Jak se odmilovat - skončil to

Anonymní
26.11.19 18:57

Jak se odmilovat - skončil to

Ještě v neděli bylo všechno v pořádku, zalitý sluncem… Prý se dneska uvidíme. Nepřijel, včera mi, ani neodepsalna vzkaz.

Tušila jsem, že se něco děje, celý den nebyl na Fb a to bývá každý den, dnes to samé… Až asi před dvěma hodinami mi napsal, že bude rozumný to skončit. Odepsala jsem, zase,?

Jeho odpověď mě dostala: ano a snad naposledy

Zeptala jsem se co se děje, proč taková změna najednou? Nic, žádná odpoved. Prý si nechce dopisovat.

Poděkovala jsem mu za prima rok. Že jsem ho milovala a neměla narozdíl od něj pochyby. Napsala mu, že má u mě zbytek věci a ještě jeden dárek, ať přijede zítra. Když přijede přijede, když ne tak ne.

Přečetl si to a neodepsal… Holky rvu jak želva. Já vím, že od začátku měl pochyby kvůli věkovému rozdílu(28let), už po měsíci se se mnou kvůli tomu rozešel, po měsíci chtěl abych s ním bydlela-to jsem odmítla, prakticky je tomu tak doteď, bydlí dal než já mám práci…

Snažila jsem se mu dokázat, že ho miluju. Dopadlo to tak, že byl skoro rok klid, vzal mě na dovolenou, každý den jsme byli v kontaktu, měli jsme letos naplánované společně Vánoce… Ještě v neděli mi psal, radil, posílal zamilovane věci…

A teď tohle. Nevím co dělat. Bojuju s tím mu už nenapsat..nechápu to, co se stalo, co se mu honí hlavou…

S jistotou vím, že jinou nemá, to je jediný co vím

:,(
  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4265
26.11.19 19:05

Tak někdo by ten rozum měl mít. Dvacet osm let je velký rozdíl. Třeba chce vlastní děti. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52946
26.11.19 19:21

Je to velký věkový rozdíl. Najdi si někoho, kdo bude zhruba stejně starý. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5081
26.11.19 19:22

Je starej. Za chvíli bude úplně k ničemu. Budeš muset o něj pečovat. Nech ho jít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
senteler1
26.11.19 19:24

A je o 28 let starší a nebo mladší?

• Citovat
  • Nahlásit
4635
26.11.19 19:29

Normalne se ke vztahovym dotazum tady nevyjadruji, ale tentokrat mi to neda. Predpokladam, ze je o 28 let starsi, takze neni nactilety kluk, ale dospely muz. A dospely muz se nerozchazi napsanou zpravou, ale slusne z oci do oci. Uz to by pro me byla studena sprcha a vystrizliveni ze zamilovanosti. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20131
26.11.19 19:30

Další charakter koukám :roll: kašli na něj, je to normální srab a zbabělec. Hlavně mu nepiš, když mu nestojíš ani za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 19:32

Právě to je to holky, taky mi to vadí, že to neřekl z oči do očí. Já bych tak jednala a chtěla jsem i aby to udělal…

Ne, psát mu snad nebudu. Teď se držím, ale co od zítra nevím… Mám dovolenou, počasí nepřeje, kamarádku mám jednu a ta nemá čas.

Přijdu si jak póvl, kterému nestojím, ani za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
1980
26.11.19 19:35

Chce to jen čas, teď ti bude hodně smutno, ale bude to lepší a lepší.. A za rok budeš ráda, že to dopadlo, jak to dopadlo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
26.11.19 19:39

Nepiš mu už nestojí za to když bude chtít ozve se sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20131
26.11.19 19:45
@Anonymní píše:
Právě to je to holky, taky mi to vadí, že to neřekl z oči do očí. Já bych tak jednala a chtěla jsem i aby to udělal…

Ne, psát mu snad nebudu. Teď se držím, ale co od zítra nevím… Mám dovolenou, počasí nepřeje, kamarádku mám jednu a ta nemá čas.

Přijdu si jak póvl, kterému nestojím, ani za odpověď

Hele mě hodně pomáhá okamžitě smazat všechny kontakty, je to taková pojistka proti slabý chvilce. Změnit si vyzvánění a hecnout se zamakat sama na sobě. Aby čuměl, až na mě za čas někde narazí. Že nenarazí nebo nečumí, už pak není podstatný :lol: máš volno, tak si dojdi zaplavat do bazénu, ohřát do sauny, kup si nějakou knížku, dobrý čaj nebo víno, naplánuj si na každý den dlouhou procházku, dojdi si na masáž, ke kadeřnici, na pedikúru,… prostě cokoliv tě těší a udělá radost. On se zachoval jako srá. č, nezaslouží si, abys na něj myslela nebo se pro něj trápila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20131
26.11.19 19:46
@janablizkova píše:
Nepiš mu už nestojí za to když bude chtít ozve se sám.

A tu chvíli bych si vychutnala, smazala bych to bez přečtení. Taky hezký pocit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32922
26.11.19 19:55

Promin. Takze ty jsi nejakemu pro tebe skoro dedovi dokazovala, jak stoji za to te milovat a jak jsi skvela. Paneboze, to musi byt zeda megaborec, kde je zdroj takovych chlapu? :lol:

Ne, ted vazne. Chapu frustraci z nepovedeneho vztahu. Ale tady to bylo spatne od zacatku, jestli se s tebou porad rozchazi, tak je to proti vsemu, co bezna zena od vztahu očekává, tedy jakous takous jistotu a oporu. Jednou urcite poznas, ze neni ceho litovat. Ted se proste drz. Neni umeni mit posledni slovo. Drzim palce, zvladni to!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 19:58

@terien Telefon jsem smazala. Konverzaci na MS taky, ale nejde mi odstranit kontakt. A jako naschvál vždycky svítí jako první… :,(

Připadám si jako póvl, orpavdu, nula, který nestojí ani za odpověď. Zeptala jsem se ho, zda mě měl orpavdu rád, nebo to bylo jak bývá pro starší pány jen o jednom. Neodpověděl, jen, že si nechce dopisovat.

To mě položilo. Stoupl mi stres, potim se a brečím jak želva…

Plánovali jsem společný Vánoce, těšila jsem se. Ještě minulý čtvrtek za mnou byl, přivezl mi zase květiny… A teď tohle. :? Nerozumím tomu.
Já kr…va mu dala v ten čtvrtek dárky k Vánocům, aby si je užil, bylo jich spousta… Nejde o peníze, ale o to moje snažení.

Ještě o víkendu mi psal, konverzaci začínal on, posílal srdíčka, na dobrou noc… Prostě klasika jako celý rok. A teď nestojím mu, ani za zprávu, za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
3772
26.11.19 20:02

Zablokuj si ho na fb, už ho nebudeš mít ani na messengeru. V telefonu to samé. Aspoň ty bys měla mít rozum, hledej jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat