že s ní spal a né jednou a že ji snad i chtěl. Vše jsem si dala dohromady a ty 3 dny strávil s ní a na mě prděl. Já se s ním opět rozešla, nechci ho zpět, vím že mi ubližoval, ale on opět prosí a naléhá a já ho mám kráva pořád ráda, ale už vím, že to nemá cenu. Nejhorší je, že měl jinak super stránky. Byl hodný, uměl zajistit, smáli jsme se spolu prostě vše (skoro vše) a proto je to tak těžký. Chtěla bych jen rady, příběhy nebo jen vynadání co blbnu a bez lítosti, ať na něj kašlu. Rady, jak neuvažovat o návratu!! Máte někdo podobné zkušenosti? Moc děkuji za odpovědi.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Elishka1
Závislačka 2738 příspěvků 12.07.18 13:57

změň si číslo a ideálně odjeď na dovolenou

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 12.07.18 14:03

Kdo podvede jednou.. Nebuď blbá, buď ráda že tě ještě něčím nenakazil a hoď ho do ignoru. Zablokuj číslo, jdi dál..

eileithia
Kecalka 239 příspěvků 12.07.18 14:03

Ten už jinej nebude, ideálně najít si někoho jiného a oplatit mu stejnou mincí..hodně štěstí :mavam:

hanička1987
Nováček 5 příspěvků 12.07.18 14:06

@Lainaire8 On si vždy najde nové číslo a chce mi vše vysvětlit, ale byly by to jen lži.. jen je to těžké srdci říct, že je konec i po tom co dělal..

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 12.07.18 14:10
@hanička1987 píše:
@Lainaire8 On si vždy najde nové číslo a chce mi vše vysvětlit, ale byly by to jen lži.. jen je to těžké srdci říct, že je konec i po tom co dělal..

Nevím co bys chtěla za další důkazy? Pro mě je teda nevěra konečná, natož když je opakovaná 8o odpustit se dá mnoho věcí, ale toto ne, kor když vidíš že se nezmění..

Helileli
Závislačka 2969 příspěvků 12.07.18 14:15

Pohrozit mu trestním oznámením pro stalking. A nic mu nevysvětluj, jen mu řekni, že ho nemiluješ, pošli ho do zadku, pohroz TO. Ona ho ta „velká“ láska přejde. A až bude ticho po pěšině, tak se dáš do kupy i ty.

_0812_
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 12.07.18 14:15
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji poradit. Před rokem jsem přišla svému příteli na nevěru (jednu noc), vztah jsme měli hodně špatný. Skoro před koncem. Hádky, málo sexu atd.. ale udělal to ještě, než jsme to řádně ukončili! Každopádně jsme se k sobě vrátili a já mu to nemohla odpustit velmi dlouho. Nešlo to.. byla jsem totiž nevědomky těhotná a emoce šílely. Nakonec jsem to „přešla“ a těšili se z toho miminka. Přítel se snažil. Ale bohužel jsem po čase potratila. No a asi po 3 měsících (po emočním vypětí ze všeho - nevěra, těhu, potrat)) se začal scházet se svoji kamarádkou, každý pátek/14 dní se slovy, že je to jen kamarádka. Nakonec to dospělo k tomu, že odešel a neozval se 3 dny. Když jsem mu po té době řekla, že je konec, že nehodlám čekat, tak se s prosíkem vrátil. Prosil celý měsíc, každý den sms, kytky, sliby. Přísahy, že nic nebylo, jen si musel nějaké věci ujasnit. Jeho rodina mi volala a přimlovala se za něj, že je na tom opravdu špatně a já ho vzala zpět, ALE po 2 měsících jsem zjistila, že s ní spal a né jednou a že ji snad i chtěl. Vše jsem si dala dohromady a ty 3 dny strávil s ní a na mě prděl. Já se s ním opět rozešla, nechci ho zpět, vím že mi ubližoval, ale on opět prosí a naléhá a já ho mám kráva pořád ráda, ale už vím, že to nemá cenu. Nejhorší je, že měl jinak super stránky. Byl hodný, uměl zajistit, smáli jsme se spolu prostě vše (skoro vše) a proto je to tak těžký. Chtěla bych jen rady, příběhy nebo jen vynadání co blbnu a bez lítosti, ať na něj kašlu. Rady, jak neuvažovat o návratu!! Máte někdo podobné zkušenosti? Moc děkuji za odpovědi.

Změnit číslo, zablokovat ho všude kde se dá, aby tě nemohl kontaktovat a ideálně se přestěhovat - třeba na druhý konec města nebo prostě se sebrat a zmiznout. Pokud nemáš závazky, klidně být tebou se severu a jedu třeba jako au-pair do zahraničí. Poznáš novou zemi, získáš nové přátele, zkušenosti a naučíš se třeba jazyk, který se ti může někdy hodit. A nebo jednoduše najít si nový vztah. Já po třech letech šíleného vztahů za týden poznala svého manžela a zapomněla jsem tak rychle, že jsem si vlastně doteď po sedmi letech ještě nevzpomněla.

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 12.07.18 14:18

Jestli se k nemu zase vratis,muzes si na sebe rovnou dat hadr,protoze tak se k tobe zacne chovat.Jak si jde vazit nekoho,kdo si necha tohle libit?Mej svou hrdost a prestan ze sebe delat blbecka.Jestli si myslis,ze se zmeni a ze ho zmeni tvoje laska,tak na to honem rychle zapomen.To se nestane.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 14:36

@lalalyla já vím.. právě proto jsem odešla - hrdost, ego, sebeláska a vracet se nechci jen je těžké když se mi dere do mysli jen to hezké, ale když to po sobě čtu, tak :cert: a je to zas jednodušší, ale jsou chvile, kdy si srdce pohrává a je mi vše líto.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 14:38

@_0812_ vše jsem udělala s blokací apod.. ale odjet nebo se přestěhovat nemohu, pracuju v dobré firmě a mám pejska, ale aspon na chalupu utíkám. Nejhorší, že ho potkávám u práce. Pracuje naproti.

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 12.07.18 14:42
@Anonymní píše:
@lalalyla já vím.. právě proto jsem odešla - hrdost, ego, sebeláska a vracet se nechci jen je těžké když se mi dere do mysli jen to hezké, ale když to po sobě čtu, tak :cert: a je to zas jednodušší, ale jsou chvile, kdy si srdce pohrává a je mi vše líto.

Vzdycky to bude tezky,i kdyz ti ten dotycny ublizil,ale byt s nekym za kazdou cenu nema smysl.Ty ho mas sice moc rada,ale on tebe evidentne ne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 14:42

@Lainaire8 dříve pro mě byla něvěra také konečná, ale člověk to zváží, kdy to prožije na vlastní kůži. Ale je jasný, že opakovaná pro mě konečná je.

Uživatel je onlinejenny.fields
Nadpozemská drbna 25052 příspěvků 12.07.18 14:49

Nebuď ta kráva a kopni ho do zadku. Bude to dělat dokolečka, protože ví, že ty jsi hloupá a vezmeš ho zpět.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 14:52

@lalalyla Vím, že mě má hodně rád, jinak by tolik nenaléhal a neponižoval se ustavičním doprošováním. Vím to i od jeho známých, ale v tu dobu co se scházel s ní, jsem mu byla volná to ano.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >