Jak se od milovat

Anonymní
4.3.21 20:11

Jak se od milovat

Zdravím všechny přitomne…obracím se na vás o pomoc…jak se od milovat a přestat být krávou sama před sebou… Já 35let on 56let
Před dvěmi roky jsme.se seznámila na seznamce s jedním mužem…byly jsme domluvení na mileneckém vztahu(on svobodný, bez detny).
Vždy na můj popud (jsem se vnucovala)jsme se scházeli o víkendu na pravidelný sex…po roce a něco jsme se stále scházeli na můj popud o víkendech stim že už jsme spolu zůstávali přes noc až do rana, po tom roce a půl mě seznámil i se svými známými ke kterým mě půl roku pravidelně bral na návštěvy… Od ledna díky corone stratil práci a žije z rezerv stim že se snaží celou dobu od ledna založit si novou živnost jenže to není tak jednoduché… mezi tím dělá i práci bokem… A vše se mezi námi změnilo odmita mě, stratil veškerý zájem o mě…vždy, když jsme se během dvou let pohádaly vždy jsem. dolezla a vnutila a prosila o odpusteni..jenže tet už ani moje prosby nestaci.
Nic nechce řešit a už vůbec náš vztah když jsme jen milenci…a já jen brečím svou beznadeji k němu.
A strašně mě bolí že o mě stratil zájem a už neprojevuje svůj zájem o mě jako dřív, hlavně že ostatním, mu nedělá problém se ozvat nebo odpovědět myslím jeho kamaradky, kterých má dost. Když mu napíšu mě ignoruje…až to kolikrát nevydržím a něco mu od plic napíšu…dělám chybu vím…ale ta jeho ignorace a nejistota mě ubíjí.
drive mi psal zprávy na dobre ráno během dne si na mě vzpomel a vždy nezapomněl mě informovat že dojel. v pořádku nebo ze je doma.nebo že byl tam tam…ano při rozhovoru mi řekl že ke mě necítí to co já k němu že se schválně stáhnul apod…
A já se ptám krom toho že utnu kontakt a přestanu se vnucovat co vám pomohlo aby jste zapomeli na člověka na kterém vám záleželo se kterým vám bylo dobré a měli jste o něj zájem a těšili jste se na něho i na jakoukoliv jeho zprávu. Jak mám přestat být krávou…a od milovat se. nenabizej tě prosím ať si najdu zálibu nebo koníčka… Děkuji za každou radu bez kritizování…ale klidně mi napište jak jsme blbá ať se vzpamatují.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1218
4.3.21 20:19

Tak domluvili jste se na mileneckem vztahu tak nevim co ted chces. Navic si ho celou dobu asi moc nebrala, kdyz si musela dolejzat. Navic co s takovym dedkem. Najdi si nejakyho mladsiho a mej poradny vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1554
4.3.21 20:20

Utnout, vymazat, zablokovat, řešit vlastní sebevědomí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 20:27

Chci aby to mezi námi opět fungovalo jako dříve kdy se mi ozival a trávily jsme spolu víkendy a komunikoval semnou… Shodli jsme se že žádné děti ani společně bydlení nechceme i mě vyhovuje že on má svůj byt a já svůj…a přes práci jsme se vídali jen o víkendu…vyhovovalo mi na které úrovni byl náš vztah… Jenže po několikáté hádce mě ignoruje…a nemá takový zájem…a vnucovat se už nechci jak jsem to dělal celé 2 roky… A prosila o odpusteni…
Jen mě. to bolí a já nevím jak se toho zbavit abych po něm už netoužila…a hlavně nemilovala. nikdy jsem neměla partnera mladšího pod 50 let.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 20:27

Chci aby to mezi námi opět fungovalo jako dříve kdy se mi ozival a trávily jsme spolu víkendy a komunikoval semnou… Shodli jsme se že žádné děti ani společně bydlení nechceme i mě vyhovuje že on má svůj byt a já svůj…a přes práci jsme se vídali jen o víkendu…vyhovovalo mi na které úrovni byl náš vztah… Jenže po několikáté hádce mě ignoruje…a nemá takový zájem…a vnucovat se už nechci jak jsem to dělal celé 2 roky… A prosila o odpusteni…
Jen mě. to bolí a já nevím jak se toho zbavit abych po něm už netoužila…a hlavně nemilovala. nikdy jsem neměla partnera mladšího pod 50 let.

• Citovat
  • Nahlásit
103
4.3.21 20:28

Jaká nejistota? Tohle je jistojistá jistota! Už s Tebou nechce být..
Utni kontakt, bude to sice bolet, ale uvidíš, že to zvládneš. Čas je nejlepší lékař, i na zlomená srdce. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21754
4.3.21 20:30
@Anonymní píše:
Zdravím všechny přitomne…obracím se na vás o pomoc…jak se od milovat a přestat být krávou sama před sebou… Já 35let on 56let
Před dvěmi roky jsme.se seznámila na seznamce s jedním mužem…byly jsme domluvení na mileneckém vztahu(on svobodný, bez detny).
Vždy na můj popud (jsem se vnucovala)jsme se scházeli o víkendu na pravidelný sex…po roce a něco jsme se stále scházeli na můj popud o víkendech stim že už jsme spolu zůstávali přes noc až do rana, po tom roce a půl mě seznámil i se svými známými ke kterým mě půl roku pravidelně bral na návštěvy… Od ledna díky corone stratil práci a žije z rezerv stim že se snaží celou dobu od ledna založit si novou živnost jenže to není tak jednoduché… mezi tím dělá i práci bokem… A vše se mezi námi změnilo odmita mě, stratil veškerý zájem o mě…vždy, když jsme se během dvou let pohádaly vždy jsem. dolezla a vnutila a prosila o odpusteni..jenže tet už ani moje prosby nestaci.
Nic nechce řešit a už vůbec náš vztah když jsme jen milenci…a já jen brečím svou beznadeji k němu.
A strašně mě bolí že o mě stratil zájem a už neprojevuje svůj zájem o mě jako dřív, hlavně že ostatním, mu nedělá problém se ozvat nebo odpovědět myslím jeho kamaradky, kterých má dost. Když mu napíšu mě ignoruje…až to kolikrát nevydržím a něco mu od plic napíšu…dělám chybu vím…ale ta jeho ignorace a nejistota mě ubíjí.
drive mi psal zprávy na dobre ráno během dne si na mě vzpomel a vždy nezapomněl mě informovat že dojel. v pořádku nebo ze je doma.nebo že byl tam tam…ano při rozhovoru mi řekl že ke mě necítí to co já k němu že se schválně stáhnul apod…
A já se ptám krom toho že utnu kontakt a přestanu se vnucovat co vám pomohlo aby jste zapomeli na člověka na kterém vám záleželo se kterým vám bylo dobré a měli jste o něj zájem a těšili jste se na něho i na jakoukoliv jeho zprávu. Jak mám přestat být krávou…a od milovat se. nenabizej tě prosím ať si najdu zálibu nebo koníčka… Děkuji za každou radu bez kritizování…ale klidně mi napište jak jsme blbá ať se vzpamatují.

@Ram16G by mohl poradit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
4.3.21 20:56

Žádné zaručene rady na odmilování nejsou, to snad ve svém věku víš, i když nejspíš ne, když se chováš jako blbka, takže čas, čas, čas a jen čas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5913
4.3.21 20:59

Holt si přiznej, že chlap na tebe zvysoka se. e. Nemá nějakou jinou sexuální přítelkyni? Najdi si někoho jiného, nejlépe svého věku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16054
4.3.21 21:42

NECHCE TĚ.

A vlastně tě nejspíš nikdy moc nechtěl, ale když ses vnucovala, pak to chvíli vypadalo že by si mohl zvyknout, ale když najednou přišly obtíže, tak už neměl sílu předstírat, že by to mohlo fungovat.

Ty si to odmítala přizanat a žila si v nějké své fantazii, do které ses teď propadla.

Je to těžké si to přiznat, ale bez toho se v tom můžeš zasekat na pěkně dlouho a odsabotovat si možnost si pár nepříjemných věcí přiznat, poučit se z nich a začít sama sebe dávat dohromady a případně narazit na někoho kdo tě bude chtít a bude to mnohem lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 22:06

Děkuji…ženy.
Od některých si to budu projistotu číst stále dokola…ať si to v rýhu do pameti.
Pro ty co nechápou moje chování…mám jednu špatnou vlastnost že když se zamilují nevidím chyby druhého a snažím se ho ve všem omlouvat a tolerovat plno věcí… Snad se někdy zbavim téhle moji chyby.

• Citovat
  • Nahlásit
210
5.3.21 07:58

Už se mu nevnucuj. Měla bys něco dělat se svým sebevědomím, protože si sama sebe nevážíš a máš pocit, že se skoro 60ti letým chlapem jsi mohla potkat životní štěstí. Prostě tě nechtěl a jemu staromládenecký život vyhovuje. Tečka. Uklidni se tím, že nejsi první a ani poslední, s kterou mu to nevyšlo.

Však časem najdeš jiného, aktivnější nabíječe, kterej nebude jak psí čumák, a na tohohle morouse si už nevzpomeneš. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
5.3.21 08:18

To je vážně úplný dno zoufalosti. Seber se, odcestuj do zahraničí, ať se konečně odpoutáš a začni nový život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
5.3.21 08:43

Ja bych se poradil s manželem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 10:00

Děkuji…cítím se lépe když čtu vaše příspěvky…
Ve svém. zoufalstvi nedokážu reálné myslet…a vaše příspěvky mi pomáhají…Lepší než psycholog…děkuji emiminu

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat