Jak se odreagovat, když není čas a prostor?

Anonymní
27.3.21 15:57

Jak se odreagovat, když není čas a prostor?

Ahoj potřebovala bych rady a tipy, jak se odreagovat, když má člověk problémy ve vztahu a celkově hodně práce. Jsem v situaci, kdy se náš vztah s manželem blíží ke konci. Nebylo to sice ještě mezi námi vyřčeno, ale z mé strany už není chuť na vztahu pracovat. Snažila jsem se dlouho, ale z druhé strany nebyla chuť. Mám teď období, kdy toho mám dost v práci a k tomu mám dítě, kterému jsou 3 roky (do školky ještě nechodí a teď to ani kvůli covidu nejde, půjde možná od září - pokud ho přijmou). Jedu teď v režimu, že ráno vstanu s dítětem, věnuji se mu celý den. Dítě usne kolem 21:30 a já si jdu sednou k práci a pracuji do cca 1 hodiny ráno. Manžel nefunguje. Ten se jen veze. Nepomůže s ničím, jediné co tak dítě rozdovádí kolem 20 hodiny. Domluva s ním není. Padám poslední dobou na pusu, bohužel tohle období bude trvat ještě tak dva měsíce, pak už budu mít v práci klidněji. Jak tohle období přežít?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5020
27.3.21 16:13

Manžel chodí do práce? Kdy je doma? Proč si nevezmeš OČR?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 16:35

@Elenloth jsem na RD, nemůžu si vzít OČR. Muž pracuje na HO. Pracuje od 10 - 19.

• Citovat
  • Nahlásit
5020
27.3.21 17:12
@Anonymní píše:
@Elenloth jsem na RD, nemůžu si vzít OČR. Muž pracuje na HO. Pracuje od 10 - 19.

No tak primárně bych si rozmyslela tu svou práci. Stojí ti to za to? Potom bych změnila rozvrh a pracovala od rána do 10 hod a od 20 hod do 22 hod. zamčená v nějakém pokoji. Pak bych se pořádně vyspala.
Jde o to, jak si ulevit, ne zvládnout toho co nejvíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
27.3.21 17:16
@Anonymní píše:
@Elenloth jsem na RD, nemůžu si vzít OČR. Muž pracuje na HO. Pracuje od 10 - 19.

Můj partner by za takové situace buď ráno s dítkem a nebo by se postaral večer, tak abych mohla pracovat už od 19:30 a tím pádem dřív skončit a jít si lehnout. Je to vaše společné dítě, tak mu ho dej a ať se stará…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Elenloth píše:
No tak primárně bych si rozmyslela tu svou práci. Stojí ti to za to? Potom bych změnila rozvrh a pracovala od rána do 10 hod a od 20 hod do 22 hod. zamčená v nějakém pokoji. Pak bych se pořádně vyspala.
Jde o to, jak si ulevit, ne zvládnout toho co nejvíc.

a kam dám do těch 10 dítě? manžel do 9:50 spí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
@Májovka1234 píše:
Můj partner by za takové situace buď ráno s dítkem a nebo by se postaral večer, tak abych mohla pracovat už od 19:30 a tím pádem dřív skončit a jít si lehnout. Je to vaše společné dítě, tak mu ho dej a ať se stará…

tomu se vyhýbá. Ráno spí do 9:50 a večer, když ví, že má hlídat, tak má strašně práce.

• Citovat
  • Nahlásit
5020
27.3.21 17:19
@Anonymní píše:

Nezájem. Dítě strčím do ložnice a zamknu se v pokoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3643
@Anonymní píše:

Tak zkus jednou spát taky :lol:
Copak je to jen tvoje dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26945
@Anonymní píše:

Když sis to zařídila tak, že máš práci, na kterou nelze vzít OČR, tak moc možností nemáš.
Nebo jak by sis to představovala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 17:21

@Mango_Lassi ok nejedná se o práci ale o studium, jsem v posledním ročníku a je toho teď hodně.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 17:24
@JOHNDENVER píše:
Tak zkus jednou spát taky :lol:
Copak je to jen tvoje dítě?

no to bych ráda, ale jemu je to jedno, on se nevzbudí, nechá dítě lítat po bytě.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 17:24
@Elenloth píše:
Nezájem. Dítě strčím do ložnice a zamknu se v pokoji.

hm, dobrý nápad, nemám odvahu to udělat.

• Citovat
  • Nahlásit
26945
27.3.21 17:25
@Anonymní píše:
@Mango_Lassi ok nejedná se o práci ale o studium, jsem v posledním ročníku a je toho teď hodně.

Najmout si placené hlídání. Nic jiného mě nenapadá. Holt se to stalo tak, že máme lockdown a muž je asi hlavní živitel,, že jo.
To je pak jasné, že se s tebou prohazovat nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 17:33
@Mango_Lassi píše:
Najmout si placené hlídání. Nic jiného mě nenapadá. Holt se to stalo tak, že máme lockdown a muž je asi hlavní živitel,, že jo.
To je pak jasné, že se s tebou prohazovat nebude.

nejde mi o to, aby si se mnou něco prohazoval. Doma nedělá vůbec nic, jen prostě potřebuji teď sedět a psát závěrečnou práci plus další seminárky, abych mohla ukončit studium, stačilo by mi, když by aspoň o víkendu vstal a šel s dítětem třeba ven nebo v týdnu, aby se dítěti někdy věnoval. Ale ok, koukám, že chci asi moc.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat