Jak se odprostit od stresu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elza56
Kecalka 102 příspěvků 22.12.17 09:18
Jak se odprostit od stresu?

Ahoj ženy, chci se zeptat, co vám pomáhá, když máte pocit, že už je toho všeho moc? Já to tedy přímo nepociťuji, ale říkají mi to lidi v okolí, že jsem si toho vzala na sebe až příliš a měla bych vypnout. Je pravda, že jsem podrážděná poslední dobou, unavená a nic moc už mě nebaví. Navíc teď jsou ty Vánoce, takže mám pocit, že absolutně nic neumím. Bohužel nevím, jak pořádně relaxovat. :zed: :zed:

Reklama

Reakce:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 22.12.17 09:20

Hlavně se zbav toho agresivního vulgárního netáhla, co máš v bytě, uvidíš, jak se ti hned minimálně o polovinu uleví :palec:

harpyje
Extra třída :D 10663 příspěvků 22.12.17 09:59

Takže ti jde hlavně o dlouhodobý stres, a až v druhé řadě o stres akutní.

Podle poznámky Michelle se zdá, že bys především měla řešit nějakou příčinu, a pak stres obvykle pozvolna (!) ubývá. Slovo pozvolna je podstatné, může to trvat půl roku. A také: po odstranění hlavní příčiny stresu, zvláště rychlém, se ti může ještě přitížit, proto je dobré umět stres ventilovat - děláš dobře, že ses zeptala.

To co na sobě vidíš ty, je podrážděnost, únava a znuděnost. Zkus se pozorovat, vidíš i nějaké další projevy? Když objevíš další projevy, tak můžeš řešit přímo je, a je to účinnější. Stres se lidem projevuje totiž různými způsoby a ani univerzální rady pak nemusí každému pomoci.

Verun83
Echt Kelišová 8432 příspěvků 33 inzerátů 22.12.17 10:03

Kdybys nežila s kreténem, neměla bys tyhle pocity…

harpyje
Extra třída :D 10663 příspěvků 22.12.17 10:27

Tenhle článek není špatný.

https://www.vitalia.cz/…roti-stresu/

ale všechno je to spíš na dlouhodobý stres. Třeba některé z rad, které jsou nakonci v rámečku, jsou hodně užitečné, ale ne při aktuním stresu (horká vana by tě spíš dorazila, stejně tak jako protřepávání rukama - na obě potřebuješ mít aspoň nějakou kondici, a to při akutním stresu už nemáš)

ještě tam chybí nejjednodušší antistresor a to je sex- ale pokud je tvůj partner „kretén“ jak píše další diskutující, tak to bude asi na nic.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9146 příspěvků 22.12.17 11:11

Na to je ideální pohyb. Doporučuji poradny rozběh zakončený kopancem do zadku toho blbecka, s kterým žiješ. Úleva okamžitá

Ice79
Závislačka 2554 příspěvků 22.12.17 12:44
@Tichošlápek píše:
Na to je ideální pohyb. Doporučuji poradny rozběh zakončený kopancem do zadku toho blbecka, s kterým žiješ. Úleva okamžitá
:potlesk: :palec: Výstižně napsáno. Zajímalo by mě, jestli s ním pořád je. :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama