Jak se obléknout na koncert do Lucerny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tabitta
Kecalka 406 příspěvků 04.02.18 15:04
Jak se obléknout na koncert do Lucerny?

Jak se obleknout na Dire Straits do Lucerny? :D Je únor, tak šaty asi ne..Ale chci vypadat dobre. Mám šedé džíny. Tenisky mam bežové, ale co když bude sníh? V kozackach to nedam, vsechny ostatní boty mam s podpatkem :,(
K tomu nejake tricko, top? Mozna potom jeste nekam zajdeme, tak nechci uplne jen " tricko s nápisem "

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 04.02.18 15:08

Já bych zvolila nějáký společenský overal :)

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 04.02.18 15:17
@tabitta píše:
Jak se obleknout na Dire Straits do Lucerny? :D Je únor, tak šaty asi ne..Ale chci vypadat dobre. Mám šedé džíny. Tenisky mam bežové, ale co když bude sníh?V kozackach to nedam, vsechny ostatní boty mam s podpatkem :,(
K tomu nejake tricko, top? Mozna potom jeste nekam zajdeme, tak nechci uplne jen " tricko s nápisem "

Myslím, že sníh nehrozí a zvlášť v Praze, tam je tak 1 den v roce :) vzala bych si tmavší kalhoty a blůzu nebo tuniku

Svistice
Neúnavná pisatelka 16907 příspěvků 2 inzeráty 04.02.18 15:23

Vzala bych si něco lehčího, v Lucerně bývá dost teplo a nedýchatelno.

tabitta
Kecalka 406 příspěvků 04.02.18 15:30

Co třeba tricko s takovym tim spadlym ramenem? Není uplne spladly, jen ta polo.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 04.02.18 15:34
@tabitta píše:
Co třeba tricko s takovym tim spadlym ramenem? Není uplne spladly, jen ta polo.

Proč ne, na Dire straits se to snese :)

hofka
Extra třída :D 14952 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 15:36

Jdeme taky a nad oblečením jsem tedy vůbec neuvažovala, oblíknu se úplně normálně, je to přece rockový koncert:-)

tabitta
Kecalka 406 příspěvků 04.02.18 15:42
@hofka píše:
Jdeme taky a nad oblečením jsem tedy vůbec neuvažovala, oblíknu se úplně normálně, je to přece rockový koncert:-)

Když ono je to tak trochu rande :oops:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama