Jak se obléknout na koncert do Lucerny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tabitta
Kecalka 443 příspěvků 04.02.18 15:04
Jak se obléknout na koncert do Lucerny?

Jak se obleknout na Dire Straits do Lucerny? :D Je únor, tak šaty asi ne..Ale chci vypadat dobre. Mám šedé džíny. Tenisky mam bežové, ale co když bude sníh? V kozackach to nedam, vsechny ostatní boty mam s podpatkem :,(
K tomu nejake tricko, top? Mozna potom jeste nekam zajdeme, tak nechci uplne jen " tricko s nápisem "

Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 04.02.18 15:08

Já bych zvolila nějáký společenský overal :)

Paola21
Závislačka 3605 příspěvků 04.02.18 15:17
@tabitta píše:
Jak se obleknout na Dire Straits do Lucerny? :D Je únor, tak šaty asi ne..Ale chci vypadat dobre. Mám šedé džíny. Tenisky mam bežové, ale co když bude sníh?V kozackach to nedam, vsechny ostatní boty mam s podpatkem :,(
K tomu nejake tricko, top? Mozna potom jeste nekam zajdeme, tak nechci uplne jen " tricko s nápisem "

Myslím, že sníh nehrozí a zvlášť v Praze, tam je tak 1 den v roce :) vzala bych si tmavší kalhoty a blůzu nebo tuniku

Svistice
Neúnavná pisatelka 17532 příspěvků 18 inzerátů 04.02.18 15:23

Vzala bych si něco lehčího, v Lucerně bývá dost teplo a nedýchatelno.

tabitta
Kecalka 443 příspěvků 04.02.18 15:30

Co třeba tricko s takovym tim spadlym ramenem? Není uplne spladly, jen ta polo.

Paola21
Závislačka 3605 příspěvků 04.02.18 15:34
@tabitta píše:
Co třeba tricko s takovym tim spadlym ramenem? Není uplne spladly, jen ta polo.

Proč ne, na Dire straits se to snese :)

hofka
Neúnavná pisatelka 15003 příspěvků 04.02.18 15:36

Jdeme taky a nad oblečením jsem tedy vůbec neuvažovala, oblíknu se úplně normálně, je to přece rockový koncert:-)

tabitta
Kecalka 443 příspěvků 04.02.18 15:42
@hofka píše:
Jdeme taky a nad oblečením jsem tedy vůbec neuvažovala, oblíknu se úplně normálně, je to přece rockový koncert:-)

Když ono je to tak trochu rande :oops:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >