Reklama

Jak se odmilovat od manžela, který se chce rozvést?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 08:45
Jak se odmilovat od manžela, který se chce rozvést?

Ahoj, měli jsme takové normální manželství, občas jsme se hádali. V lednu přišel manžel s tím, že se chce rozvést a cítí to už poslední 3 roky. Občas v hádce rozvodem vyhrožoval. A chce to dost rychle… Mně jde o to, že jej mám pořád ráda. navíc myslím na děti, jaké to bude (děti 9 a 4 roky). Cítím, že už u manžela není šance, naposledy mi to potvrdil včera (hlavní důvod, že jej to se mnou nebaví). Poraďte, jak se s tím co nejrychleji vyrovnat. Te´d jsem doma sama, oni jeli na jarní prázdniny lyžovat, on si vzal s sebou maminku. čas doma mi vše připomíná. Ale nechci se unáhleně stěhovat pryč. Jak se s tím celým smířit, že mě už prostě nemiluje a nechce být se mnou? Budu muset opustit i náš domov, což to celé ztěžuje. Díky za každou radu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »

Reklama

Reakce:

Agrion
Závislačka 2776 příspěvků 18.02.18 08:54

Pokud se budes muset odstehovat ty, tak neztracej cas a hledej podnajem… Chapu ze je to tezky a nejlip by ti tu situaci usnadnilo zdrave „nastvani“. Uprimne asi bych trochu popatrala, protoze naprosta vetsina chlapu, ktere „uz to s manzelkou nebavi“ a najednou na rozvod hrozne spechaji uz ma nekde nejakou nahradnici :nevim:

Phenomene 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 08:54

To bude na dlouho. Ale odmilovavani se zacne s prvnimi tahanicemi o deti, vyzivne, majetek.

Preji hodne sil. :hug:

Helileli
Závislačka 2846 příspěvků 18.02.18 08:59

Je mi to líto. A proč se musíš stěhovat ty, bydlení není vaše společné? Já nechápu tu logiku, chlapa to přestane bavit a ženská s dětmi, táhni si do garsonky či k rodicum. Proč to není naopak?
Co se týká odmilovani, odmilujes se rychle, až zjistíš, že „tři roky mě to s tebou nebaví a teď se chci rychle rozvést“ ve skutečnosti znamená „tři roky to tahnu s milkou a ona si dupla, že chce svatbu“. :?
Hlavně mu neustupuj jen kvůli tomu, že ho máš ráda, jak si to teď nastavíte, tak to bude. On odchází od rodiny, on ji rozbíjí, dej mu to sežrat a vybojuj pro děti nejlepší podmínky.

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 18.02.18 09:03

Podle me chlap jentak neodchazi kdyz ho to uz nebavi. Vetsinou je to fakt kvuli tomu ze uz ma jinou. Drzim palce at to zvladnes :hug:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8089 příspěvků 18.02.18 09:04
@Helileli píše:
Je mi to líto. A proč se musíš stěhovat ty, bydlení není vaše společné? Já nechápu tu logiku, chlapa to přestane bavit a ženská s dětmi, táhni si do garsonky či k rodicum. Proč to není naopak?
Co se týká odmilovani, odmilujes se rychle, až zjistíš, že „tři roky mě to s tebou nebaví a teď se chci rychle rozvést“ ve skutečnosti znamená „tři roky to tahnu s milkou a ona si dupla, že chce svatbu“. :?
Hlavně mu neustupuj jen kvůli tomu, že ho máš ráda, jak si to teď nastavíte, tak to bude. On odchází od rodiny, on ji rozbíjí, dej mu to sežrat a vybojuj pro děti nejlepší podmínky.

Z čeho soudis, že děti nezůstávají ve svém původním domově?

Phenomene 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 09:04
@lalalyla píše:
Podle me chlap jentak neodchazi kdyz ho to uz nebavi. Vetsinou je to fakt kvuli tomu ze uz ma jinou. Drzim palce at to zvladnes :hug:

Stejne tak zenska :lol:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 18.02.18 09:05

Promiň, ale nic není jen tak. Nevěřím tomu, že manžel z ničeho nic přišel a řekl, že se chce rozvést. Pravděpodobně se to táhlo dlouho a on asi už má jinou, a to mu dalo impuls k tomu ráznému kroku. Jo, člověk si často uvědomí co měl, až když to ztratí. Nechápu tady některé ženy, opravdu ne. Manželů si nevažite, berete je jako samozřejmost a pak tu bekate. Máš dvě možnosti, buť si promluvite, a ty se budeš snažit mu dokázat, že ho máš ráda a stojíš o něj. Nebo se budeš trápit nějaký čas, protože odmilovat se, nejde ze dne na den.

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 18.02.18 09:05
@Saulus píše:
Stejne tak zenska :lol:

Jo asi taky :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 09:06

@Helileli budu se stěhovat já, protože máme společný dům a já ho nemůžu vyplatit. pracuju chvíli, jsem ještě ve zkušebce a mám normální plat, on dvojnásobný. Navíc život v domku asi není nejlepší pro samotnou ženskou.
ano chci co nejlepší podmínky pro nás s dětma, budeme mít tedy střídavou péči, ale ii tak. Mám vymyšlenou částku výživného pro děti.

Helileli
Závislačka 2846 příspěvků 18.02.18 09:07
@pohledzdruhes­trany píše:
Z čeho soudis, že děti nezůstávají ve svém původním domově?

Z praxe.

Uživatel je onlineAnnabela11
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 18.02.18 09:12
@Anonymní píše:
@Helileli budu se stěhovat já, protože máme společný dům a já ho nemůžu vyplatit. pracuju chvíli, jsem ještě ve zkušebce a mám normální plat, on dvojnásobný. Navíc život v domku asi není nejlepší pro samotnou ženskou.
ano chci co nejlepší podmínky pro nás s dětma, budeme mít tedy střídavou péči, ale ii tak. Mám vymyšlenou částku výživného pro děti.

Myslela jsem když je střídavá péče tak není nárok na nějaké výživné na děti… 8o

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8089 příspěvků 18.02.18 09:14
@Helileli píše:
Z praxe.

Tady bych to neviděl, manžel bere děti na jarňáky, zvládne se o ně starat, minimálně v tom bytě zůstanou v rámci střídavky.

Helileli
Závislačka 2846 příspěvků 18.02.18 09:15
@Anonymní píše:
ano chci co nejlepší podmínky pro nás s dětma, budeme mít tedy střídavou péči, ale ii tak. Mám vymyšlenou částku výživného pro děti.

Ale ty nejsi samotná ženská, máš děti. A on tě bude mít z čeho vyplatit? To už má ulity nějaký svoje peníze bokem, které nejsou součástí SJM? Já bych se poohlidla v blízkém okolí nejen po pronajmech, ale i po koupi. Pokud tě bude vyplácet, budeš mít větší sumu pohromadě a mohla bys ji využít jako základ pro hypo.

lucie.krajcarova
Kecalka 425 příspěvků 100 inzerátů 18.02.18 09:15

Jo při rozdílných příjmech rodičů nárok na výživné je i při střídavce, to jsem si zjistila. Jak jinak dětem zajistit stejnou životní úroveň jako v manželství..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Chmurná bilance Jana Hrušínského: My se smějeme, ale jsme prakticky zničeni

Ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (63) se k politice vyjadřuje poměrně... číst dále >

Dušek dne: Karel Janeček přišel na slavnostní událost v obleku, ale bez bot!

Podnikatel Karel Janeček světu zase jednou ukázal, jak si žije bohémským... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >