Jak se o vás staral muž v období těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 11:10
Jak se o vás staral muž v období těhotenství ?

Cauky, jak se o vás staral váš muž v době těhotenství? Čekáme holčičku a mám hrozné chutě na sladké :nevim: Ale on to asi furt nechápe :roll: Zasla bych si sama pro sladké ale mám rizikové, tudíž mohu jen ležet 8o tak se ptám, jako prvorodicka, jak jste to měli vy? :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Luska
Kecalka 373 příspěvků 09.08.19 11:13

Vůbec se nestaral.

Čičorečka
Závislačka 2813 příspěvků 09.08.19 11:13

Zvedl se a zajel mi pro dortík klidně v osm večer. A to jsem ho tam jistou část těhotenství posílala klidně denně :lol: Řekni svému muži, že takhle by to nešlo.

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 46320 příspěvků 09.08.19 11:17

Já musela ležet tak dělal naprosto vše ;) Večer vždy odpadnul a jen říkal jak to vše já zvládnu tak v klidu a že raději v práci 12h směny než být oma :mrgreen:

pujda
Kecalka 319 příspěvků 1 inzerát 09.08.19 11:19

Tak můj muž mi sem tam něco přiveze, když je v obchodě, ale že by šel něco nakoupit jenom proto, že já zrovna dostala chuť, tak to ne. Ani by mě nenapadlo to po něm chtít :think: Jestli můžeš jen ležet, tak na nákupy chodí asi chlap, že? Tak ať nakoupí nějaké zásoby, až příště bude v obchodě, aby pak nemusel běhat podle toho, jaké chutě zrovna máš. A ty tak budeš mít vždycky něco po ruce :)

Russet
Neúnavná pisatelka 18346 příspěvků 09.08.19 11:19
@Anonymní píše:
Cauky, jak se o vás staral váš muž v době těhotenství? Čekáme holčičku a mám hrozné chutě na sladké :nevim: Ale on to asi furt nechápe :roll: Zasla bych si sama pro sladké ale mám rizikové, tudíž mohu jen ležet 8o tak se ptám, jako prvorodicka, jak jste to měli vy? :hug:

Nijak se nestaral, chodila jsem do práce. Kdybych měla rizikové, jídlo by mi donesl podle přání. Ale extra bych ho kvůli chuti na něco extra nehonila. Udělala bych si zásobu.

iwinek
Kecalka 500 příspěvků 09.08.19 11:19

U prvního jsem měla vždy týdenní chutě…jeden týden frčely koláče další melouny…takže mi to sám od sebe vždy přivezl ;) ale ani by mě nenapadlo ho pro něco večer nebo v noci honit…holt jsem musela vydržet :mrgreen: u druhého smůla, ale je fakt, že u toho jsem neměla nějak výrazné chutě :D

Piiimiii
Ukecaná baba ;) 1064 příspěvků 09.08.19 11:20

Dela, co muze :srdce:…a hlavne se porad pta, jak se mam a jak se citim…coz je pro me asi vic, nez jakykoli jiny servis…ale musim poukazat, ze nemam rizikove a kdyz mame chut, tak si na zmrzlinku zajdeme spolecne ;)

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 22030 příspěvků 09.08.19 11:22

Chodí se starší o víkendu ven když jsem unavená, když mi bylo blbě tak i o jídlo. Tahá za mě těžký věci, na úklid jsem vzala uklízečku. Že bych měla chutě a posílala ho někam v noci to fakt ne. Jo, vlastně včera se mnou musel po cestě domů do kavárny na dort :mrgreen: ale já rizikové nemám, jen už se sotva valím a třeba mi poda ruku aby mě zvednul když mi to nejde :lol:

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8479 příspěvků 09.08.19 11:23
@Anonymní píše:
Cauky, jak se o vás staral váš muž v době těhotenství? Čekáme holčičku a mám hrozné chutě na sladké :nevim: Ale on to asi furt nechápe :roll: Zasla bych si sama pro sladké ale mám rizikové, tudíž mohu jen ležet 8o tak se ptám, jako prvorodicka, jak jste to měli vy? :hug:
8o 8o 8o
Martha03
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 09.08.19 11:24

Chodil do práce, vydělával, staral se aby jsme se měli a mohl s námi být měsíc po porodu doma. Vůbec by mě ani nenapadlo ho otravovat s takovým prkotinama, notabebe když si můžu nákup objednat až do domu. Byla jsem taky na rizikovém.

aleaa
Kecalka 427 příspěvků 09.08.19 11:25

Něco vzal, když to měl po cestě. Ale jinak jsem z něj cvičenou opici nedělala.

debra.morgan
Extra třída :D 10030 příspěvků 09.08.19 11:25

Nosil mi jidlo z kuchyne do postele, prestoze jsem lezet nemusela 8), jinak delal vse o co jsem ho požádala, někdy i sám od sebe, ale pro čokolády jsme ho fakt neposílala :roll:, nákup si zvládnu objednat i z postele ;)

azaleila
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 44 inzerátů 09.08.19 11:28

Hele, jak kdy… něco řešil až moc, něco vůbec neviděl… ale pro sladké by mi dojel :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 11:29

Vůbec nijak.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama