Jak se odloučit a zapomenout?

13.11.19 04:16

Jak se odloučit a zapomenout?

Jak se mám odloučit od milenky, když se náhle rozhodla že už se nechce scházet? Každý den ji mám potřebu volat abych ji slyšel a prosím ji ať přijede, ale nechce už pokračovat. Na jinou ženu nemám pomyšlení, existuje nějaký návod jak ji nekontaktovat a nemyslet na ni? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
13.11.19 05:07

Milenku.. To znamena, ze mas zenu. Vzpamatuj se. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
213
13.11.19 06:32

No dolejzáním ji určitě neuženeš, prď na to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13807
13.11.19 07:53

Vymaz všechny kontakty na ní a všechno, co ti jí připomíná. Změn si vyzvánění, tón na zprávu a dej tomu čas. Zkus třeba sport, unav se fyzicky co to jde, choď ven s kamarády, prostě žij a hlavně se nelituj. Docela mě překvapuje, že i nějaký chlap to prožívá, ti to většinou hodí za hlavu a mají v pi. i.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.11.19 08:04
@Anonymní píše:
Milenku.. To znamena, ze mas zenu. Vzpamatuj se. :cert:

Nemám ženu ani žádnou partnerku, ona má manžela, proto milenka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
13.11.19 08:22

Najdi si prevoznici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.11.19 10:52

Víš jak, zamilovat se do milenky, to je vždycky průšvih. Proto, pokud na to nemáš koule, je lepší rovnou koukat po nezadaných.
Nezbyde ti nic jiného, než vymazat ze života a jít dál. Prostě normální rozchod, no… :nevim:
Obnovit koníčky, něčím se zaměstnat, unavit, začít se scházet s přáteli, na které si třeba dřív neměl čas atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.11.19 20:26

@ZamilovanyDoMilenky najdi si jiný cíl. Ne nutně jinou ženu. Milenku nech žít si svůj život, podle mě ji hoří koudel pod p. delí a proto se rozhodla ten vztah s tebou ukončit. Má rodinu a dala přednost jí. Respektuj to a neponižuj se. Hlavu si nevymažeš, ale můžeš ji zaměstnat :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama