Jak se odmilovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mia_013
Povídálka 11 příspěvků 20.01.18 23:46
Jak se odmilovat?

Původně jsem to sem vůbec nechtěla psát, ale třeba mi to nějak pomůže… :D (je mi patnáct, tak mě nesuďte, určitě jste museli podobně „životně“ důležité věci resit taky :D) už to bude rok, co jsem zamilovaná do jednoho kluka.. Naživo se skoro nebavíme, kromě takové té „zdvořilé“ konverzace (jsem velmi stydlivá a s cizími lidmi moc komunikaci nezvládám..), ale hodně jsme si psali a píšeme.. On ví, co k němu cítím a i on měl nějaké náznaky vůči mně. Nikdy z toho však nic nebylo. Kdykoliv jsem se z toho snažila dostat (například jsem si vyšla s někým jiným), tak mi začal psát, že mu na mně záleží, že nechce aby mi někdo ublížil a podobně… Takhle se to táhlo asi 9 měsíců, dokud jsem si neřekla, že se s ním chci už sejít a všechno ujasnit… Byli jsme už domluvení, když jsem 4 dny předem zjistila, že si našel přítelkyni (jeho dlouholetá kamarádka a taky ex)… Tím jsem to brala jako konec… Každopádně se mi zase začal ozývat a říká mi pořád to samé. Že mi to dneska moc slušelo, že to s tou jeho nemyslí vážně atd…
Já už na to ale nemám.. Nechci být zase další rok zaseklá na místě. Problém ale je, že když se ozve, nedokážu mu odolat.. Máte někdo stejnou zkušenost a nevíte jak se „odmilovat“, zapomenout? :nevim:

Reakce:
Jindriska88
Kecalka 232 příspěvků 21.01.18 00:01

Spise je otázkou co vlastně chceš. Chces tohoto kluka s nezavaznym laskovanim pres zprávy nebo přítele se kterým prozijes pekne chvíle, zamilovanost, rande, atd.?Tento dotyčný to hraje na dvě strany, nějak nevidím opravdový zájem o tebe.

Russet
Extra třída :D 12174 příspěvků 21.01.18 00:02

Jedině čas. V patnácti mi zamilovanost vydržela necelý rok :nevim: Ač jsem byla stydlín, šla jsem na rande. Tenkrát jsme si mohli dopisovat koresponďákem, mobily nosili jen důležití podnikatelé a PC jsem si poprvé vyzkoušela až na hodině informatiky.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 21.01.18 00:36

Já si ve 13 našla kluka a byli jsme spolu do 18 :) byla jsem ale pár let zakoukaná do jiného, teď se tomu směju, obvzlast když vím jak ten kluk dopadl. Já si myslím, že si s tebou ten kluk jen hraje. Dělá mu dobře, že je o něj zájem. A když si z někým výjdeš, jednoduše žárlí, že by jeho obdivovatelka přestala jeho obdivovat. Pokud to půjde, zkusila bych si najít jiného kluka, přerušila s ním kontakt, dala mu najevo, že už je ti volný. A uvidíš, třeba si uvědomí, že tě má taky rád :) a pak kdo ví :hug:

Mia_013
Povídálka 11 příspěvků 21.01.18 22:01

@Jindriska88 jeho jako přítele, jinak po vztahu zase tak „neprahnu“.. (v patnácti mám dost času :D ). Spíše ho chci prostě dostat z hlavy, kdyz to nemá budoucnost, jen nemám tucha jak :zed:

Jindriska88
Kecalka 232 příspěvků 22.01.18 13:11

@Mia013

Jedna vychytávka. Čím víc ho budeš chtít vyhnat z hlavy, tím víc to nepůjde. Stejně jako rady typu: „Nemyslet na to“ :-D. Takže spíš doporučuji pozornost přesunout na něco, co tě baví nebo čeho bys chtěla dosáhnout (zlepšení výsledků ve škole, nový sport, zvyšování kondice, hudba, umění, nevím, co tě přesně baví, cestování, trávení času s přáteli, atd.) a dotyčného nechat žít svým životem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 13:24
Já to dokázala

Zamilovala jsem se za trochu jiných okolností, měli jsme s manželem krizi a odluku, ale jinak velmi podobný příběh. Za prvé, nejsi amorální osoba, to bys byla, kdyby ti na rodině nezáleželo. U me to došlo tak daleko, že jsem s manželem vůbec nemohla spát. Vztah s milencem trval cca půl roku, po tom už začaly opadat růžové brýle a vracet se rozum. Nakonec jsem se do manžela znovu zamilovala a to ještě víc, než předtím a na bývalého milence si ani nevzpomenu. Co je ale důležité, abyste zkusili s manželem narovnat věci, které vám ve vztahu vadí, chybí.

kaciiiiiiiiii
Nováček 6 příspěvků 16.07.18 14:37

A promluvili jste si o tom nakonec? Byla jsem v podobné situaci, i když to netrvalo tak dlouho, promluvili jsme si o tom. Hodně mi to pomohlo, už jeom slyšet, že o tebe ten dotyčný nemá zájem hodně pomůže. Jinak doporučuju se pomalu snažit bavit s novýma lidma (vím, že si psala, že si introvert, ale když začneš pomalu a vždycky si pak uděláš čas jenom na sebe tak by to mohlo jít). Můžeš potkat někoho nového a na tohohle si už ani nevzpomenout :) :) :)

alejandra
Povídálka 21 příspěvků 25.07.18 08:53

No a víš, jestli se mu dá věřit? Když ti píše věci typu, že se mu líbíš a že mu na tobě záleží, ale potom se dá dohromady s jinou (navíc se svou ex) a ještě říká takové věci, že to s ní nemyslí vážně :think: Já bych mu asi moc nedůvěřovala, protože potom by to samé mohl udělat tobě, dali byste se dohromady a začal by psát jiné, že to s tebou nemyslí vážně a ty bys o tom ani nevěděla. Nevím kolik je jemu, ale spíš to bude takové to první pobláznění :oops: třeba za rok potkáš někoho úplně jiného a mnohem lepšího. I když teď si to třeba nedokážeš představit, ale uvidíš že to tak bude :srdce:

Mia_013
Povídálka 11 příspěvků 07.08.18 09:02

.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >