Jak se odpoutat od zadaného muže?

Anonymní
14.4.21 19:49

Jak se odpoutat od zadaného muže, který neví, co

Ahoj ženy,
prosím neukamenujte mě za tento příspěvěk, vím, že jich je tu podobné množství, ale vaše rady beru jako vaši pomoc.
Měla jsem 5 let vztah, nešlapal a objevil se mi v životě muž, který to měl podobně, začali jsme se scházet a navzájem si radit. Bylo to častější a častější až z toho vzniklo něco víc. Nedokázala jsem se doma tvářit normálně a tak jsem vztah ukončila. On to měl také v plánu, ale je hrozně citlivý, což jsem brala a potřeboval čas. U nich ve vztahu neklapalo jen jedno a to 7mi letý vztah, kdy se nedokázali domluvit na společném bydlení. Zamilovali jsme se do sebe, jezdil zamnou, trávili jsme spolu dny, víkendy, výlety..pořád potřeboval čas, protože té druhé nechtěl ublížit. Pak to prasklo, semnou to utnul s ní prý také, ale zase se k ní vrátil.. po 2 měsících jsme se setkali, přespal u mě a… opět ve stejných kolejích, vím, že to musím ukončit, ale podotýkám, že tento muž splňoval veškeré požadavky na mého vysněného partnera, všechno nám klapalo. Teď je situace taková, že když je u mě, je naprosto skvělý, ale jakmile vím, že jede za ní, chytám depky, jsem protivná a pak se kvůli tomu pohádáme. Než to prasklo, věděla jsem, že vztah s ní ukončit chce, teď už si ale nejsem jistá. Už je to ale rok, co se vídáme a já vím, že to jen protahuju, ale nedokážu to ukončit, on také ne. Prosím, jak udělat první krok? Jak se od něj odprostit? Je mi 26, ráda bych už rodinu, ale nevím, jak z této situace vybruslit. Zkoušela jsem chodit na „rande“ ale pořád mám v hlavě jeho a nedokážu na něj nemyslet, i když se dívám do očí někomu jinému, vidím jeho.
DĚKUJI VÁM ZA CENNÉ RADY.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7862
14.4.21 19:52

Já si myslím, že te trochu tahal za nos a ty jsi mu to papala.

Jinak si dej úplnou pauzu od chlapů. Půl roku. A s ním utni veškerý kontakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3873
14.4.21 20:00

Opravdu je tvým vysněným partnerem někdo, kdo podvádí a ještě dlouhodobě??? No tak to hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10835
14.4.21 20:02

Priznej si, ze kdyby te opravdu miloval, byl by ted s tebou. Proste kecal. A pak se na nej uprimne nastvi.
Potom to utnuti kontaktu uz bude snazsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
14.4.21 20:08

..

Tak pokud je tvůj typ vysněného partnera zadaný chlap, co se neumí rozhodnout, tahá tě za nos, ubližuje ti.. tak pak on je opravdu ten pravý. Nechápu proč to s ním chceš ukončit. Nebo není ten vysněný??

odprostíš se tak, že si uvědomíš, že to jak se cítíš blbě je tím jaký ten vztah je. Nebo je ti fajn, když víš, že je s nějakou jinou? Asi s tebou ani nechce žít, protože čeká na tu druhou. Jak se v tom cítíš?
Uvědomit si, co opravdu chceš.. a myslím, že tohle není ono. Přijmi a prociť si bolest, která je s tou ztrátou z rozchodu spojená a běž dál.
Bude to nějaký čas bolet ale to rozhodnutí a vystoupení z takového vztahu tě posílí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8100
14.4.21 20:09

Utni kontakt. Sama víš, že to nikam nevede
Akorát s ním ztracis nejlepší roky svýho života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4812
14.4.21 20:22

Jedna věc je se s někým scházet a užívat si čas s ním, když je v pohodě a nejsou starosti. Druhá věc je s ním žít a zažít ho nenaladěného, protivného atd. To pak třeba tak ideální není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8865
14.4.21 20:23

Citlivý záletník :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
14.4.21 20:30

Utni kontakt, zablokuj ho všude, důležité podle mě je vnitřní rozhodnutí. A jestli ti to pomůže tak si ho představím v reálných situacích s jeho opravdovou partnerkou.. přijde domu, dá ji pusu, prituli se u telky atd atd. A rozhodne nemysli ze to s ni neprobíhá, to by se rozešli když mohli. Pravdepodobne chlapec i poprosil aby se mohl vratit… porad muž snu??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
14.4.21 20:33

Odpoutas se jedine, kdyz utnes veskere kontakty. Jakoby prestal existovat. Pokud si na nej vzpomenes, tak myslenku odezen a silou vule zacni myslet na neco jineho. Taky muzes zacit delat neco noveho, konicek, ucit se atd. Potkavat lidi nove, stare, komunikovat. Casem na nej zapomenes cca za rok :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 20:34

@Peta02 Nebydlí spolu a vídají se 1× za 2-3 týdny, tak jako do té doby, než jsme se začali scházet. Podle toho co vím, tak se pořád hádají, protože mu nedokáže odpustit, že jí podváděl.
Ne nevěrník není muž snů, spíš jsem tím myslela jeho povahu, celkově jak se chová k druhým..
zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
53113
14.4.21 20:37

Kdyby chtěl je dávno s Tebou. Ta citlivost se projevuje jak? škoda těch let :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5450
14.4.21 20:40
@Anonymní píše:
@Peta02 Nebydlí spolu a vídají se 1× za 2-3 týdny, tak jako do té doby, než jsme se začali scházet. Podle toho co vím, tak se pořád hádají, protože mu nedokáže odpustit, že jí podváděl.
Ne nevěrník není muž snů, spíš jsem tím myslela jeho povahu, celkově jak se chová k druhým..
zakladatelka

Ta jeho povaha je opravdu TOP :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14407
14.4.21 20:41
@Anonymní píše:
Ahoj ženy,
prosím neukamenujte mě za tento příspěvěk, vím, že jich je tu podobné množství, ale vaše rady beru jako vaši pomoc.
Měla jsem 5 let vztah, nešlapal a objevil se mi v životě muž, který to měl podobně, začali jsme se scházet a navzájem si radit. Bylo to častější a častější až z toho vzniklo něco víc. Nedokázala jsem se doma tvářit normálně a tak jsem vztah ukončila. On to měl také v plánu, ale je hrozně citlivý, což jsem brala a potřeboval čas. U nich ve vztahu neklapalo jen jedno a to 7mi letý vztah, kdy se nedokázali domluvit na společném bydlení. Zamilovali jsme se do sebe, jezdil zamnou, trávili jsme spolu dny, víkendy, výlety..pořád potřeboval čas, protože té druhé nechtěl ublížit. Pak to prasklo, semnou to utnul s ní prý také, ale zase se k ní vrátil.. po 2 měsících jsme se setkali, přespal u mě a… opět ve stejných kolejích, vím, že to musím ukončit, ale podotýkám, že tento muž splňoval veškeré požadavky na mého vysněného partnera, všechno nám klapalo. Teď je situace taková, že když je u mě, je naprosto skvělý, ale jakmile vím, že jede za ní, chytám depky, jsem protivná a pak se kvůli tomu pohádáme. Než to prasklo, věděla jsem, že vztah s ní ukončit chce, teď už si ale nejsem jistá. Už je to ale rok, co se vídáme a já vím, že to jen protahuju, ale nedokážu to ukončit, on také ne. Prosím, jak udělat první krok? Jak se od něj odprostit? Je mi 26, ráda bych už rodinu, ale nevím, jak z této situace vybruslit. Zkoušela jsem chodit na „rande“ ale pořád mám v hlavě jeho a nedokážu na něj nemyslet, i když se dívám do očí někomu jinému, vidím jeho.
DĚKUJI VÁM ZA CENNÉ RADY.

Rozumím ti…ono tohle nejde na sílu, chce to čas…každá zamilovanost časem vyprchá, nebo se alespoň zmírní…randit teď nemá moc smysl, máš v srdci jen jeho, to taky znám…u tebe je problém, že chceš tu rodinu a to on ti nabídnout nemůže…možná by bylo řešením radikální řez a utnout kontakt, ale na to taky každý nemá povahu a někdy to způsobí jen to, že na dotyčného myslíme ještě víc… Pokud tak úplně nespěcháš, dej tomu čas, teď jsi ve fázi zamilovanosti, nějaké ukvapené kroky nemají smysl, stejně na něj budeš myslet, spíš to nech pomalu vyhnít…on se časem objeví někdo, kdo to definitivně rozlouskne… ;) A za rok už může být vše jinak ;) U mě se tyhle věci vždycky vyřešily tak nějak samy…jít na to silou nemělo nikdy význam. Vše má svůj čas :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
14.4.21 20:41
@Anonymní píše:
zakladatelka

Co je to za vztah kde se dva vidaji tak malo… a rok se plácat ve vztahu s někým s kým se jen hada? Ale no tak, co by Ti měl říkat. Proste lze a je jedno jestli Tobe nebo ji, to je v něm. A píšu to jako někdo kdo má za sebou nevěru z obou stran. Na dlouhodobe lhaní tomu druhemu musíš mít žaludek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat