Jak se odmilovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mia_013
Nováček 8 příspěvků 20.01.18 23:46
Jak se odmilovat?

Původně jsem to sem vůbec nechtěla psát, ale třeba mi to nějak pomůže… :D (je mi patnáct, tak mě nesuďte, určitě jste museli podobně „životně“ důležité věci resit taky :D) už to bude rok, co jsem zamilovaná do jednoho kluka.. Naživo se skoro nebavíme, kromě takové té „zdvořilé“ konverzace (jsem velmi stydlivá a s cizími lidmi moc komunikaci nezvládám..), ale hodně jsme si psali a píšeme.. On ví, co k němu cítím a i on měl nějaké náznaky vůči mně. Nikdy z toho však nic nebylo. Kdykoliv jsem se z toho snažila dostat (například jsem si vyšla s někým jiným), tak mi začal psát, že mu na mně záleží, že nechce aby mi někdo ublížil a podobně… Takhle se to táhlo asi 9 měsíců, dokud jsem si neřekla, že se s ním chci už sejít a všechno ujasnit… Byli jsme už domluvení, když jsem 4 dny předem zjistila, že si našel přítelkyni (jeho dlouholetá kamarádka a taky ex)… Tím jsem to brala jako konec… Každopádně se mi zase začal ozývat a říká mi pořád to samé. Že mi to dneska moc slušelo, že to s tou jeho nemyslí vážně atd…
Já už na to ale nemám.. Nechci být zase další rok zaseklá na místě. Problém ale je, že když se ozve, nedokážu mu odolat.. Máte někdo stejnou zkušenost a nevíte jak se „odmilovat“, zapomenout? :nevim:

Reklama

Reakce:

Jindriska88
Kecalka 187 příspěvků 21.01.18 00:01

Spise je otázkou co vlastně chceš. Chces tohoto kluka s nezavaznym laskovanim pres zprávy nebo přítele se kterým prozijes pekne chvíle, zamilovanost, rande, atd.?Tento dotyčný to hraje na dvě strany, nějak nevidím opravdový zájem o tebe.

Russet
Echt Kelišová 9250 příspěvků 21.01.18 00:02

Jedině čas. V patnácti mi zamilovanost vydržela necelý rok :nevim: Ač jsem byla stydlín, šla jsem na rande. Tenkrát jsme si mohli dopisovat koresponďákem, mobily nosili jen důležití podnikatelé a PC jsem si poprvé vyzkoušela až na hodině informatiky.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 21.01.18 00:36

Já si ve 13 našla kluka a byli jsme spolu do 18 :) byla jsem ale pár let zakoukaná do jiného, teď se tomu směju, obvzlast když vím jak ten kluk dopadl. Já si myslím, že si s tebou ten kluk jen hraje. Dělá mu dobře, že je o něj zájem. A když si z někým výjdeš, jednoduše žárlí, že by jeho obdivovatelka přestala jeho obdivovat. Pokud to půjde, zkusila bych si najít jiného kluka, přerušila s ním kontakt, dala mu najevo, že už je ti volný. A uvidíš, třeba si uvědomí, že tě má taky rád :) a pak kdo ví :hug:

Mia_013
Nováček 8 příspěvků 21.01.18 22:01

@Jindriska88 jeho jako přítele, jinak po vztahu zase tak „neprahnu“.. (v patnácti mám dost času :D ). Spíše ho chci prostě dostat z hlavy, kdyz to nemá budoucnost, jen nemám tucha jak :zed:

Jindriska88
Kecalka 187 příspěvků 22.01.18 13:11

@Mia013

Jedna vychytávka. Čím víc ho budeš chtít vyhnat z hlavy, tím víc to nepůjde. Stejně jako rady typu: „Nemyslet na to“ :-D. Takže spíš doporučuji pozornost přesunout na něco, co tě baví nebo čeho bys chtěla dosáhnout (zlepšení výsledků ve škole, nový sport, zvyšování kondice, hudba, umění, nevím, co tě přesně baví, cestování, trávení času s přáteli, atd.) a dotyčného nechat žít svým životem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 13:24
Já to dokázala

Zamilovala jsem se za trochu jiných okolností, měli jsme s manželem krizi a odluku, ale jinak velmi podobný příběh. Za prvé, nejsi amorální osoba, to bys byla, kdyby ti na rodině nezáleželo. U me to došlo tak daleko, že jsem s manželem vůbec nemohla spát. Vztah s milencem trval cca půl roku, po tom už začaly opadat růžové brýle a vracet se rozum. Nakonec jsem se do manžela znovu zamilovala a to ještě víc, než předtím a na bývalého milence si ani nevzpomenu. Co je ale důležité, abyste zkusili s manželem narovnat věci, které vám ve vztahu vadí, chybí.

kaciiiiiiiiii
Nováček 6 příspěvků 16.07.18 14:37

A promluvili jste si o tom nakonec? Byla jsem v podobné situaci, i když to netrvalo tak dlouho, promluvili jsme si o tom. Hodně mi to pomohlo, už jeom slyšet, že o tebe ten dotyčný nemá zájem hodně pomůže. Jinak doporučuju se pomalu snažit bavit s novýma lidma (vím, že si psala, že si introvert, ale když začneš pomalu a vždycky si pak uděláš čas jenom na sebe tak by to mohlo jít). Můžeš potkat někoho nového a na tohohle si už ani nevzpomenout :) :) :)

alejandra
Povídálka 21 příspěvků 25.07.18 08:53

No a víš, jestli se mu dá věřit? Když ti píše věci typu, že se mu líbíš a že mu na tobě záleží, ale potom se dá dohromady s jinou (navíc se svou ex) a ještě říká takové věci, že to s ní nemyslí vážně :think: Já bych mu asi moc nedůvěřovala, protože potom by to samé mohl udělat tobě, dali byste se dohromady a začal by psát jiné, že to s tebou nemyslí vážně a ty bys o tom ani nevěděla. Nevím kolik je jemu, ale spíš to bude takové to první pobláznění :oops: třeba za rok potkáš někoho úplně jiného a mnohem lepšího. I když teď si to třeba nedokážeš představit, ale uvidíš že to tak bude :srdce:

Mia_013
Nováček 8 příspěvků 07.08.18 09:02

.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama