Jak se opět zamilovat?

506
19.2.16 21:44

Jak se opet zamilovat?

Holky, zeny… Asi se potrebuji trochu vykecat… S manželem čekáme druhé dítě. Když jsme čekali nasi první bylo vše ok. Manžel si me mile vsimal, cítila jsem z něj lásku. Ted to tak bohužel neni :,( cítím jak všechno dělá z donuceni. Kdyz prijde domu z práce zároveň je pryč taková ta pohoda co mam doma s malou bez něj. Otevře dveře a začne vrcet, porad se mu něco nelibi… Jsem z něho nestastna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Inaris
19.2.16 21:51

Časem se mění všecko a soužití prostě nebývá procházka růžovým sadem. :,( V podstatě jde v manželství o přežití různých neshod. Ale zase bude líp, neboj.

• Citovat
  • Upravit
506
19.2.16 21:55

Tak to vím, ale spis jde o jeho postoj k nám. Nechci ho do niceho nutit, ale když cítím, ze už ho to s nami nebaví, tak proč takové vytacky? Ach jo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
19.2.16 21:56

Zkusila jsi s ním o tom v klidu promluvit? On třeba tkhle ventiluje stres z práce. Pokud mu to nezatrhneš, tak si na to zvykne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
506
19.2.16 21:57

A docela mi ubližuje i tím, ze dela jako bych vůbec nečekala jeho dítě, přitom jsme ho planovali…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
506
19.2.16 22:00

Holky zkoušela jsem mluvit a mluvit, plakat atd. Ale on je palicak a vždy se na me utrhl s tím, ze bych mela vyhledat doktora.. A to se nehadam. Na to moc nejsem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
506
19.2.16 22:03

Ale ono je toho celkem více. Akorát si říkám zda to mam vydzet k vůli rodině a nebo to nějak ukončit… Miluji ho stále moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Inaris
19.2.16 22:07
@mamina1982 píše:
Holky zkoušela jsem mluvit a mluvit, plakat atd. Ale on je palicak a vždy se na me utrhl s tím, ze bych mela vyhledat doktora.. A to se nehadam. Na to moc nejsem

Doktora jako doktora nebo psychologa?

• Citovat
  • Upravit
14653
19.2.16 22:10

-

Příspěvek upraven 21.03.19 v 14:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
19.2.16 22:10

Třeba si dítě plánovala jen ty…on ti vyhověl…a ted má pocit že ho vydíráš ještě pláčem?…nemyslím to zle, ale třeba on má úplně jiný úhel pohledu na to všechno než ty a ty to jen nevidíš a on to není schopen vyslovit…těžko radit takhle na dálku…navíc myslím, že žádné rady nakonec nefungují, prostě si to musí člověk nějak odžít sám a za rok se tomu třeba budeš smát nebo se divit jakto že ti to nedošlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
506
19.2.16 22:13

@Inaris psychologa…a to ho nechávám dýchat. Spise to držím v sobe, ale někdy to proste nejde… Tak se třeba zeptam, zda je vše ok a to je potom reci o doktorech…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
506
19.2.16 22:17

@nostress možná ted ano, ale vždy to bylo takový obousrany. Nevím, jestli je to hormonama, ale kdyby to trvalo měsíc nebo nějakou kratší dobu, tak bych to asi ani neresila, ale tohle je dlouhodobejsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
506
19.2.16 22:21

@těho ne dítě jsme plánovali oba a s nadšením

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
506
19.2.16 22:23

Ted trochu jinak… Proč se mi nezobrazi cela část mého prispevku? To já jen abych nepsala do prázdna… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
19.2.16 22:37

Hele jestli v sobě něco držíš, tak on to vidí a třeba má pocit že jsi nespokojená ty…a třeba je pak sám naštvanej co že jako ještě chceš, dítě ti udělal a ještě jsi nespokojená…zkus toho psychologa třeba ti fakt poradí líp, nebo se mu aspoň vypovídáš a už to samo ti pomůže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama