Jak se od něj odpoutat? Musím jít dál

Anonymní
15.9.21 20:46

Jak se od něj odpoutat? Musím jít dál

Ahoj, jsem už půl roku po rozchodu, kde jediná věc, která mě držela „při životě“ byla naděje, že se ke mně vrátí. Po nějaké době jsem mu napsala a začali jsme se zase bavit jako přátelé. Myslela jsem, že se do mě zamiluje a vrátíme se k sobě. Jenže už si tím tak jistá nejsem. Jak se mám od něj odpoutat a nechat ho jít? Vím, že je to správně, ale pořád se nemůžu zbavit myšlenky, že jednou Budem zase spolu. Díky moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3613
15.9.21 20:49

Ukoncit to, nekamaradit, vzpominky do sklepa a vrhnout se do neceho smysluplneho :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 20:53

Radu nemám.. Ale odpověď na vaši otázku by mě zajímala.. V mém případě jsou v tom i děti a jeho chování vůči mě už mě ubijí.. Chtěla bych sebrat poslední kousky hrdosti a jít dál.. :(

• Citovat
  • Nahlásit
1016
15.9.21 21:15

Najit si nejakeho konicka a soustredit se co nejvice na nej? Vyhazela bych vsechny veci, ktere vam ho pripominaji……cas to vsechno obrousi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1487
15.9.21 21:31

Najít si někoho lepšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 21:50

Me by zajimala odpoved z druhe strany. Kdyz me nechce nechat jit

• Citovat
  • Nahlásit
452
včera v 18:57

Kup si medvídka mývala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 20:12

Pokud už víš že nechce, tak pro mě je nejmíň bolestné najít si nového muže, se kterým zapomeneš..

• Citovat
  • Nahlásit
včera v 21:31
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem už půl roku po rozchodu, kde jediná věc, která mě držela „při životě“ byla naděje, že se ke mně vrátí. Po nějaké době jsem mu napsala a začali jsme se zase bavit jako přátelé. Myslela jsem, že se do mě zamiluje a vrátíme se k sobě. Jenže už si tím tak jistá nejsem. Jak se mám od něj odpoutat a nechat ho jít? Vím, že je to správně, ale pořád se nemůžu zbavit myšlenky, že jednou Budem zase spolu. Díky moc

S tím toho moc dělat nejde. Pro někoho je půl roku málo. Kamarádství nemůže fungovat, když ho chceš za partnera. Nech ho jít. Na vztah musí být dva. Láska se nedá vynutit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat